bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 52m
Redzēts Vakar, 19:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 06:32
0
post

Es gan esmu , kkad jaunība ir sanācis tā , netīšām paspruk

Es nekad neesmu vadijis autobusu

 

Pabrīdināts izlabot. (c) emocionālā Minnia.

Pēdējo reizi rediģēja santiz, 2022. gada 19. novembrī, 10:20.
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 1h 48m
Redzēts pirms 21 minūtes
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 09:05
0
post

Es arī neesmu, jo man nav atbilstošā kategorija tiesībām, lai es varētu vadīt autobusu.

Es nekad neesmu lietojis uzturā paniņas.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 14m
Redzēts Vakar, 09:29
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 09:39
0
post

Es gan esmu, neatceros vairs garšu, bet zinu, ka esmu garšojusi un tas bija bērnībā, acīmredzot, nav garšojis.

Es nekad neesmu ēdusi brokastīs karbonādi

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9014 atbildes forumā
Online: 324d 16h 36m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 10:17
0
post

Es esmu. Neteiktu ,ka brokastis,bet vnk kad pamostos,ir sanācis pirmo mutē ielikt karbonādi.

Es nekad neesmu lasījusi dzērvenes 

​​​​​​

Arch
Jauniņais
904 atbildes forumā
Online: 31d 18h 42m
Redzēts 30. janvārī, 14:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 10:27
0
post

Es arī neesmu, jo dzērvenes parasti aug purvos, bet nekad nav bijusi vēlme doties uz purvu un tās lasīt.

Es nekad neesmu strādājis Islandē.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 10:30
0
post

Es ari neesmu, jo nav bijusi tāda iespēja doties uz islandi, kā ari nemaz tur negribētu, jo tur riebīgs laiks

 

es nekad neesmu laistījis puķes

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 1h 48m
Redzēts pirms 21 minūtes
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 10:59
0
post

Es gan esmu, kā jau īsts lauku puika, dabūju laistīt puķes, lai tās nenosprāgtu vasaras karstajās dienās.

Es nekad neesmu sadūris kādu citu.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 11:05
0
post

Es arī neesmu. Ne speciāli, ne netīši. Laikam esmu pietiekami uzmanīga, jo tā nav gadījies.

 

Es nekad neesmu bijusi Turcijā. 

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2551 atbildes forumā
Online: 80d 12h 24m
Redzēts pirms 23 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 11:29
0
post

Me neither but it might be good to see what our old lands looked like. Though there is so much to see here that going over there would be an overkill.
---
I've never been to any asian country.

Pēdējo reizi rediģēja wishuamerryc, 2022. gada 18. novembrī, 11:29.
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 40m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 13:10
0
post

Es arī neesmu, nekad nav sanācis, kā arī mani visas tās tālās zemes biedē.

Es nekad neesmu bijusi spoku mājā.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 13:13
0
post

Es ari neesmu, nav bijusi tāda iespēja un vēlme tur doties, bet kādreiz varetu

 

es nekad neesmu braucis ar traktoru

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 1h 48m
Redzēts pirms 21 minūtes
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 13:32
0
post

Es gan esmu, jo esmu lauka puika, lauku puikām lauku darbi, tajā iekļaujas braukšana ar traktoru, bija interesanti.

Es nekad neesmu pazaudējis telefonu.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9014 atbildes forumā
Online: 324d 16h 36m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 15:20
0
post

Es arī neesmu,palielam neko dzīvē neesmu tādu svarīgu pazaudejusi,neskaitot zobus:reec2: 

Es nekad neesmu slidojusi

​​​​​​

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 40m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 15:22
0
post

Es esmu, kaut kad ar draudzenēm spēlējām hokeju.

Es nekad neesmu dziedajusi 10000 cilvēku priekšā uz skatuves.

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2551 atbildes forumā
Online: 80d 12h 24m
Redzēts pirms 23 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 15:24
0
post

I have never sung in front of myself, lol. Well, not well anyway... so nope.
---
I've never played World of warcraft.

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 1h 48m
Redzēts pirms 21 minūtes
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 16:40
0
post

Es arī neesmu, jo dators nespētu pavilkt tik lielu spēli.

Es nekad neesmu apmaldījies mežā

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 16:42
0
post

Es ari neesmu, lai vai ir sanācis pastradāt meža kur ir riktigi dzungli, ka ari nav navigacija, bet tapat neesmu apmaldijies

 

es nekad neesmu uzkāpis uz korķa

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 52m
Redzēts Vakar, 19:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 17:19
0
post

Es gan esmu , ir sanācis kkādu laiciņu :D

Es nekad neesmu strādājis par pārdevēju

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 40m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 23:41
0
post

Es esmu, esmu piestrādājusi kā otrā darbā, vairs negribu, paldies.

Es nekad neesmu gulējusi kūtī.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 19. novembrī, 03:00
0
post

Es gan esmu. Kad biju maza, ar draugiem bieži gulējām kūtī, salmos. Bija riktīgi forši!

 

Nekad neesmu bijusi Anglijā. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 123665 skatījumi )
alska, emaymyska., Fēnikss, Nurmachimaevmakachev, duck, Tessa&Hardin, luīze, Omega, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., Pīļuks, Hvz, exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous