bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
11
0
topic
Jauna posta paziņojuma ieteikums
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 17:11

Yow.

Vēlos, lai, kamēr atrodos topikā un to lasu, man parādās kaut kāds posta paziņojums, kad kāds pa to laiku ir izdarījis ierakstu topikā.
Tā ir liela problēma foruma spēlēs, ka kāds izdara laicīgāku ierakstu un pašam ir jāedito ierakstu. Cilvēki to nepamana un saņem warnus. Tāpat tas var noderēt citos topikos, ja kāds izsaka līdzīgu viedokli utml.

Cerams nav super ultra grūta funkcija, ko ieviest, bet kādu laiciņu gan jau prasītu, tāpēc baigi laicīgu ieviešanu nesagaidu. Šāda funkcija eksistēja citos forumos, kas jau ir pagātne.

Paldies.

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 17:18
0
post

jū, piekrītu cik nav nācies pēctam labot tos postus iekš foruma spēlēm..

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11954 atbildes forumā
Online: 210d 2h 29m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 17:44
0
post

Sveiks!

Īsti nav tik liela problēma. Veicot ierakstu, vienkārši jāpārbauda, vai kāds nav ierakstījis ātrāk.

Ja vēlies paziņojumu, kad kāds veic ierakstu noteiktā tēmā, pievieno to favorītiem:
(Netālu no "Labs topiks", "Slikts topiks".)
Tad tie parādīsies šeit:

Mīnuss būtu tāds, ka tev nāktu paziņojums par katru ierakstu, kas veikts tēmā, ko esi pievienojis favorītiem.

 

Cilvēki to nepamana un saņem warnus.

Atkarīgs, kur un par ko. Kad redzu, ka veikts ieraksts vienlaicīgi, uzrakstu, ka kāds ir veicis ierakstu ātrāk, lai izlabo. Dažreiz pat gadās, ka tas "kāds" esmu es.

 

Paziņojums (bez pievienošanas favorītiem), kad kāds veic ierakstu tēmā, ko skaties, varētu ietaupīt laiku.
Piemēram, tēmā "Ko tu šobrīd klausies?" nebūtu jāklausās 3 minūšu gara dziesma, kad kāds jau būtu veicis ierakstu par to. Citās tēmās gan tas neietaupītu tik daudz laiku, bet nu arī ietaupītu nedaudz.
Tādā ziņā es par.
Varbūt būtu nepieciešams izveidot arī ieslēgšanas un izslēgšanas funkciju šādam paziņojumam, jo bieži daži atstāj vaļā kādu cilni. Varbūt, ja cilne nav bijusi aktīva 5 minūtes, tad paziņojumu nerādīt.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2021. gada 20. janvārī, 22:02
0
post

Sitiens uz augšu.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts pirms 7 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. janvārī, 22:26
0
post

Sitiens pa grudak administracijai ka aizmirsa par šo 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0