bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
0
topic
Aicanam moderatorus iecekot kadi admini pastav serveri....
KenT1k
Jauniņais
KenT1k
142 atbildes forumā
Online: 5d 17h 45m
Redzēts 2023. gada 18. oktobrī, 17:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. oktobrī, 13:38

1. Izdarītais pārkāpums Pilniba nekads
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)demo https://failiem.lv/u/pzzwzjkn
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts demo ir iss vai gars bet var noskatities nekada spam nava
4. Pārkāpēja IP adrese un STEAM ID (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) nepaspeju jo tiku banots
5. Pārkāpēja niks  Hybrid Minds 
6. Komentārs par notikušo Izdomaju uzrakstit se spanu valoda nick un iegaju paspelet ka ari bisku nemu tulkotaju un tulkoju spanu valoda vardus par to kad es rakstiju spanu valoda vins uzlika man liegumu uz 30 minutem bez iemesla
7. Mape, kurā tas notika de_dust2
8. Serveris dd2.kick.lv

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11260 atbildes forumā
Online: 267d 23h 18m
Redzēts pirms 3 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. oktobrī, 13:51
1
post

1) Tu lai vai kādā valodā tur google translate rakstīji (spāņu/portugāļu), un kamēr kāds neatrodas, kurš saprot, vai kādu traucē - vari darīt to. Es par to neko absolūti nesaku. Sūdzības par to arī nebija.

2) Likums tev izkopēts:

5.4. Aizliegts pirkt vairāk par vienu komplektu granātām vai pirkt viena veida granātu atkartoti stāvot iepirkuma zonā un mest no respa..

Tu pārejot uz CT side pirmajā raundā jau sāki spamot HE uz A2 no buy zone. Speciāli stāvēju tev vēl blakus un noraudzījos. Un vēl speciāli izgāju savam demo cauri, lai pārliecinātos, vai tiešām neesmu kļūdijies. Troļļot adminus, testēt vai kā tu to sauc vari darīt uz urrā, tik dari to pēc noteikumiem! Ja gribi, lai kāds no moderiem izsakās - go ahead, HLTV ir, mans demo ar ir ja nu kas saglābāts. Bet pagaidām:

Bans paliek!

Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0