bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
4
3
topic
Bans! Bullet+?! Esmu atgriezies!!
Bullet+
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 3h 55m 02s
Redzēts 2019. gada 10. decembrī, 19:23
Pievienots, 2019. gada 13. septembrī, 17:46

Parunasim par Kiwi momentiem kuri vinam nepatika.....!

[CBAN] You are banned from this server 
[CBAN] You can complain at : k.lv 
[CBAN] Banned nick : Bullet+ ( Bullet+ ) 
[CBAN] Time remaining : Permanent ban 
[CBAN] Reason : [] ( de_dust2 ) 
[CBAN] Ban IP : 87.110.111.77 ( 87.110.111.77 ) 
[CBAN] Ban Steamid : STEAM_1 : 0 : 1983327358 ( STEAM_1 : 0 : 1983327358 ) 
[CBAN] Admin : forwarddd 
************************************

 

Demo:  https://failiem.lv/u/yfvjhc8t

 

 

1) 28:20 - ???

Testam izsavu pa kasti jo daudz variantu vairs nebija kur varetu but jo visur apkart jau savejie bija....sagadijas ka bija ari.

2) ! 37:00 - tikko kā parādās kubs, tā iescope'o un gaidi. Ļoti interesanti.

Nekas ipas ja reiz nebija baze gaju uz A1 a tur lec viens bedre kas nesaut vai???

3) ! 39:15 - Tiek sagaidīts pretinieks, kurš slēpjās.

Nekas netika gaidits standarta vieta kur visi krisi. Tada sajuta ka es minuti gaidiju vinu pec tava teikta.

4) ! 39:50 - neticu tādai reakcijai.

Tici vai ne bet ir man reakcija nejau pirmo dienu speleju cs ja aceras kads ihack serveri tad atpazitu mani ka MTZ speletaju tas bijas ja nemaldos kadus 8 gadus atpakal.....

5) ! 40:10 - taimings? Pārāk daudz tev tie "taimingi".

Kas nedrikst gaidit pa A2 90% speletaju iet un pie reizes centru skatos nekas anormals tur nav

6) ! 43:00 - mhm, tādu vietu čekot...protams.

Viens paskrien garam no A1 tatad bus vel nekas paranormals tur ari nebija

7) ! 45:05 - maziņš upsī sanāca, ne?

8) ! 45:15 - novelkam jau caur sienu un ar scope sagaidām.

Iesledz skanu kad skaties demo A2 ar kalasu sava centra pie durvim protams tas nav 100% ka naks uz centru ara bet cekot var un ta ari dariju.

Soreiz nesledziet tik atri ciet varbut ari citi gribeja kko pakomente par so visu.

Pec logikas ja man butu wh aims utt ka jums liekas es demo sutitu vispar????

Sorry par mikstinajuma zimem utt nav kompis savest kartiba.

 

 


 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3437 atbildes forumā
Online: 131d 3h 12m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2019. gada 13. septembrī, 18:55
0
post

Pats noskatījos šo demo un uzskatu, ka te nekā nav, visi momenti izskaidrojami.

 

Copy/paste, ko senāk rakstīju Kiwijam PMā:

Boldā Kiwi rakstītais šajā topikā, bet pēc viņa momentu aprakstiem ir mani skaidrojumi.

! 28:20 - ??? Kkādās 27:45 pa durvju starpu crossoja čalis, kurš tā arī izdzīvoja. Pie tam, ejot virsū B, arī savējais met flashu, kas liecina, ka platformā/plantā ir reāls iemesls skatīties.

! 35:40 - pilnīgi var būt taimings, bet var būt arī wh. Bet šis moments neko neizsaka. Šeit ir taiminga jautājums. Es arī bieži atstāju 1-2 lodes, ja centrs tiek nosmokots.

! 37:00 - tikko kā parādās kubs, tā iescope'o un gaidi. Ļoti interesanti. Šis ir bīstamākais moments no šiem, bet nebija tā, ka čalis stāvēja un iescopoja - pa lielam default spotā nostājās, lai sagaidītu enemy.

! 39:15 - Tiek sagaidīts pretinieks, kurš slēpjās. Tas enemy pavisam skaidri izšāva divus famas burstus, easy pick-up.

! 39:50 - neticu tādai reakcijai. Nekas pārdabisks manā skatījumā, it sevišķi, ja enemy ir sāniski novietojumā pret bulletu. Tas modelis ir "garāks", un ir lielāks laiks reakcijai. Tāpat arī, kad no t spawn ar awp gaidi tos CT, kas crosso uz B, lielāka iespēja būs nošaut tādu, kas ies atmuguriski.

! 40:10 - taimings? Pārāk daudz tev tie "taimingi". Taimings kam? Tam, ka tieši novilka lejā scope? Burtiski pirms sekundes bija redzams lidojošs flash no b2 uz a2.

! 43:00 - mhm, tādu vietu čekot...protams. Es uzskatu, ka viņš šo vietu "nečekoja", bet gan skatījās uz A planta kreiso pusi. Respektīvi cenšoties atrast to enemy, kas skrēja pāri a1 un varbūt atkārtoti bāzīs degunu uz CT pusi. Taču no šī rakursa sagadījās, ka enemy ir tieši priekšā.

! 45:05 - maziņš upsī sanāca, ne? Nezinu, par ko ir šis upsī. Ja par sagaidīto enemy 45:02 centrā, tad pirms tam bija AK šāvieni. Ja par to, ka viņš izšāva vnk lodi gaisā, tad tas bija fails ar granātas paņemšanu rokās, kuras viņam nemaz nebija. Ir skaidri dzirdama skaņa 45:07, ka čalis spiež uz granātas slotu (4), bet viņam tur nemaz nebija granātas. Līdz ar to sanāk aplauziens, ka gribi mest graņu, bet tev tā rokās neiedodas un līdz ar to izšauj ar ieroci plikā gaisā. Pašam tā kaut kad gadās.

! 45:15 - novelkam jau caur sienu un ar scope sagaidām. Šis ir pavisam izskaidrojams, jo savējais radarā jau bija atnācis mugurā, tāpēc varēja droši nospēlēt.

 

Visa demo garumā man ļoti nepatika tas, ka vairākkārt (apmēram 5-7 reizes visa demo garumā, kas ir daudz) tiek redzētas kājas / ķermeņa daļas, uz ko nebija reakcijas. Respektīvi, čalis kapā uz kkāda laigaina datora, vai vienkārši neprot ieraudzīt normāli pretiniekus, vai vnk ļoti pacietīgi spēlē.

 

Visi momenti, ko es pats pierakstīju klāt, skatoties demo:

00:35 - kaut kā bik apasna spiest "Enemy spotted" pogu pirms ir vispār jebkādas pazīmes par enemy.
21:04 - tāds neliels ļoti ekstrēmi precīzs prefčiks, bet es arī būtu aptuveni tajā brīdī spiedis gaili.

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 4m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. septembrī, 18:28
0
post

Tā kā esmu palicis vienīgais banteams uz aptuveni mēnesi, tad man pašam atliek vēlreiz šo topiku izskatīt.

 

Manas domas joprojām ir 50/50, bet aprunājoties ar Capture tomēr vairāk sliecos par to, ka nav tomēr čīti. (P.S. Tas 0:35 arī bija viens no momentiem, kas man lika domāt, ka ir čīti (kuru nez kādēļ nepieminēju pirms tam)).

Atvainojos un atbanots.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0