bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. novembrī, 12:20
0
post

Es arī nē, nekad pat īsti neesmu vēlējies būt reklāmā, tāpēc laikam arī neesmu.
Es nekad neesmu gājis bļitkot. 

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. novembrī, 14:11
0
post

es arī nē, jo vienmēr baida, ka ielūzīšu un nav tik siltu drēbju.
nekad neesmu pati nopirkusi mašīnu.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2022. gada 21. novembrī, 17:34
0
post

es arī neesmu pirkusi,jo man pat nav tiesību! :D 

Es nekad neesmu svinējusi ziemassvētkus 

​​​​​​

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. novembrī, 18:01
0
post

Es gan esmu, jo svinu visus svētkus kurus var iedzert kādu pudeliti

 

es nekad neesmu ēdis zirņus

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 11h 9m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 21. novembrī, 19:08
0
post

Es esmu, Svaigi zirņi ir ļoti garšīgi, kapēc lai neestu?!

 

Es nekad neesmu bijusi medībās.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 21. novembrī, 22:30
0
post

Es arī neesmu, jo man nevar uzticēt īstu ieroci, jo esmu garīgi nelīdzsvarots

Es nekad neesmu sadūris kādu.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 00:28
0
post

Es arī neesmu. Godīgi sakot tas pat varētu būt pretīgi. Nespēju pat mušai pāri nodarīt.

Es nekad neesmu taisijusi siera salātus 

​​​​​​

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 06:15
0
post

Es arī neesmu , nekad netaisīšu , man īsti negaršo

Es nekad neesmu nomedijis tīģeri

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 10:58
0
post

Es arī nē, jo nekad neesmu bijis tādā valstī kur norisinātos tīģeru medības. 
Es nekad neesmu bijis Varakļānos 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 11:09
0
post

Es arī nekad neesmu tur bijis, jo tas ir pārāk tālu no manis un degviela ir pārāk dārga, lai brauktu uz tādām svešām vietām.

Es nekad neesmu taisījis sniegavīru

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 11:20
0
post

Es esmu . Darīju to savā bērnībā un nu to daru kopā ar savu bērnu. 

Es nekad neesmu lekusi no augsta tramplīna baseinā

​​​​​​

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 11:56
0
post

Es ari neesmu, jo meviens par to man nav piedāvājis pudeli

 

es nekad neesmu ieskrējis kokā

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 13:12
0
post

Es gan esmu , gan ar kājām kaut kad bērnībā spēlējot kautko, gan ar mašinu nesavācoties :D 

Es nekad neesmu gājis bļitkot.

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 15:01
0
post

Es arī neesmu, jo man ir bail no tā, ka ielūzīšu ledū, jo esmu pārāk smags.

Es nekad neesmu spēlējis zolīti

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts Vakar, 22:41
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 17:37
0
post

Es arī neesmu ,jo slinkums ir mācīties noteikumus un kā vispāŗ viņu spēlē 

 

Es nekad neesmu pazaudējis apavus pēc balles 

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
2983 atbildes forumā
Online: 225d 23h 56m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 19:11
0
post

Es arī neesmu, neesmu bijis tik neveikls, lai kas tāds gadītos.

Es nekad neesmu taisījis abolu pīrāgus.

Pēdējo reizi rediģēja Nurmachimaevmakachev, 2022. gada 22. novembrī, 19:11.
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 11h 9m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 19:36
0
post

Es esmu, rudens sezonā tas ir diezgan aktuāli, jo kkur tie āboli ir jāliek.

Es nekad neesmu cirpusi aitu.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 19:37
0
post

Es arī nē, jo nekad neesmu dzīvojis vai ilgstoši uzturējies laukos, lai nāktos to darīt. 
Es nekad neesmu dzēris vairāk par 3dienām no vietas. 

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 20:02
0
post

Es gan esmu, jo ūdeni dzeru katru dienu, jo ūdens ir veselīgs un cilvēkiem tas jālieto katru dienu. :huehue:

Es nekad neesmu dzēris moku ar pienu

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 20:07
0
post

es arī neesmu,jo atceros,ka dzēru moku tīrajā,bija tik pretīgi. 

Es nekad neesmu ēdusi vinegretu

​​​​​​

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 109177 skatījumi )
Tessa&Hardin, luīze, Nurmachimaevmakachev, duck, Pīļuks, Fēnikss, Hvz, exe, Omega, alska, KickMan Kick, cruelcin, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, PrixoditeV4era , 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, emaymyska., ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Sandis., Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, 666SUICIDAL999, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, PiGGy, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Deu, Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous