bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Labsvakars!
AIDZIS.
Jauniņais
Aidzis
58 atbildes forumā
Online: 1d 16h 29m
Redzēts 2021. gada 21. februārī, 15:16
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 19:35

Labsvakars visiem!

 

   Manis sauc Aigars jeb Aidzis / pa lielam visi tā mani sauc. Esmu 26 gadus vecs/jauns kā nu kuram. Esmu uzaudzis mazā ciemā pie Lietuvas robežas , bet pa lielam no 18 gadu vecuma jau pa Rīgu/Pierīgu dzīvojos. Nezinu vai to var nosaukt par hobiju drīzāk traka mīlestība. Esmu ļoti liels basketbola fans. Sekoju līdzi VEF RĪGA un eirolīgai ,protams, NBA un DALLAS MAVERICKS. Pa lielam NBA sezonas laikā katra otrā nakts praktiski negulēta. Protams ,pats arī streetbola līmenī spēlēju , bet nu kādu laiku visam jāņem pauze , pāris traumas , kuras nekad līdz galam nesadziedēju, beidzot esmu to apņēmies izdarīt. Vairs nenodarbojos ar neko , tikai prieka pēc spēleju streetbolu, bet kā jau iepriekš rakstīju , tam arī tagad pauze uz nenoteiktu laiku. Agrāk kādus 11 gadus spēlēju un trennējos galda tenisu. Priekš lv līmeņa teiksim tā biju diezgan skilots. Pēc 18 atvērās uz dzīvi plašākas durvis un vairs galvā nebija ne trenniņi ne galda teniss un tā kamēr 20 gadu vecumā arī to beidzu darīt , jo arī vairs nebija tik daudz brīvā laika. Šie laikam būs arī mani vienīgie dzīvesmoto Dari šodien to , ko citi negrib un dzīvo rīt tā , kā citi nevar un Dievs tevi vēro! Dzīvo tā , lai viņam nekļūtu garlaicīgi! Kāpēc šādi? Ja mani pazītu , tad saprastu. Brīvais laiks? Kas tas ir? Man reāli ir maz brīvā laika , daudz darba + mājās remonts notiek. Bet , ja man tiešām ir brīvs laiks , tad es to cenšos izbaudīt uz visiem 100.Patīk trakas random idejas , reti kad atteikšos no random idejas , ja man ir laiks. Tie random pasākumi ir tie labākie un neaizmirstamākie. Ikdienas vakaros cik nu man ir tās pāris stundas laiks , tad es vienkārši čilloju pa mājām tv,xbox un tā. Ceļojis neesmu pārāk daudz / ir savi iemesli / , bet esmu apņēmies pēc karonas nopietnāk pieiet pie šīs lietas. Ir pāris vietas ko tiešām ļoti vēlētos apskatīt un izbaudīt. Viens no pirmajiem  mērķie - Taizeme ,gaidi mani. Raksturot sevi , tas ir tiešām grūti , no malas tas vieglāk redzams. Nuuu , esmu diezgan komunikabls , jautrs, cilvēks un esmu no tiem mierīgajiem , bet tajā  pašā laikā kad atpūšos jeb ķeru dzīves dotās iespējas es  varu būt trakākais un deb*lākais cilvēks ko zinat. Esmu arī diezgan mīļs , tā vismaz apkārt runājot , bet manī mīt tāds deimons , ja viņš pamostas , tad man pašam no sevis bail. Nu kaut kā tā. Ja jau reģistrējos un atkal atsāku itkā cs`u spēlēt , ta vajag arī komūnu kurā uzturēties , savādāk gaļaks tupa šaut. Skatījos , ka esat populārākie Latvijā un šeit ir pāris cilvēki ko arī pazīstu reālajā dzīvē. Agrākšeit arī pie jums KICK.LV uzturējos.

  Novēlējums visiem  Dari šodien to , ko citi negrib un dzīvo rīt tā , kā citi nevar!

 

 



Aiziet pa virtuālo pasauli. Jau sen , sen , sen spēlēj ar niku 2k1- , agrāk biju arī pazīstams kā kk-. Uz PC nespēlēju neko / vispār pirms pāris dienām arī pc ieslēdzu pa seniem laikiem / , pēc pāris gadu pārtraukuma izdomāju uzšaut cs`u / precīzāk viens cilvēks atgādināja par šo spēli/. Gribējās jau arī agrāk , bet domāju ka Latvijā cs 1.6 jau miris , bet kļūdījos.  Tagad šat tad uzšauju dd2 serverī pie jums , agrāk arī jūs dd2 serverī spēlēju. Pa lielam esmu spēlējis cs 1.6 , nba 2k18/19/20 uz xbox un clash of clans uz telefona. Pārējās man jau ir apnikušas pēc pāris stundu spēlēšanas. Agrāk sanāca uz lana turnīriem arī aizbraukt un arī ar klanu visādos turnīros piedalījāmies , kurs piedāvāja visādi gaming projekti. Iesākimā jau vairāk pačillos pa forumu , bet nu katrā ziņā serverī arī redzēsiet.

P.s. Sen neesmu rakstījis caur pc , ja kļūdas , tad pieverat acis , slinkums pārlasīt :D

Un jā kā jau teicu rakstu caur pc , bildes man te nav. Ja nu kādam interesē , kas es pa kadr esmu , tad fb - Aigars Aidzis vai ig - Aidzis2k1

  Mavericks in midst of frustrating stretch ... and they're showing it |  NBA.com


VAI TEV GARŠO TAVA DZĪVE ?

Critikalz.
Jauniņais
Raimis
114 atbildes forumā
Online: 4d 17h 31m
Redzēts 2022. gada 05. martā, 23:01
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. decembrī, 11:30
0
post

Sveiks, iepriekš arī esam tikušies. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0