bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
1
topic
Niknais - Nepaties Slay.
𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 28m
Redzēts Vakar, 12:32
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. septembrī, 21:37

1. Nepaties slay


2. https://failiem.lv/u/srz9psdr">https://failiem.lv/u/srz9psdr


3. Demo beigas.

5. Niknais


6. Demo beigas, biju  Traitor, vienkarsi nevienu nesaujot,neko,cs_assault_mini ielidu pa trubu maja,un tiesi Niknais ar vienu kopa nosava traitoru,neko pieskreju,paprasiju kapec nošavat un ta. Tad gaju ara no mājas un  pa mani vienkarsi bez reason saka saut, bridinaju kad dabus slay,bet tapat turpinaja saut, attiecigi nakamaja raunda dabuja slay,un tad dabuju slay par to kad vins dabuja slay.


7. cs_assault_mini


8. TTT

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 16h 36m
Redzēts 21. aprīlī, 21:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. septembrī, 21:50
1
post

Vispār es tev iešāvu tikkai vienu reizi tad otrs čalis otru. Tākā tu jau tagad melo kad es turpināju šaut, pats teici, ka ar vipu redzi, kas iešāva.

Randoms tas nav, jo likās dīvaini, ka tu nešāvi pa to čali, kas bija pie durvīm kurš šāva ino. No mana skatu punktu tu uzreiz uzradies kad izgāju pa automātiskajām durvīm un no tā secināju, ka tev arī jābūt treitoram, jo nešāvi pa viņu.

Randoms ir tad, ja bez nekādas informācijas tāpat iešauj.

Turklāt ir stūlbi sleyot par 1 šāvienu, jo tad gandriz visu serveri katru mapi var izslejot, jo daudzi randoma šaudās tā pa lodītei vai ar lomiku sit, ja patiešām lielu demage uztaisa tad jā.

 

 

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 28m
Redzēts Vakar, 12:32
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. septembrī, 22:05
1
post

Vienalga cik reizes iešāvi,pirmo reizi man paradija tavu niku.Vispar par jebkadu dmg ir slay ja randoma sauj. Man personigi nepatik kad man prosta atnem hp. 

Ne velti ir noteikumi -

     1.2. Aizliegts kā Innocent vai Detektīvs šaut citus cilvēkus bez jebkāda iemesla. Sods - Slay nākamajā raundā. Ja atkārtoti šauj bez iemesla, tad sods - Bans uz 2 stundām ar iemeslu "random".
          1.2.1. Aizliegts randomot arī tad, ja karma ir ļoti maz (piemēram 1 karma) Sods - Slay nākamajā raundā. Ja atkārtoti šauj bez iemesla, tad sods - Bans uz 2 stundām ar iemeslu "random".
     1.3. Aizliegts šaut savus komandas biedrus (piemēram, Traitors nošauj Traitor vai Detektīvs nošauj Detektīvu). Sods - Slay nākamajā raundā. Ja atkārtoti šauj bez iemesla, tad sods - Bans uz 2 stundām ar iemeslu "random".
          1.3.1. Aizliegts randomot arī tad, ja karma ir ļoti maz (piemēram 1 karma) Sods - Slay nākamajā raundā. Ja atkārtoti šauj bez iemesla, tad sods - Bans uz 2 stundām ar iemeslu "random".

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 16m
Redzēts Vakar, 15:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. septembrī, 23:22
0
post

Slayot par 1 lodi - tas ir mazliet piekasīšanās, bet tas viss ir arī pareizi. Man arī nepatīk, ja kāds pa lodei man iešauj, jo tad paliek mazāk hp uz atlikušo raundu. Šoreiz Niknajam tiešām nebija par ko šaut Aint got no skill'am, tāpēc slay bija pamatots.

Un beidzam, lūdzu, šo bērnu dārzu - mani noslayoja, tad es tevi arī noslayošu. Atrisinam situāciju čatā vai voice čatā tak...

Sūdzība patiesa, mazs aizrādījums Amorphim.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0