bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
988 atbildes forumā
Online: 117d 9h 2m
Redzēts Vakar, 20:56
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 18. janvārī, 01:53
0
post

Es gan esmu, jo Nīderlandē darba vietā bija kafijas automāts, kur tādu tēju piedāvāja.

Es nekad neesmu spēlējis dambreti.

 

Pabrīdināts izlabot. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja Piziks, 2023. gada 18. janvārī, 03:01.
Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 20. janvārī, 22:20
0
post

es esmu un tā pat ir viena no manām mīļākajām spēlēm.
nekad neesmu apmaldījusies mežā.

Agneshuks
Jauniņais
1639 atbildes forumā
Online: 125d 23h 33m
Redzēts 26. martā, 17:35
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 20. janvārī, 22:28
0
post

Es gan esmu,par laimi veiksmīgi tiku ārā no viņa.

Es nekad neesmu piepelnījusies strādājot gadījuma darbus/haltūras. 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2023. gada 21. janvārī, 06:41
0
post

Es esmu,bērnībā gāju ravēt,gāju arī kartupeļu un sienu talkas, tās jau arī mazas haltūras. 

Es nekad neesmu ravējusi zemenes

​​​​​​

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 21. janvārī, 09:01
0
post

Neesmu , kaprīza visu vasaru viņas ēd un ravē  PS laigan es for real nezinu kas ir jarave un kas nav tāpēc sory 

es nekad neesmu gulējis ar trijām 

 

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 22. janvārī, 11:39
0
post

Es arī neesmu diemžē; , bet gribētos

Es nekad neesmu sarakstījis dziesmu

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 22. janvārī, 12:27
0
post

es arī nē un nemaz arī neplānoju. neesmu gājusi cauri vēl tādai šķiršanai. :D
nekad neesmu dzērusi bonīti.

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 22. janvārī, 15:15
0
post

Es gan esmu ,jo tā tik bija lieta ,kad ar draugiem sagrabinājām pēdējās kapeikas, lai tik dabūtu bonīti. :reec2:

Es nekad neesmu apēdis slieku.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

wishuamerryc
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2503 atbildes forumā
Online: 76d 6h 6m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2023. gada 25. janvārī, 06:55
0
post

I haven't either. I've eaten a leaf. I should've washed it first. ^^
---
I've never eaten chilli.

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. janvārī, 21:44
0
post

I have tried it before, just a small bite for fun. 

Es nekad neesmu ēdusi ķiršus.

Laurz
Jauniņais
nahals
205 atbildes forumā
Online: 37d 16h 0m
Redzēts 23. martā, 11:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. janvārī, 22:40
0
post

es gan esmu,tomēr laukos dzīvoju,bez ķiršiem nevar

 

Es nekad neesmu bijis USA

 

Pabrīdināts izlabot. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2023. gada 31. janvārī, 19:43.
Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. janvārī, 10:04
0
post

es arī nē, bet šis ir ielikts mērķu sarakstā - varbūt, kādreiz.
nekad neesmu ēdusi lasi.

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 30m
Redzēts 24. martā, 23:59
Pievienots, 2023. gada 27. janvārī, 17:06
0
post

es gan esmu, man loti garso.

nekad neesmu bijusi Kanādā

 

Brīdināts. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 02. februārī, 12:55.

                                                                                         sds

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 265d 0h 13m
Redzēts pirms 5 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. janvārī, 01:58
0
post

Es arī nē. jo man nav nauda, lai dotos tā vienkārši uz Kanādu.

Es nekad neesmu dzēris šņabi ar dzērveņu sulu.

love_me
Lietotājs++
est 199x
924 atbildes forumā
Online: 73d 4h 10m
Redzēts 27. martā, 17:04
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. janvārī, 16:18
0
post

Es esmu - Neatceros protams kāds marka, bet gāja iekšā tīri labi( tad kad biju jauns) 

Es nekad nēesmu bijis Kanāriju salās. 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. janvārī, 17:06
0
post

Es arī neesmu , nav bijusi tāda iespeja diemžēl

Es nekad neesmu ēdis dzeltanu sniegu

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. janvārī, 10:10
0
post

es arī nē, jo cik stulbam jābūt, lai to ēstu?

nekad neesmu gulējus zem tilta.

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. janvārī, 15:21
0
post

Es līdz šim vēl guļu  tomēr Sintija nepieņēma pie sevis mājās un līdz ar to palielu zem tilta 

 

Nekad neesmu pipejis zāli 

 

Brīdināts. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja RushFuck, 2023. gada 31. janvārī, 19:42.

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

Nurmachimaevmakachev
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Zaļš
2983 atbildes forumā
Online: 226d 1h 19m
Redzēts pirms 9 minūtēm
Pievienots, 2023. gada 01. februārī, 11:26
0
post

Es arī neesmu, jo manā ticībā to uzskata par haram.

Es nekad neesmu saplēsis monitoru.

Pēdējo reizi rediģēja Nurmachimaevmakachev, 2023. gada 01. februārī, 11:37.
santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 01. februārī, 20:04
0
post

Es gan esmu , ir sanācis 2 reizes diemžēl 

Es nekad neesmu noskuvis uzaci

Lietotāji skatās šo tēmu: 1
alska
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 109215 skatījumi )
alska, Tessa&Hardin, luīze, Nurmachimaevmakachev, duck, Pīļuks, Fēnikss, Hvz, exe, Omega, KickMan Kick, cruelcin, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, PrixoditeV4era , 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, emaymyska., ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Sandis., Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, 666SUICIDAL999, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, PiGGy, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Deu, Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous