bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

hehegeeva
Meitene zeltene
338 atbildes forumā
Online: 29d 1h 4m
Redzēts 2023. gada 06. janvārī, 01:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 09:07
0
post

Es arī nekad neesmu bijusi Parīzē.

Es nekad neesmu plēsusi sev kreveles.

Janka

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 15:31
0
post

Es arī neesmu to darījusi. 

Es NEKAD neesmu uzvedusies nepieklājīgi publiskās vietās. 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 00:21
0
post

Esmu uzvedies nepieklājīgi Vecrīgā labā reibuma stadijā

 

Es nekad neesmu bijis Indijā

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts Vakar, 01:24
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 00:23
1
post

Jā, es arī nekad neesmu bijusi Indijā. 

Es nekad neesmu salauzusi roku

​​​​​​

Cheriss
Jauniņais
382 atbildes forumā
Online: 11d 15h 29m
Redzēts 10. februārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 02:48
0
post

Man ar nav sanācis salauzt roku

Es nekad neesmu bijis tuksnesi

Pēdējo reizi rediģēja Cheriss, 2019. gada 11. oktobrī, 02:49.

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 10:04
0
post

Es arī nekad neesmu bijusi tuksnesī.

Es NEKAD neesmu pirkusi kaķi.

ALLAHS
Jauniņais
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2019. gada 18. oktobrī, 21:36
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 12:01
0
post

Es arī nēesmu pircis kaķi

Es NEKAD nēesmu taisijis condom challange :D

SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. oktobrī, 10:26
0
post

Es arī neesmu taisījis Condom Challenge. 

Es nekad neesmu dzērusi rumu . 

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts Vakar, 01:24
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 02:25
0
post

Es esmu dzērusi rumu, nav garšīgs 

Es NEKAD neesmu gulējusi teltī 

​​​​​​

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 12:56
0
post

Esmu gulējusi teltī, vairākas reizes. 

Es nekad neesmu pirkusi moci. 

 

toxicated
Lietotājs
TOXIC
259 atbildes forumā
Online: 10d 16h 45m
Redzēts 2020. gada 20. aprīlī, 14:39
Pievienots, 2019. gada 20. oktobrī, 00:33
0
post

Arī neesmu, nav bijis vēl vajadzība.

Nekad nēesmu ēdis ingveru pēc sušhi..

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts Vakar, 11:29
Pievienots, 2019. gada 22. oktobrī, 00:10
0
post

Es neesmu, jo es nekad neesmu ar ēdis suši. Ir ēsts ingvers ar medu vai kā tur, jo slims biju vai likts tējā, bet kā minētais, nē, tā nav ēsts.


Es nekad neesmu slaucis govi.

            

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts Vakar, 01:24
Pievienots, 2019. gada 25. oktobrī, 01:21
0
post

Esmu. Uzaugu laukos. Gan ganīju govis, gan slaucu.

Es NEKAD neesmu pircis loterijas biļeti 

​​​​​​

Haiduk
Lietotājs
dušplēsis
(。◕‿◕。)
241 atbildes forumā
Online: 89d 15h 11m
Redzēts 28. martā, 12:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. oktobrī, 01:24
0
post

Esmu pircis, bet ar to neaizraujos. Pats pelnu savu pirmo milijonu.

Nekad neesmu salicis tējkarotes kopā - pretēji vienu otrai.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 52m
Redzēts Vakar, 06:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. oktobrī, 07:39
0
post

Esmu, jo aiz gara laika pie brokastu galda vienmēr vajag izgudrot ko jaunu 

 

Es nekad neesmu salauzis sev kādu ķermeņa daļu 

 

ZeltaBlack
Lietotājs
Andrjuha
1854 atbildes forumā
Online: 25d 13h 16m
Redzēts Vakar, 22:23
Pievienots, 2019. gada 25. oktobrī, 07:51
0
post

esmu gan salauzis kaju berniba

Es nekad nebiju cietuma

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts Vakar, 01:24
Pievienots, 2019. gada 25. oktobrī, 09:37
0
post

Neesmu gan bijusi. 

Es nekad neesmu sēdējusi pie stūres 

​​​​​​

toxicated
Lietotājs
TOXIC
259 atbildes forumā
Online: 10d 16h 45m
Redzēts 2020. gada 20. aprīlī, 14:39
Pievienots, 2019. gada 25. oktobrī, 09:42
0
post

Esmu sēdējis ļoti daudz.

Es nekad nēesmu bijis Āfrikā..

Pēdējo reizi rediģēja toxicated, 2019. gada 25. oktobrī, 09:43.

ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. oktobrī, 11:20
0
post

Es arī nekad neesmu bijusi Āfrikā. 

Es nekad neesmu lekusi āliņģī.

spokio
Jauniņais
138 atbildes forumā
Online: 2d 2h 11m
Redzēts 2022. gada 09. oktobrī, 19:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. oktobrī, 13:34
0
post

neesmu ta darijis:D bet ledu ieluzis gan esmu :D un bija nereali auksti :LD

Nekad neesmu skupstijies ar meiteni.

Dzīve ir kā sapnis,notiek daudz kas interesants, emocijas, dialogi, notikumi, bet beigās pamodies un saproti, ka tas ir beidzies. Ka sapnis, kurš likās, ilgst mūžību, bija tikai pāris sekundes no tava miega. Un kas notiek,kad sapnis beidzas? Nekas, izņemot vēlmi nosapņot to sapni vēlreiz, izdzīvot dzīvi no sākuma līdz galam.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 120929 skatījumi )
alska, Fēnikss, Nurmachimaevmakachev, duck, Tessa&Hardin, luīze, Omega, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., Pīļuks, Hvz, exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, emaymyska., ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous