bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
1
5
topic
dora got banned #4 nr.2
СТИЛЬ.
Jauniņais
ПРОНИКАТЕЛЬ ПЕЩЕР
311 atbildes forumā
Online: 17d 17h 38m
Redzēts 2020. gada 25. maijā, 20:01
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. aprīlī, 03:51

1.

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : potomy chto dora dura dora dura ( xd noob ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz m u 
[CBAN] Iemesls : Cheats ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 78.84.226.197 ( 78.84.226.197 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_2 : 1 : 1663058607 ( STEAM_2 : 1 : 1663058607 ) 
[CBAN] Admins : Ventspilnieks 
************************************

2.

https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=48577

3.

https://www.kick.lv/cs/demo/dd2…1587771302.zip - iepriekšējās kartes demo pirms bana, ar minētiem momentiem.

https://failiem.lv/u/r42bqybc - demo un ss ,kur dabuju banu.

4.

Momenti pirms bana iepriekšējā kartē:

 

52:51 ** - m4a1 hs + dgl hs , vēlams skatīties uz 1/4 slowed down version, stabili var redzēt dēļ hltv weba demo lagiem, crosshair nepaspēj līdz galam fokusēt spēlē, šauju vienā punktā lodes iet pavisam citur un crosshairs, pat neizkust.

53:54 ** - stabili var redzēt uz 1x, kā man lago crosshairs dēļ smoka un dēļ hltv demo lagiem.

62:15 ** - vēlams skatīties uz 1/4 slowed down version, a2 stāvu aiz kastes ar dīglu uztaisu basic fliku hs pirmajam, kas izgāja, stabili var redzēt, uz 1x , ka es trāpu viņam hs un crosshair liidz galam neizvadaas uz hs, dēļ lagiem nobirst asinis un tikai pēc 00:00:50 izšaujas lode, par ko tas varētu liecināt mhm? otrs kills ar emkas spreju hs, var redzēt ka es kustinu peli pa labi, pa kreisi gar pretinieka galvu crosshairs līdz galam neizvadās un liekas, ka es šāuj vispār citā punktā, bet trāpu hs tas ir dēļ tā , ka demka lago un hltv demo nevar precīzi attelot crosshairu movementu.

65:20 ** - ierajošu ātrumā b2 , džeks ar granātu skrien ātri nošauju ar dīglu, labi tur nebija nekā tāda, tas tā , , , 65:52 - parbaudu vai skatās midu aviks - nošauju ar emku, paskatamies momentu ar 1x ātrumu itkā nekā tāda nošāuju ar spreju hs, paskatamies ar 1/4 stabili var redzēt, ka šauju vēderā, bet lodes ielidu galvā, tas pats, kas 62:15 var teikt ,aptuveni, 66:10 stāvu pie trepēm čekoju vai kāds nāks uz b2, sadzirdu, ka nolec kāds, izvelk knife, ātri pagriežos nošauju hs, demo var redzēt uz 1/4 šito momentu, ka es pat viņam nenotēmēju īsti galva, bet ielieku hs , nu es ceru, ka jūs sapratāt dēļ kā crosshairs netiek līdzi demo.

 

Moments: Bana demo

 

Demo kurā tiku nobanots, nekā tāda nav , var redzēt peles movementu un kā vados ar crosshair, vienīgais moments , sapratu , pēc kura adminam finally nodega pēc tajiem aim paziņojumiem čātā pagājušajā kartē , kad nošāvu 2x uz gandrīz var teikt biju 1/4 no fb moments - 26:40

 

Un spriesti par kautkādu softu uz hltv demo ir pastūlbi , es domāju , jo hltv lagos daudz vairāk , līdz ar to 'lagi, netiek crosshair līdzi' . Ja viņs mani būtu nobanojis tajā pašā demo, kur ir šitie visi dīvainie momenti un mans demo parādīt kautko tādu , tad jā bez b tīrs softs, jo demo no manas mapes varētu visu stabili un precīzi redzēt, kas un kā. Paldies par uzmanību!

 

Pēdējo reizi rediģēja СТИЛЬ., 2020. gada 26. aprīlī, 03:55.
Latvians
Kārto Somu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12162 atbildes forumā
Online: 456d 0h 11m
Redzēts pirms 2 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 27. aprīlī, 18:02
0
post

Pēc topika autora lūguma topiks tiek aizvērts.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0