bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
6
0
topic
Cau no Moxley
Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
340 atbildes forumā
Online: 9d 4h 3m
Redzēts 21. maijā, 07:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. septembrī, 12:34

Sveiki, jaunieši. Mani sauc Rolands, esmu 22 gadus vecs. Esmu mācījies RTRIT tehnikumā un to pabeidzis, par ēdināšanas pakalpojumu speciālistu. Viss gāja tīri labi, tik līdz parādījās daži plankumi uz rokām. Domāju, nu ganjau nekas traks. Apmeklējot dažādus ārstus t.i dermatologus, pneimonologus utt, neko īpaši man nevarēja pateikt, kas pa vainu. Nu tad ņēmu visu savās rokās, izdomāju aiziešu uz kautkādu alerģijas ārstniecības centru. Aizgāju un konstatēju ka man ir alerģija no dažādiem produktiem - kvieši,rīsi,tomāti,auzu pārslas, kivi un bonusā alerģija no ziedputekšņiem. Atā alum,šņabim, viskijam, bulciņām, picām, hesītim utt. Mazliet bija grūti ko tādu ievērot, tāpēc vienkārši nopirku konjaku, kuru laikam es varu dzert, un lēnā garā raudādams jau varēju dzēst ārā savu iecienīto Hesburger Aplikāciju. Bet, pozitīvi ievērojot šo ''diētu'' , nometu 2-3 mēnēšu laikā veselus 15 kg, tāpēc nebija nemaz tik slikti, kā sākumā domāju, bet visa sava sapņu karjera par pavāru man aizšāvās debesīs, un pagaidām esmu tikai jaunu profesiju darba meklējumos. Protams, es strādāju kādu laiku ar šīm alerģijām par pavāru, bet sapratu, ka nevajag laigi riskēt ar savu veselību.

 

Kādu dienu nebija ko darīt, domāju kapēc gan neiekačāt CS 1.6 , sen nebija spēlēts. Daži mani atcerētos šeit ar vecajiem nikiem kā - Muzzy, KeiN^. 

Redzot ka daži serveri vairāk nepastāv, domāju LABI, jāiet kickā paspēlēt dd2. Īpaši negribējas tur atgriezties, jo kāds admins mani nogagoja uz mūžu, jo es viņu nosaucu par hamburgeru, neatceros viņa nick vairāk :D

Beigu beigās viss kartība, paspēlēju, vairāk nav tik lieli ''nelieši'' šie admini :D 

 

Īss un konkrēts stāstiņs par mani, vairāk nekas nenāk prāta ko varētu pateikt. Ja ir kāda drukas kļūda, nebraucat virsū :D

 

Ar cieņu,

Moxley

 

 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 20h 30m
Redzēts 21. maijā, 23:46
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 15:01
0
post

Privet, neuzticies agstāk stāvošajiem šeit kas ir administrācija

Nurmachimaevmakachev
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Zaļš
3070 atbildes forumā
Online: 233d 18h 34m
Redzēts pirms 21 minūtes
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. septembrī, 15:06
0
post

Čau, niku KeiN^ noteiktu esmu jau redzējis pirms tam.

Ieteikums, ja dari kaut ko te, tad uz masu.

 

GL

Raivic
Jauniņais
Spiningotājs
9 atbildes forumā
Online: 4h 18m 13s
Redzēts 2023. gada 30. aprīlī, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. septembrī, 00:06
0
post

Sveiks! Veiksmi darba meklējumos!

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0