bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
20
0
topic
Gordons Remzijs #4
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. novembrī, 19:08

Tātad, sveiciens kikiešiem ,ēdājiem un ēst gatavotājiem. Kā jau noprotat pēc virsraksta, šis būs Gordons Remzijs #4 konkursa topiks! 

 

 

Iesākšu ar to ka pateikšu PALDIES cilvēkiem kuri finansiāli atbalstija konkursu , lai tam būtu ieinteresējošs balvu fonds - Lāsma, Bambūzo, Wildwolfa, Lauku Puika aka hnc. Paldies Jums!!!

 

Tad ko šoreiz darīsim remzijā? Neko sarežģītu (kā nu kuram,protams) ! Bet tā kā pirms tam daudzi  vēlējās un ieminējās par saldajiem, tad šīs reizes tēma ir Saldais ēdienssaldēdiens jeb deserts.

 (vecfranču: desservir — ‘novākt galdu’, ‘pasniegt’) ir parasti maltītes beigās pasniegts ēdiens, kura sastāvā ir kaut kas salds. Izplatītākie deserti — kūkascepumi, konditorejas izstrādājumi, pīrāgikonfektes.  - iz Wikipedia. Tas tā, lai visiem būtu skaidrs par ko iet runa. ( runai nav kājas, viņa neiet, ES ZINU)

 

Noteikumi!

1. Jāgatavo saldais ēdiens,deserts, saldēdiens. Nekādi fastfoodi vai citi veida ēdieni nederēs! 

2. Kad pagatavosim ēdienu , nobildējam to. Jāiesūta ir viena - divas bildes! Ne vairāk! 

3. Bildējot ēdienu, jābūt lapiņai uz kuras ir redzams uzraksts "Gordons Remzijs #4" 

4. Bildes nedrīkst būt kačātas,lejuplādētas no interneta utt - automātiska diskvalifikācija + warn

5. Postot šajā topikā līdz brīdim kad būs izlikti darbi, ir aizliegts, vai arī saņemsiet warn. 

6. Darbus iesūtam MAN PM! Nepostojam, bet iesūtam MAN!

7. Vienādu punktu skaita gadījumā, uzvarētājs ir tas kuram ir vairāk pirmās vietas! 

8. Savus darbus, bildes ar vai bez apraksta drīkstam iesūtīt līdz svētdienas 20.00 ( 10.11) 

 

Balsošana. 

 

Balsošana noritēs divos posmos. 1. es izlikšu visu darbus un atkal noslēpšu tos zem burtiem. Vērtēs kick lietotāji līdz otrdienas 19.00 ( 12.11) 

Pēc kick lietotāju balsojumiem dalībniekiem veidosies VIENA atzīme , jeb VIENS punktu skaits. Attiecīgi, pirmā vieta pēc kick lietotāju vērtējuma saņems vairāk punktus, pēdējā vismazāk. Punktu skaits atkarīgs no dalībnieku daudzuma! 

Piemērs kā balsot kick lietotājiem 

1.vieta - H

2. vieta - D 

3. vieta C

4. vieta G 

utt, atkarīgs no konkursantu daudzuma! 

 

2. balsošanas posms notiks ar tiesnešiem jeb manis izvēlētiem cilvēkiem no kicka ,kuri vērtēs tāpat kā pārējie lietotāji, bet viņu dotie punkti automātiski skaitīsies klāt lietotāja jau iegūtajiem punktiem. Tiesneši būs trīs. Visi ir neuzpērkami btw. 

 

Kad būs beigušās abas divas vērtēšanas/balsošanas daļas, es saskaitīšu punktus un paziņošu uzvarētājus. 

 

Tātad, 1/4 no punktu skaita veido kick lietotāji, 3/4 veidos tiesneši! Kopā saskaitot arī uzzināsim zvarētājus! 

 

Balvas. 

1. Vieta - Artefakts " Pūķa vairogs" + 10ieuro + awards!

2. Vieta - Leģendārā lāde + atslēga + 6 ieuro + awards!

3. vieta - Dārgumu lāde + atslēga + 3.30 ieuro + awards! 

 

"Tīģera Balva" 

Lietotājs FireTigerLV piešķirs speciālbalvu "Tīģera Balva" sevis izraudzītam favorītam neatkarīgi no viņu iegūta punktu skaita. 

Balva - 10ieuro!!

 

 

Nu ko, varam sākt gatavot. Veiksmi visiem dalībniekiem! 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2019. gada 12. novembrī, 21:19.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 10h 56m
Redzēts Vakar, 15:42
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 18:32
1
post

1.G

2.D

3.F

4.B

Hvz
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1270 atbildes forumā
Online: 84d 21h 57m
Redzēts pirms 49 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 19:17
0
post

Es vērtēju, kuros ir daudz ieguldīts laiks, produkti, vitamīni un kuri ir taisīti no sirds un dvēseles ar skaistu aprakstu, ko darīji.

1. vieta - C. Bija grūta izvēle A vai C, tomēr C, jo šeit ir vairāki produkti ielikti iekšā. Un patiesībā sakot, A vnk pliks saldējums ar mērci pa virsu.

2. vieta - H. Te ir šokolādes krēms virsū. Izskatās tik ņammīgi. 

3. vieta - D. Vienreiz dzīvē esmu ēdis pankūkas ar saldējumu. Veikalā diemžēl nevar nopirkt :( .Bet šeit ir ieguldīts vismaz 30-40 min darbs.

4. vieta - F. Keksiņi vienmēr būs populāri neskatoties kā tas ir taisīts un kurā gadalaikā.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 19:36
0
post

Tātad, lietotāju balsis ir saskaitītas!!!! 

 

Rezultāti pēc kick lietotāju balsīm! 

 

 

1. vietu ieņem G darbiņš. 45 punkti (8 punkti ieskaitē)

2. vietu ieņem A darbiņš. 43 punkti (7 punkti ieskaitē) 

3. vietu ieņem B darbiņš. 27 punkti (6 punkti ieskaitē)

4. vietu ieņem C darbiņš. 25 punkti (5 punkti ieskaitē) 

5. vietu ieņem D darbiņš. 24 punkti (4 punkti ieskaitē) 

6. vietu ieņem F darbiņš. 16 punkti ( 3 punkti ieskaitē) 

7. vietu ieņem H darbiņš. 12 punkti (2 punkti ieskaitē)

8. vietu ieņem E darbiņš. 7 punkti (1 punkts ieskaitē)

 

Tagad gaidam 3 žūrijas locekļu vērtējumus!! Pēc tiem arī saskaitīšu visus punktus kopā un paziņošu uzvarētājus! 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 20:01
0
post

Labvakar pavāri un pārējie kikieši! Esmu Gordona Remzija žūrijas locekle. Iesākumā vēlos pateikt, ka balsošana man būs grūta, jo jūsu iesūtītie darbi liek manam vēderam izraisīt tādas skaņas, kādas var dzirdēt siltā vasaras naktī, kad vardes pie dīķa kurkst.
Lieki laiku netērēšu un ķeršos klāt balsošanai!


1. vieta - B. Burvīgs apraksts, tikai pietrūka pašas receptes, bet, kā sacīt jāsaka, īsts šefpavārs neatklās savas vislabākās receptes vai kādu īpašo receptes sastāvdaļu. Saldais ēdiens ir noformēts nu ļoti skaisti un tas, ka ir ieplaisājusi virskārta, manuprāt, ir pēdējais par ko Tev vajadzētu satraukties. Domāju, ja es nogaršotu šo saldo ēdienu, man būtu mazuma piegarša un es pasūtītu papildporciju! Patiešām skaists saldais ēdiens!
2. vieta - C. Ļoti patika apraksts un mīlīgi likās, ka esi piemeklējis/-usi attēlus pie nepieciešamajiem produktiem. Ēdiens liekas vienkāršs un nesarežģīts, taču, manuprāt, veselas šokolādes konfektes ievietošana šeit bija lieka. Ieteiktu nākamreiz šokolādes konfekti sarīvēt pa virsu, lai izskatītos kā šokolādes skaidiņām pārklāts saldais ēdiens. Tādejādi konfekte neaizņems vietu trauciņā, kurā varēs ievietot vēl vairāk gardās ogas. Ak, jā! Man papildus prieku radīja tas, ka saldais ēdiens ir četros trauciņos, kas liecina par to, ka neesi domājis/-usi vien par sevis palutināšanu, bet arī par mājiniekiem / draugiem.
3. vieta - G. Pati esmu baigā kūciņmīle un zinu, ka gardu kūciņu pagatavot ir ārkārtīgi grūti. Laikietilpīgi un mēdz būt arī ekstra piņķerīgi. Ārkārtīgi skaists noformējums, taču man pietrūkst vēl viens attēls no cita leņķa, lai varētu redzēt, cik bieza ir kūciņa, kas tur īsti ir iekšā, kā arī man pietrūka apraksts. Pat ļoti pietrūka apraksts, jo, sasodīts, es gribu zināt kā šo brīnumu pagatavot! 
4. vieta - D. Oh, kā ieraudzīju pankūkas ar saldējumu, man aš saskrēja siekalas mutē, goda vārds! Sen neesmu šādu desertu ēdusi un Tavs šedevrs izskatās patiešām apetelīgs. Arī šim darbam man ļoti pietrūka apraksts, kas papildinātu burvīgo ēdienu. Un jā, labāk būtu, ja aukstais saldējums būtu paslēpts siltajās pankūkās, kur tas varētu kust, taču tad parādītos aizdomas, ka varbūt pankūkās ir sabāztas, piemēram, sardeles, nevis saldējums, haha.
5. vieta - F. Šķiet, nevienam negaršo sausi kēksiņi, pēc kuriem ir jāuzdzer ūdens, lai vispār tos varētu norīt, taču šie izskatās gana mitri un forši noformēti. Labprāt nogaršotu to kēksiņu, kas ir ar riekstiem, jo pati parasti izvēlos kēksiņus ar rozīnēm vai bez nekā, taču iztēlojoties šī kēksiņa garšu, man patiešām gribas pagaršot. Starpcitu, mīlīga liekas tā sirsniņlapiņa, haha.
6. vieta - A. Ļoti žēl, ka esi atvēlējis/-usi maz laika, lai piestrādātu pie deserta, jo, kā skatos, saldējumu esi atnesis/-usi no veikala. Taču man ir ļoti liels prieks, ka ir piestrādāts pie noformējuma. It īpaši fascinē tās banānu ripiņas, kas ir aplietas ar šokolādi! Vai virsū uz tām ir jūras sāls? Zinu, ka saldie ēdieni ar jūras sāli vienmēr garšo burvīgi (nu, vismaz man tādi ēdieni garšo, kad tos taisu).
7. vieta - H. Priecājos, ka ir ievietots apraksts. Nutellas iesmērēšana kēksa vidū noteikti kēksu padarīja mitrāku un saldāku, taču iebiezinātais piens pa virsu liekas nedaudz par daudz. Ne pēc izskata, bet vairāk garšas ziņā. Ātrāk varētu dabūt diabētu, nekā apēst visu kēksu, haha. Bet es pieļauju, ka Tu pats visu nakti cs'ā našķojies.
8. vieta - E. Grūti saprast, kas tā ir par pankūku, kā arī nav piestrādāts pie noformējuma. Patīk vienkāršas lietas, taču šis ir pārāk vienkārši. Bet cepums Tev par mazo aprakstu, jo tas man lika pasmaidīt. 


Nobeigumā vēlējos pateikties visiem, kuri piedalījās šajā konkursā! Jūs visi esat baigie malači, neskatoties uz to, ka man nācās kādu likt pirmajā, bet kādu - pēdējā vietā. Gordons Remzijs ar jums noteikti lepotos! :)

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 20:34
0
post

Lūk, izradās kad arī es esmu žurijas loceklis, darbus izskatīju , pats personīgi neesmu desertu cienītājs, tāpēc šoreiz konsultējos ar draudzeni arī. Sākšu ar to kad it visi ir pacentušies, arī pankuka, jo tās es arī ēdu! Ja mēs salīdzinam iepriekšejos Gordon konkursus , šis ir viss grūtāk nobalsotais.

Tātad sākšu jūs dalīt pa vietām.

Pirmo vietu es sniedzu ēdienam nummur G, pirmkārt bilde ir ļoti satriecoša , pietrūka lielāks aprakst, viss paskaidrots, bet dēļ bildes šis būs mans favorīts. Atminos pirmajā x kad tikai uzmetu aci uz bildēm , jau tad iekrita acīs.

Otro vietu es sniedzu ēdienam B, pretēji pirmajam ēdienam viss ir skaisti sarasktīts un par to vien jau šī augstā vieta ir. Un ogas izskatās ļoooti svaigas.

Trešā vietu es sniedzu ēdienam H, Noteikti man personīgi būtu ar saldu, bet verēju augstāk , jo šada tipa kūku ir grūtāk pagatavot pankūku vai kēksiņu. Bet šokolāde un iebiezinātais piens ir konrēts zobu caurumu iemesls, bet aturēties tak grūti!

Ceturto vietu es sniedzu ēdienam A, ja runājam par noformējumu es liktu otro vietu, bet diemžēl nav ne apraskts, ne arī sastāvdaļas.  Kā arī darbs ir mazliet vieglāk pagatavojams . Bet norformēt Tu viennozīmīgi proti izcili.

Piekto vietu es sniedzu ēdienam D, vienkārši man garšo pankūkas, un ja uz sitiena , tad es ēstu no šiem saldajiem tieši šo. Sastāvdaļas garšo , un noformējums manām acīm tīk.

Sesto vietu es sniedzu ēdienam C , Apraksts patīk un ir tiešām piedomāts , sabojāja kameras nenofiksācija, jo ogas izskatās tādas izšķīdušas, bet gards nu gan varētu būt , jo Migle ir manas mīļākās konfektes.

Septīto vietu es sniedzu ēdienam F, diemžēl es neesmu keksiņu fans, un nesen draudzenes dēls ko līdzīgu gatavoja, uzkaisīja tos krāsainos gabaliņus, bet šķiet es zemāk novērtēju , jo nesen ko tādu garšoju.

Astoto vietu es sniedzu ēdienam , pilnīgi vienalga kāds noformējums, bet apraksts vien patīk, un es arī šo pankūku ieliktu puncī.

 

Piebildīšu , šoreiz noteikti grūtāk bija ,manuprāt balsot kā taisīt. Jo esat visi afigena pacentušies. Lai dzīvo konkurss, lai dzīvo šie saldie.

SWEET NIGHT. 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 21:14
0
post

Žūrija izsper durvis un ielaužās konditorejā!
"
Mutes ciet, šī ir laupīšana! Krāmejat bulciņas maisā!"

8. E - Tavā vietā vispār nepiedalītos, lai apkaunotu sevi. Nav ko vērtēt...

7. H - Nedaudz labāks par iepriekšejo, bet tāpat ļoti slikti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tagad pie labākajiem darbiem.

6. A - Nolikts saldejums ar cepumiem, noliets nedaudz ar šokolādi. Nezinu kāpēc visiem tāds favorīts, bet mani nepiesaista. Izskatās ka arī ēst būtu čakarīgi, ja citus darbus var ēst ar karotīti, dakšiņu, rokām, tad šeit karotīte neder, dakšiņa neder, rokas sasmērēt negribās.

5. G - Bilde sanāca ļoti smuka, bet kas tas ir, nevar saprast. Ja varēja iesūtīt maksimums 2 bildes, tad šoreiz Tev bija jāizmanto šo iespēju. Tā ļoti smuki, bet gribējās redzēt vairāk.

4. F - Diezgan parasti, bet tajā pašā laikā mājīgi sanāca. Lika atcerēties kad bērnībā taisījām un ēdām keksiņus... Hmm, tik baidos vai viņi nevarēja sanākt sausi? Drošībai vajadzēs līdz tēju, pienu, vai kafiju.

3. C - Forši sadalīts uz četriem personām, 3 žūrijas dalībniekiem un pašam gatavotajam. Adresi PM, klāj galdu... ā, viņs jau saklāts... taisi papildus porcijas, un gaidi ciemiņus.

2. B - Uzcept veselu kūcu priekš konkursa? Tu ir traks cilvēks! Ļoti smuki izskatās,, krāsaini, pozitīvisms ta arī izstaro no kūkas, gan jau arī ļoti labi garšoja.

1. - Iekaroji manu sirdi! Pankūkas... Un ja viņas vēl ir nedaudz siltas... Un auksts saldējums... Labākais kombo!

 

Visi baigi forši cenšās gatavot priekš konkursa, izņemot... labi par slikto nerunāsim. MALAČI! Atsevišķu paldies gribu teikt Fūdiņam, par šo unikālo iespēju būt žūrijā. Cerams kad darbus būs netikai jābildē, bet jāsūta žūrijai nogaršot, neaizmirsīsi uzaicināt atkārtoti. :yn:

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. novembrī, 21:34
1
post

Tātad, gan lietotāji, gan augsti godājamie žūrijas locekļi ir balsojuši un varam savilkt galus kopā , jeb saskaitīt rezultātus!!!!!!!

 

1. vietu ar 28 punktiem izcīnija dalībniece B, Lāsma!

2. vietu ar 26 punktiem izcīnija dalībniece G, Zaņuks!

3. vietu ar 21 punkti izcīnija 2 dalībnieki - D, Sigons un C, Rahhtw! 

5. vietu ar 18 punktiem izcīnija dalībniece A, Wildwolfa!

6. vietu ar 14 punktiem izcīnija dalībniece F, DarkPrincess!

7. Vietu ar 7 punktiem izcīnija dalībnieks H, Toxicated!

8. vietu ar 3 punktiem izcīnija dalībnieks E, HAH aka hahlol!

 

Balvas! 

 

1. Vieta - Artefakts " Pūķa vairogs" + 10ieuro + awards!

2. Vieta - Leģendārā lāde + atslēga + 6 ieuro + awards!

3. vieta - katram pa dārgumu lādei un atslēgai , katram pa 1.65 ieuro + awards! 

 

"Tīģera Balvu" izcīnija dalībniece A, WildWolfa. - 10ieuro! 

 

 

Paldies visiem par piedalīšanos. Paldies gan lietotājiem, gan žūrijai, gan dalībniekiem, gan sponsoriem!!!! Līdz nākamajam konkursam! 

 

 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0