bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
7
6
topic
Katls ddoseris.
Paldies.
Jauniņais
#nostarmaucību
801 atbildes forumā
Online: 47d 17h 9m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 19:07
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūnijā, 02:51

Demo - https://failiem.lv/u/hjt3jh4y" target="_blank">https://failiem.lv/u/hjt3jh4y

Screenu nav, jo nebiju serverī. 

 

Nabaga Sintijai pazuda nets un vaino mani, jo kkāds plīts rakstīja xlist.

Kāds sakars vispār man banam, ja plīts ņem xlist? varbūt vel izbano 10 cilvēkus, jo viens rakstija xlist?

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2020. gada 01. jūnijā, 16:32
0
post

???

Netikai Sintijai pazuda internets, bet man, Jēram un aim.ru arī, kā arī nenoliedz, ka tas bija puisītis, jo skaidri zini, ka bija, sēdējāt vienā rūmā...

Kā arī malbaro zināja, ja jau sauca mani TS3 un pēc uzzināšanas, ka plīts ir puisītis, centās to noliegt...

Uzreiz pēc bana visi gāja aizstāvēt katlu, jo redz viņš neko nebija darījis, kaut pats labi zin, ka ddoso, pat atbildēja šādi iekš čata

Tātad šeit būs demo, kur man parubās nets un pirmstam jēram parubijās, nezinu kurš pirmstam rakstīja xlist, bet kad biju serverī, rakstīju tikai es...

Jēram pašam vajadzētu zināt, kurš rakstīja un kurš nē..., kā arī pierādijumi no wireshark, ka kāds man sūta paketes...

https://failiem.lv/u/rzxfx54y">https://failiem.lv/u/rzxfx54y

Kā arī uzskatu, ja jau puisītis ddosoja, tad nafig viņam vispār būt kickā? Cilvēks ir banots gan no foruma, gan no servera, tad kāpēc ne arī no teamspeaka kur viņš var dot tālāk IP utt? uzskatu, ka viņu ir jābano no visurienes, ja jau pats atzina, ka ir pofig un ddosoja....

Katl tu pats labi zini, ka ddoseris esi un lielijies, ka vari nonest eclat  :D, tagad nevajag te huiņu dzīt, ka neko nezini....

VISU BAIGI ZINI NE MALBARO? tad jau zināji, ka mūs ddoso, tikai nerunāji ye?, paldies, aizstāvi vēl tādus ;)

MUMS? tātad jūs visi uz vienu roku? Paldies par tekstiem malbaro ;)

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2020. gada 01. jūnijā, 16:48.
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 17h 57m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūnijā, 16:50
1
post

Sūdīgi ddoser :D

Laikam jāapmāca jūs :D

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 01. jūnijā, 18:07.

Paldies.
Jauniņais
#nostarmaucību
801 atbildes forumā
Online: 47d 17h 9m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 19:07
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūnijā, 17:13
2
post

Venta serverī ierakstija xlist, pēctam puisītim periodiski sāka dosot netu.

Bet Viņš noteikti aizsūtija Sintijai ip.

adjustable
Lietotājs
160 atbildes forumā
Online: 8d 19h 1m
Redzēts 2022. gada 07. oktobrī, 23:38
Pievienots, 2020. gada 01. jūnijā, 17:42
0
post

man spelejot ari biezi atsledzas pazud nets, un nakas restartet pc ar ruteri,   varbut šitie aksti pie vainas... :@

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 01. jūnijā, 18:08.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 12m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūnijā, 18:25
0
post

@Venta Tas, ka nobanos iekš ts3, tas pilnīgi neko nedos, jo ir vēl 1001 veids, kā nodot tāda veida info.

 

Pret Paldies. es neatradu tādus pierādījumus, pēc kuriem varētu banot, tāpēc atbanots.

Puisītim bans paliek, protams. Tiks domāts vēl par ts3 istabiņas atņemšanu un citiem soda mēriem.

 

TC.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 25m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 11:24
0
post

Čau,  es klāt. 

Nabaga Sintijai pazuda nets un vaino mani, jo kkāds plīts rakstīja xlist.

Kāpēc tu sākumā saki "kaut kāds plīts rakstīja xlist" , ja zināji ļoti labi, ka tas ir puisītis, kas tad tik ļoti slēpjams?

 *Man arī patīk šis teksts:   "Mēs neesam vainīgi pie tā, ka Jēram un aimru pazuda nets", bet tātad malbaro nenoliedza, ka jūs visi bariņā ddosojāt ventu un Sintiju? Nais, vainosim tagad dd2 lagus, kad visiem būtu jāiefrīzo nevis pingam jāuzlec debesīs.  Viņam tas laikam ir viens un tas pats, neznez.

*Mistiski arī tas, ka Šajā topikā replay sūdzas, ka katls ( paldies.) esot draudējis viņam , kad nodosos, jo viņam mikrofons esot sūdīgs. Un zinot kādas attiecības replay'am ir ar ddoseriem, tad es nemaz nebrīnos, ka tie draudi bija patiesi, nav iemesla neticēt.

Kāpēc tieši jāpiemin būtu ddos, ja ir  tik daudz citu veidu  kā "taisīt sūdus", varbūt tieši tāpēc, ka "Paldies" bija tas, kurš ddosoja gan kickā dd2 serveri, gan kādu laiciņu atpakaļ jb serveri, kad bija konkursi un atmazkas bija ar to, ka esot izgājis ar suni pastaigāt.

*Jā, puisītis paņēma ip, bet kur teikts, ka viņš ddosoja? Viņam forumā ir perm, serverī ir perm, čalim nav ko zaudēt, bija kā sidebit#h, paņēma ip, iedeva tev ip , lai tieši TU ddosotu visus. Tu noddoso visus, puisīts saņem perm, tu aizej laimīgs prom. Figu tev, paldies Sintijai par to, ka izbanoja arī tevi, ne tikai puisīti, kurš gribēja uzņemties vainu.

*Blatoji, ka varēji nonest eclat, tad kāpēc, lai nevarētu arī ddosot serverus un spēlētājus? Protams, iepriekš to bija vienkāršāk darīt, jo nebija iespējams redzēt ,kurš izmanto xip/xlist, tagad jābūt uzmanīgākam, huh. Kā jau minēju, puisītim visur ir perm, tāpēc čalim nebija ko zaudēt un uzņēmās vainu tavā vietā.

Pārāk daudz sakritību saistībā ar tevi un ddos, man doseri nepatīk, jūs esat niecības.

Bans Tiek Atlikts Atpakaļ.

 

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2020. gada 08. jūnijā, 18:57.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0