bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
3
topic
Sūdzība par Hrenoviju...
Rolković
Lietotājs
144 atbildes forumā
Online: 8d 1h 24m
Redzēts 13. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. novembrī, 23:01

1. Izdarītais pārkāpums Manuprāt, tur bija gan nepamatots slay, gan nepamatots gags!
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/t6829zf9
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts +/- 5. minutē
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) 80.89.77.55
5. Pārkāpēja niks Hrenovijs
6. Komentārs par notikušo Pietiek spēlēties, cik var jau apnika, manuprāt, jāņem nost...
7. Mape, kurā tas notika zm_cave_new
8. Serveris TTT

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 24m
Redzēts 19. martā, 18:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. novembrī, 23:11
2
post

Es nosavu inno, neviens nebija tuvuma,tad atnaca hasky kurs kija tt, es gaju prom un tu pa vinu vienakrsi saki saut, par to sanemi slay, kaut vins nebija blakus kad nosavu to playeru.

Ta ka slay pamatots,kaut vajadzeja ari mallbaro slayot bet par to man tikkai aiznakamaja raunda pateica. tadel nu jau bija par velu lai vinu slayotu..

Par gagu, okay mby pa daudz 20min bet tu vienmer ka ir kautkas raksti adminu chata, bet man tas viis ko tu tur chiksti nav jalasa un tas man trauce koncentreties uz to ko parejie speletaji raksta jo tu aizpildi chatu ar savam nejedzigajam sudzibam kuras pat  nav patiesas. un es tevi vel pa mic bridinaju lai neraksti hu..u adminu chata, un tu to tapat neieveroji. tapec ari sekoja gags, un es ari turpmak liksu tev gagu ja tu beztolka rakstisi adminu cata kas pat nebutu tur jaraksta. Es nevaru katram speletajam nosekot lidzi, ir demo, liec formuma, prieks tam ir banteam kas talak rikosies, ja tu to vel neesi sapratis tad ludzu beidz veidot sis bezjedzigas sudzibas kad tevi kads soda kipa bez iemesla jo ta nav. 

Lieki teree banteam laiku.

 

Atbilde - https://prnt.sc/pyrji9

Es zinu mēdzu būt kaitinošs, bet bez iemesla es nerakstīju adminu čatā, gribēju izskaidroties kāpēc slayoyi mani,  un ja tas tev traucē koncentrēties, tad nelasi un viss...

 

Ka es varu nelasit ja tu tur nonstopa huinu raksti, to jekurs admins pateiks. tas trauce speli,jo ir speletaji bez mic un ir jaseko lidzi tam ko raksta.  tik daudz ari laikam neesi sapratis.

 

Ļoti bieži esmu kaitinošs, bet jūs admini nēesat labāki, jūs visi savā starpā baigie draudziņi un nosedzat viens otru, lai nebūtu sūdi...

 

Es nevienu nenosedzu, tas kad tev ta liekas ta ir tava problema...

 

 

Pēdējo reizi rediģēja 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 2019. gada 18. novembrī, 23:51.

Rolković
Lietotājs
144 atbildes forumā
Online: 8d 1h 24m
Redzēts 13. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. novembrī, 23:38
4
post

Tavu viedokli neviens neprasīja, visu redzēs demo un viss.

Nevis lieki kko dir... , kas pilnībā neko neizsaka, izskatīs demo visu redzēs.

Es zinu mēdzu būt kaitinošs, bet bez iemesla es nerakstīju adminu čatā, gribēju izskaidroties kāpēc slayoyi mani,  un ja tas tev traucē koncentrēties, tad nelasi un viss...

Ļoti bieži esmu kaitinošs, bet jūs admini nēesat labāki, jūs visi savā starpā baigie draudziņi un nosedzat viens otru, lai nebūtu sūdi...

Pēdējo reizi rediģēja Rolković, 2019. gada 18. novembrī, 23:41.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 18 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. novembrī, 01:50
0
post

Wtf, Hrenovij. Tu labi zināji, ka Haskijs bija tev blakus. Tu pats viņu nodevi, jo tu nošāvi citu cilvēku un Haskijs tev nešāva. Šajā gadījumā tur randoms nebija.

Par gagu - daudz nekomentēšu, bet 20 min. šajā situācijā liekas mazliet pārāk daudz.

Un mazs komentārs gru - par hrenoviju nav bijušas nevienas patiesas sūdzības līdz šim (vismaz nav palikušas atmiņā), bet tu uzreiz gribi, lai ņem nost. Tev laikam ka tik serverim visi admini pazustu. :)

Sūdzība pamatota.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0