bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
6
2
topic
Vai vajag paslept ip adreses?
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 20:39

Vai jums kādreiz personīgi ir bijušas problēmas ar to ka serverī ir brīvi redzama jūsu ip adrese?

pamatā šī ir diezgan specifiski lieta tieši cs serveriem ka tās ir publiski redzamas, iegājusies no super veciem cs laikiem.

Pamatā tam ir intersants risinājums, ka serverī šīs ip adreses vienkāršu tiktu rādītas kodētā veidā, un banteami varētu šis paroles atkodēt.

Līdz ar to spēlētājs serverī redzētu ip adrešu vietā kaut ko līdzīgu "hw83fh3fhsfs3gh948g4" un banteams no tā iegūtu ip.

Šis nav grūti sataisāms, bet nu tas dažos gadījumos varētu radīt neskaidrības un apgrūtināt spēlētājiem citu spēlētāju izmeklēšanu kaut kādā sakarā.

 

Pamatā šī visa inicatīva ir tas ka serveros periodiski kāds ddoso citus spēlētājus, un arī tas ka ip adreses mūsdienās vajadzētu uzskatīt par privātu informāciju ko nedrīkst citiem izpaust.

 

Gribētu dzirdēt viedokli no visiem, ne tikai no spēlētājiem kuri ir bijuši upuri šim, bet arī no tiem kuri ip adreses ir izmantojuši kaut kā izmeklēšanai utt.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 17h 41m
Redzēts pirms 10 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 20:41
0
post

Būtībā vienalga 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 3m
Redzēts Vakar, 20:13
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 20:44
1
post

Nez, ir/nav redzamas, nezinu, netraucē, mūsdienās 80%  tāpat ir krutie rūteri, kuros ip var nomainīt īzī pīzī.

Bet ja būs paslēptas ip, kā taisīs sūdzības?

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 21:01
0
post

Latvians - sūdzības veidotu sūdzība ielikot kodēto ip adresi.

Snicker
Lietotājs
428 atbildes forumā
Online: 26d 12h 29m
Redzēts 2020. gada 04. novembrī, 19:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 21:41
0
post

tāpat tie ip mainās ik pēc 13 minūtēm, kas tur slepens? Es vēl gribu paddosot kaut kādus replayus, nav jēga no tiem slēptajiem ip.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 21:56
1
post

@Snicker Ne visiem ir lmt internets ar 300 ping un 0.05 download speed, ka mainās ip pēc 13 min, citiem varbūt reizi mēnesī vai vispār nemainās.

 

Tā kā pēc tām ip nevar neko īsti svarīgu uzzinat, pases numuru vai mājas adresi, tad īsti nav jēga to slēpt. Ja nevēlas to atklā nav ko spēlēt mirušu spēli un  rādīt savu ip :pp

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 22:14
0
post

Ideja neslikta, atkarīgs kā tu to padosi. Būs tāda cilvēku grupa, kuri tīši mēģinās tavu šifrēšanu atkost un ar to mērīties krāniem ceļot savu ego. Ja tu domā aizstāt katru skaitli ar vienu konstantu virkni, tad viņu ar laiku atkodīs un ilgtermiņā no tā maza jēga. nu būsim reāli, ir tikai 0-9, ja katram skaitlim taisi vienu variāciju, tad 2 dienu laikā visas IP būs zināmas tiem, kuriem tas ir vajadzīgs. tev būs vajadzīgs kaut kas līdzīgs ģenerātoram, kurā katram skaitlim ir izvēlēta viena no, VISMAZ, desmit variācijām, bet arī tas ilgtermiņā nepalīdzēs. zinot to, cik ļoti aizņemts tu esi, es saku, ka vienkārši aizmirsti šo, izmanto savu laiku kaut kam lietderīgākam.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 22:19
0
post

Bezjēdzīgi , pēc tam varēsi visiem jaunpienācējiem stāstīt par šo katru reizi , kad kāds gribēs uztaisīt reportu. Banliste arī būs tad jāpārveido, ja atšifrējumu varēs redzēt tikai bt. ( piemers - admins gribēs pārbaudīt uz aktīva bana, vai kaut vai parasts spēlētājs.) Kā arī bezjēdzīgi , ja steam ID paliek redzams. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. decembrī, 23:41
0
post

Borezz - nea, protams ka es sarežģītāku metodi izvēlētos kuru neprofesionālim būtu grūti atkost. Tas ko tu nosauci - piekritu ka butu bezjedzigi, jo turpat grupu nevajadzetu, pietiktu ka vnk pamainitu sev ip un paskatitios kam katrs cipars atbilst.

⛔lolwut? - cs 1.6 nekad nemirs, nu labi, pēc 10 vai 20 gadiem, spriežot pēc tā cik tas lēni notiek, tātad visi var vēl mierīgi baudīt spēli pagaidām kāmēr ir tauta :D

Laikam sanāk ka jautājums sāk vairāk vnk virzīties uz to: Vai tiek ddosoti tik daudz spēlētāji, lai dēļ viņu drošības būtu mazliet jāsarežģī banu izmeklēšanu :D

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 11 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 11:07
0
post

Ideja jau izklausās laba, bet es domāju par to:

1. Cik viegli būs jauniņajiem uztaisīt sūdzību? Jau tagad ir reizēm problēmas ar viņiem. :D

2. Cik viegli būs izskatīt sūdzības/ip sakritības utt.?

3. Vai tas nebūs pārāk complicated?

4. Vai tas ir tik ļoti nepieciešams? Jo man jau liekas, ka IP adreses tāpat kaut kur dabūs, ja tik ļoti vajadzēs + ļoti reti kāds iet cs'ā, lai dabūtu kāda IP un ietu, piemēram, dosot.

 

Es nezinu, tā visādi citādi man tā ideja patīk, izklausās jau labi.

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 11:14
0
post

Nu nezinu gan, es neticu, ka kick'a vispār ir tik daudz cilvēku, kas saport kas ir DDOS un to, vai viņi vispār ir cietuši. Nerunājot par to, ka viņi vispār nesaprot kas ir IP adrese, te daudzi noteikti nezinās atšķirību starp statisku un dinamisku IP adresi.
Ja "sevis izzināšanai" grib ar tādu lietiņu pačakarēties, tad jebkura drošība ir un paliek drošība, bet es neticu, ka šis ir populārs veids kā wanabī hakerim tikt pie IP adreses. Hakot mirstīgos datorus noteikti ir hobijs un praktizēšanās, tāpat no tiem neko lietderīgu neiegūsi. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. decembrī, 11:17
0
post

ok, laikam ka tema slegta, un es vnk izveidoshu mazinju sistemu kaut kada talaka nakotne, lai lietotaji kuri ciesh no uzbrukumiem varetu man paprasit paslept tiesi vinju ip adreses

TC

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 20. decembrī, 11:18.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0