bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
15
1
topic
Pūpoli.
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 22:48

Labvakar dāmas, kungi, un tie kas savu dzimumu vēl nezin. 

 

Tātad, svētdiena, labs laiks, saulīte un plusi pa dienu, jeb runču laiks ir sācies un uz ielām/čatā sāk uzplaukt žubītes. Šoreiz gan viņas to dara pa vienai vai divām, jo sakarā ar to ka ķīniešiem garšo sikspārņi (un vēl sazin kas) , esam saskārušies ar mistisku vīrusu kura dēļ mums nākas ierobežot  fizisku kontaktu ar cilvēkiem, un threesome ir iespējams tikai virtuāli. 

 

​​​​​​Pēdējajās dienās aktuālākā tēma noteikti ir covid 19, man vairs nav ne jausmas kā iet Kivičam, Kombuļu Inesei vai Dzintaram čīčam (šis kaut ko boksējos, laikam). Kicks, protams, atkal neatpaliek no aktuālā Latvijā, Pasaulē un ķīmiķis čemijs izlēmis arī Kickā ieviest vīrusu - šoreiz somas itemu veidā. Jā, ir parādījusies kombinācija no dažādiem vīrusiem, bet mēs visi to jau zinām. Kādēļ gan neuztaisiji covid19 antivīrusu kombināciju, Čemij? Tas tak ir tas par ko mēs visi fantazējam savos slapjajos sapņos!

 

Skolniekiem un studentiem ir attālinātās mācības, tas vispār darbojas? Visi sēž Skype grupiņā, čato un pilda uzdevumus? Vēl neesmu sapratis kā tas darbojas,bet varbūt kāds mani apgaismos? Vēl foršāka laikam ir attālinātā darba versija - sēdi mājās un saņem naudiņu. Man, diemžēl darbs no mājām nespīd :((((

 

Ok, next. Wunders ir sācis atlaist bārdiņu. Meitenes, ko domājat? 

 

Tuvojas krīze (kam morālā, kam ekonomiskā, es šoreiz par to ekonomisko.) un es no Jums, kick lietotāji, vēlēs tos uzzināt kā labāk ietaupīt naudiņu? Hennesy vietā Hektors un fast foodu aizvietoja ar fast pagatavojamajiem roltoniem? Ir idejas, ieteikumi? 

 

Pēdējajā laikā sāk šķist ka kickā sāk parādīties ar vien vairāk daiļā dzimuma pārstāves, tad nu, Sintijai jau kāda kroni no galvas ir nocēlusi? Kurā tagad ir tēviņu, babņiku TOP1 izvēle? 

 

Un līdz ar žubīšu pieplūdumu, daudz citi vēry famous personāži palikuši neaktīvi vai pazuduši (mby tikai es nemanu). Kur čemas brigāde? Kur "Remzija" konkursu čempione? Noteikti ka vēl bariņš ir nozudis, tik skatoties fonā Fizruku, nesanāk īsti iedziļināties. 

 

Btw, kāds ir labākais squads PokemonGo battle league cīņām? Ir kāds profiņš mums šeit? 

 

Līdz ar šo visu covid19 "figņu" mums, sporta baudītājiem, pienākuši grūti laiki. NBA, NHL un citu sporta veidu, līgu darbībām nospiesta STOP poga. Vai Lakers šogad vinnētu????? Iespēja vērot Latviešus gan NHL playoffuo, gan NBA playoffos šogad laikam nebūs. Kā tagad dzīvot???? Baltkrievu futbolu skatīties gan neplānoju, bet tieši šīs valsts futbola līga tiek vērota visur pasaulē. Ā, un sports ir tik tālu apstājies, ka sporta ziņās jau sāk veidot solīdus aprakstus par eSportiska Broky gaitām. Es personīgi neuzskatu ka par eSportu būtu jāziņo sporta portālos, ko domājat Jūs? 

 

Tad nu ko, man apnika rakstīt, bet ja nu kādam ir kas piebilstams, būtu forši padiskutēt par manis minētajiem notikumiem šeit topikā, jo tas tomēr ir "bezsakara" sadaļā. 

 

Mazgājam rokas, neņemam ātros kredītus un negrūžam vecākus cilvēkus, kuri tomēr neievēro 2metru distanci, un bāžas virsū. Paldies par uzmanību. 

 

Neliels aptaujas jautājums. Kuri, jūsuprāt, ir "most wanted" jeb populārākie tēviņi un mātītes kickā? Top3. 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2020. gada 05. aprīlī, 23:05.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Wunderschlange
Skatās sākumlapu
Jauniņais
Jaukumiņš
356 atbildes forumā
Online: 245d 15h 31m
Redzēts pirms 19 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:06
0
post

Es par mātītēm:

1. Sincha un Bārbija

2. Agneshuks

3. Concijs

Latvians
Lasa tēmu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 19h 26m
Redzēts pirms 29 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:14
0
post

Skolniekiem un studentiem ir attālinātās mācības, tas vispār darbojas? Visi sēž Skype grupiņā, čato un pilda uzdevumus? 

Man personīgi viss notiek eklasē/whatsappā, bet viss tas ir viens liels bullshit's tbh, pārāk daudz mājasdarbu, visādu stulbu uzdevumu, varētu nošauties vienkāršāk, vīruss sabojāja manus pēdējos  normālos mācību mēnēšus. Bet nu tādas man domas.

Neliels aptaujas jautājums. Kuri, jūsuprāt, ir "most wanted" jeb populārākie tēviņi un mātītes kickā? Top3. 

Godīgi runājot, te tādu nav, vismaz es ar savām acīm neko interesantu neredzu, tik vienu lielu diršanos,  ja jau kick jūk prātā dēļ vīrusa, tad jau drīz arī Latvija juks prātā.

Kruts topiks tho, :respekt:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:15
0
post

Mātītes:
Bārbija
Kļuška
DarkPrincess

TĒVINI:
Hazard
Wunders
nu un protams,ka apaļākais kicka tēviņš, fūdiņš :) 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:18
0
post

Ļoti patīkams topiks manām acīm. 

Aktuāli temati sarakstīti. Jauka ironiskuma , sarkasma pieskaņa. I like it. Man patīk, ka cilvēkam ir laba humora izjūta. :)

 

APTAUJA 

============================================

Es, protams pie Most Wanted Tēviņiem pirmajā vietā lieku sevi., Hazard, BET TĀ , kā tas ir pret noteikumiem (laikam?) , tad nu lūk:

1) TRASH aka DEVIL aka Kanēļmaizīte Artūrs aka Tīģergarnele Devils. 

2) Man jāizvēlas starp Haiduk un Empress. Abiem diviem piemīt labas spējas. Šarmanti jaunieši. Prot ieskatīties sievietes sirdī. Bet šoreiz laikam, ka Empress.

3) Ir grūti izvēlēties trešo, ir tik daudzi varianti, Venta, who`s who? , Foodiņš, Flak3, hnc , MA1M,  un nevar noliegt, ka arī pats Chemijs ir tāds tēviņu tēviņš, bet, lai iet šoreiz .MA1M .Katram ir savi trumpji. 

 

Pie Mātītēm:

 

1) Bārbija ir ļoti aktīva bišu mātīte , kā arī Mendija un Lāsma, bet man šķiet, ka Bārbija būs pirmajā vietā. Vienmēr redzu čatā, tad man šķiet, ka tas mātītes gods jāatdod viņai.

2)  Šeit nāk vēl dažas gazelītes, - nenshuks, Pienvedēja, Paula,  pankuksh, bet tagad izskatās, ka nenshuks ieņem godpilno otro vietu. Vēl salīdzinoši jauns medījums KICKĀ. Tāpat kā es. :)

3) Nu šeit seko atlikušās savvaļas gazelītes , kuras ienāk , ietipina forumā, draudzīgi sasveicinās un aiziet savās gaitās ar kumelīšu tēju rokās. :) Bet ja tā jāizvēlās godpilnā trešā vieta, - tad LaQ. 

 

 

Tagad esmu gatavs uzklausīt PM`ā visus neapmierinātos kandidātus. XDDDDDD

 

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. aprīlī, 23:33
0
post

Okey, tad nu izteikšos pats par saviem topiem.

 

Sākšu ar mātītēm.

 

1. Būs Mendija, mana senākā cs partnere. 

2. SintijaL aka Kļuška, kopš uzpeldēja šeit, uzmanība līp klāt no visiem kicka stūriem, pat no tumšākajiem.

3. Ir aizdomas ka šī vieta ir jāatvēl Bārbija. 

 

Tēviņi. 

 

1. Wunders - izcils pavārs, ģitāras pavēlnieks, žubes noteikti grābj pēc  fēna katru reizi kad Wunders parādās online. 

2. Haiduk. Joprojām meklē meiteni dušai. 

3. Devils. Nezinu kā, bet viņam kaut kā izdodas regulāri pievērst mātīšu uzmanību. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0