bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

wishuamerryc
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2540 atbildes forumā
Online: 79d 18h 10m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2022. gada 28. novembrī, 14:33
0
post

Me neither. I havent been to many places. (sad face)
---
I've never been to a volleyball game.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 29m
Redzēts pirms 15 stundām
Pievienots, 2022. gada 28. novembrī, 15:39
0
post

Es esmu, draugi ļoti bieži spēlēja volejbolu un rīkoja volejbola spēles, kā arī man pie mājas ir volejbola laukums un sporta cents.

Es nekad neesmu sarakstijusi dzejoli.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 21h 51m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 28. novembrī, 16:02
0
post

Es arī neesmu, jo man nepatīk rakstīt dzejoļus, es labāk sarakstu grāmatu nekā saceru dzejoli.

Es nekad neesmu saindējies.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts Vakar, 01:24
Pievienots, 2022. gada 28. novembrī, 16:02
0
post

es arī neesmu un cerams,ka tā arī paliks,ja kaut kas nelabi ož,nemaz nemēģinu ēst :D

es nekad neesmu ēdusi maķīša ēdienu

Pēdējo reizi rediģēja Pīļuks, 2022. gada 28. novembrī, 16:03.

​​​​​​

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. novembrī, 17:13
0
post

Es gan esmu, šad tad sanāk tur ieiet paēst, bet man labāk hesītī garšo

 

es nekad neesmu apgāzis skapi

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. novembrī, 21:37
0
post

Es arī neesmu ,jo skapji gāž mani.

Es nekad neesmu bijis aprecējies.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 11. aprīlī, 12:02
Pievienots, 2022. gada 28. novembrī, 23:34
0
post

Es arī neesmu, bet noteikti ka paspēšu to izdarīt savā dzīves laikā.

 

Es nekad neesmu apgāzis puķu podu.

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts Vakar, 01:24
Pievienots, 2022. gada 28. novembrī, 23:59
0
post

Es gan esmu. Kaut vai aplejot puķi,ir sanācis apliet un apgāzt

Es nekad neesmu mm mazgājusi drēbes ar rokām 

​​​​​​

wishuamerryc
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2540 atbildes forumā
Online: 79d 18h 10m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 06:02
0
post

I have. Some stains need to be washed by hand before going into the washing machine.
---
I have never been to a metal concert.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 29m
Redzēts pirms 15 stundām
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 08:35
0
post

Es arī neesmu, neesmu tik liela metāla fane, protams ar dažu grupu izņēmumiem.

Es nekad neesmu tulkojusi grāmatu izdevniecībai.

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 11. aprīlī, 12:02
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 11:32
0
post

Es arī neesmu ,jo neprotu nevienu valodu tik labi lai pārtulkotu vesalu grāmatu.

 

Es nekad neesmu uzvilcis kreklu otrādāk.

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 11:46
0
post

Es gan esmu, tumsā velkot vai arī steigā izņemot no skapja un velkot neskatoties.. 

Es nekad neesmu nobraucis vairāk par 500m ar vienriteni. 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts Vakar, 01:24
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 12:14
0
post

Es ari neesmu,jo nemaz neesmu nekad mēģinājusi,bet domāju ka nespētu uz tāda noturēt līdzsvaru

Es nekad neesmu dzerusi tēju ar pienu

​​​​​​

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 12m
Redzēts 14. aprīlī, 09:33
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 12:50
0
post

Es gan esmu, Anglijā pagaršoju, man negaršoja un neredzu to kā baigi labo savienojumu.

Es nekad neesmu kādam salauzusi degunu 

alska
Jauniņais
7131 atbildes forumā
Online: 129d 1h 13m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 13:31
0
post

Es arī nekad neesmu, nekad nav bijis tāds mērķis salauzt kādam degunu

Es nekad neesmu cepis uz pannas vārītas bietes

Pēdējo reizi rediģēja alska, 2022. gada 30. novembrī, 00:22.

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 11. aprīlī, 12:02
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 14:40
0
post

Es ari neesmu ,jo izklausās kautkā galīgi garām un negaršīgi.

 

Es nekad neesmu runājis pretīm policistam.

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

wishuamerryc
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2540 atbildes forumā
Online: 79d 18h 10m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 22:19
0
post

I have. Never anything positive, unfortunately. I don't know why some of the worst people tend to want to be policemen.
---
I've never held a sword.

Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3627 atbildes forumā
Online: 116d 4h 28m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 23:22
0
post

Es esmu, bet mākslīgo. Lai gan ļoti, ļoti gribētu arī pamēģināt paturēt īstu zobenu rokās.


Es nekad neesmu ēdusi zirga gaļu.

 

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 30. novembrī, 00:05
0
post

Es gan esmu ,jo Islandē viņa ir visur.

Es neesmu salauzis roku.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts Vakar, 01:24
Pievienots, 2022. gada 30. novembrī, 14:45
0
post

es arī nekad neesmu salauzusi roku,jo neesmu laikam darījusi baigās trakulības. un ziemā samīļojot asfaltu,veiksmigi sanācis piezemēties :D 

es nekad neesmu ēdusi olīves

​​​​​​

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 121160 skatījumi )
alska, Fēnikss, Nurmachimaevmakachev, duck, Tessa&Hardin, luīze, Omega, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., Pīļuks, Hvz, exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, emaymyska., ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous