bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
0
0
topic
Itemu lombards.
latvietis75
Jauniņais
Reksis
443 atbildes forumā
Online: 4d 20h 27m
Redzēts 2023. gada 23. aprīlī, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 07:19

Sveicināti kickieši, tātad, vakar gulēju gultā, domāju par itemiem ko vajag un ko nē, tad nu nāca prāta domā ka varbūt varētu izveidot "itemu lombardu?"

Teorētiski man ir bijis ka dažreiz gadās ka pietrūkst kādi 10 vai vairāk centi, lai nopirktu kādu itemu vai ko tādu, bet reāli pārdot neko negribās. 

Bet reāli ja būtu iespēja ieķīlāt ar izpirkšanu, tad noteikti būtu kaut ko ieķīlājis, bet nu princips kāds?
 

Pieņemsim man nepieciešami 20 centi, es ieeju lombarda un piedāvāju ieķīlāt pirātu lādi, lombards man piedāvā 25 centus jo tā ir zem tirgus cena. (Protams vari ieķīlā par zemāku summu lai mazāk procenti jaatdod)

Kādi nosacijumi? (+20% atdošanas summa, 3 dienu laikā, ja nespēj adot, tad var pagarināt termiņu par 1 dienu, samaksājot 10% pagarinājuma summu)

Ja lombards par preci iedot 25 centi

Atdošana - 30 centi
Pagarināšana - 2.5 centi (dienā)
Neatdošana - (-10% no nākamā itema zem tirgus cenas vērtība un izlikšana kopēja lombarda tirgu kur cilvēki var nopirkt preci par izpirkšanas summu)

Profilam varētu būt karma, jo vairāk neizpērc, jo mazāku procentu tev dos par itemu, (10,15,20,25,30,35,40,45,50 procenti no itema vērtības)

+/- Varētu arī izdomāt ka ieķīlāt var tikai pieņemsim Uniq itemus, kādas gatavas atslēgas, lādes, artifakti, fragmenti.

Piemēram lētos akmeņus nemaz neņemu lombards.

 

˜”*°•.˜”*°• MeteoritsLV •°*”˜.•°*”˜

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 10:35
0
post

Ideja jau ļoti origināla, un mazliet rēcīga :D

bet nezinu vai tas būtu tā darba vērts ko vajag ielikt lai to sataisītu, cik daudzi tomēr ko tādu izmantos, nav jau te tas cenas simtos eiro kaut kam, ka nevar vnk pardot kadus nevajadzigus itemus atri spēlētāju tirgū.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2020. gada 02. aprīlī, 10:45
1
post

Nē, Reini. 

Šī ideja varētu būt laba. Labāka kā turpināt ļaut Rahhtw scamot spēlētājus pēc pirmās reizes kad pieķēra. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0