bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Wunderschlange
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 12h 58m
Redzēts Vakar, 23:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:42
0
post

Es vienmēr aizmugurē sprādzējos, jo veselais saprāts tā liek darīt.

Es nekad neesmu ēdis galertu (auksto gaļu)

Enemijs
Lasa jaunumu
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 24m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:42
0
post

Es esmu ēdis aukstogaļu, bet reti, jo man tā īpaši negaršo.

Es nekad neesmu ēdis suši.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2019. gada 30. septembrī, 18:44.

            

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 16m
Redzēts pirms 38 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:57
0
post

Es arī nekad neesmu ēdis suši, bet gribētu pagaršot.

 

Es nekad neesmu bijis banots kick forumā.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 30. septembrī, 18:57.
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:59
0
post

Es gan esmu bijis banots kick forumā, bet principā pēc paša vēlmes 

 

Es nekad neesmu lidojis ar helikopteru ( pasažiera lomā, protams)

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2019. gada 30. septembrī, 19:06.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚
Jauniņais
Meitene zeltene
Maziņā
431 atbildes forumā
Online: 83d 22h 7m
Redzēts 25. februārī, 19:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 19:02
0
post

Es arī nekad nēsmu lidojusi ar helikopteru.

 

 

Es nekad neesmu spēlējusi MU

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 19:04
0
post

Es vēl vakar spēlēju MU

Es nekad neesmu bijis Portugālē

 

Enemijs
Lasa jaunumu
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 24m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 19:18
0
post

Nekad neesmu bijis Portugālē, jo nekad neesmu bijis ārpus Latvijas, un arī man negribas doties uz vēl karstākām zemēm.

Nekad neesmu metis kādai citai personai ar jēlām olām.

            

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 16m
Redzēts pirms 38 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 22:17
0
post

Es arī neesmu nekad metis citai personai ar jēlām olām.

 

Es nekad neesmu ēdis zupu ar dakšu. 

pankuksh
Meitene zeltene
Lietotājs
pīlīte
1517 atbildes forumā
Online: 157d 8h 34m
Redzēts pirms 35 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 22:32
0
post

vai tiešām neesi mēģinàjis roltonu ar dakšu? jo es laikam esmu gan.

 

nekad neesmu redzējusi lāci dzīvē

 

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9020 atbildes forumā
Online: 324d 18h 23m
Redzēts pirms 40 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 23:54
0
post

Tiešām nekad neesmu redzējusi un cerams, ka arī neredzēšu. 

Nekad neesmu pagaršojusi olives. 

​​​​​​

KOB
Lietotājs
ČEMAS TARZĀNS⭐
447 atbildes forumā
Online: 41d 5h 18m
Redzēts 2021. gada 12. novembrī, 20:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 00:02
0
post

Esmu edis olives, tiri okey.

Es nekad neesmu lecis ar izpletni.

Enemijs
Lasa jaunumu
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 24m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 00:11
0
post

Es neesmu nekad lecis ar izpletni un arī nevēlos, man bail, es drīzāk nolektu ar gumiju, varbūt.

 

Es nekad neesmu lasījis Bībeli.

            

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9020 atbildes forumā
Online: 324d 18h 23m
Redzēts pirms 40 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 01:54
0
post

Esmu lasījusi bībeli un arī baznīcu apmeklējusi. 

Nekad neesmu dziedājusi uz skatuves

​​​​​​

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 08:09
0
post

Es esmu dziedājis karaoki uz skatuves. 

 

Es nekad neesmu darbā ieradies alkohola reibumā. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

agaa
Jauniņais
Meitene zeltene
1959 atbildes forumā
Online: 48d 18h 25m
Redzēts 2022. gada 18. decembrī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 09:41
0
post

Es esmu ieradusies pēc balles, tad laikam vēl esmu bijusi nedaudz alkohola reibumā.


Es nekad neesmu spēlējusi Fortnite.

KOB
Lietotājs
ČEMAS TARZĀNS⭐
447 atbildes forumā
Online: 41d 5h 18m
Redzēts 2021. gada 12. novembrī, 20:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 11:23
0
post

Es esmu spelejis fortnite, brižiem var uzspelet.

Es nekad neesmu bijis uz vientuļas salas.

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 12:19
0
post

Es arī NEKAD neesmu bijusi uz vientuļas salas. 


Es NEKAD neesmu uz pirksta vilkusi laulības gredzenu. . 


 

SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 13:07
0
post

Es esmu vilkusi laulības gredzenu , vajadzēja uzmērīt . 

Es nekad neesmu turējusi rokās zirnekli . 

 

ALLAHS
Jauniņais
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2019. gada 18. oktobrī, 21:36
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 21:30
0
post

Es ESMU turejis zirnekli rokās

Es NEKAD nēesmu slinkojis darbā

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9020 atbildes forumā
Online: 324d 18h 23m
Redzēts pirms 40 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 01:49
0
post

Es esmu slinkojusi darbā, pat pārāk daudz. 

Es nekad neesmu bijusi Parīzē

​​​​​​

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 124278 skatījumi )
Meth, Pīļuks, Fēnikss, alska, duck, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, Tessa&Hardin, luīze, Omega, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., Hvz, exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous