bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
23
2
topic
Hybrid Minds @ DD2 Main
Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 44m
Redzēts Vakar, 23:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 10:58

Sāksim jau ar to, ka par šo pieteikumu biju domājis kādu laiku. Vienmēr atturēja tikai doma, ka iespējams, atradīsies kāds, kurš vēlētos pieteikties, bet par cik pēdējā laikā tur notiek haoss, maigi sakot, un vispār - ir nepieciešams nedaudz arī no ne tikai adminu puses palīdzība, bet vispārīgi - tāpēc arī tiek rakstīts šis pieteikums! 
 


* Admins iekš DD2 esmu kopš augusta beigām / septembra sākuma, kuru laikā, nav bijuši nepamatoti bani no manas puses, kas pierāda, ka es zinu, kā darīt savu darbu. 
* Kā Ban Team loceklis savu darbu dotajā brīdī daru atbildīgi, kur arī par mani nav bijušas sūdzības, ka tiek veikti nepamatoti bani, utmldz. 
* Forumā esmu aktīvs, sasniedzams katru dienu, tātad - līdz ar galiem neesmu pazudis un nepazudīšu, kā arī visu ieplānoto daru laicīgi!
DD2 pēdējo gaļas vakaru rīkošanu vai arī kā iniciators esmu bijis es / uzņēmies šo es, jo cilvēki to vēlās, cilvēkiem tas patīk, un tas būtu kā labs iemesls man par šiem vakariem rūpēties biežāk, veidot biežāk, ne tikai gaļas vakarus, bet dažādus citus vakarus, kuri varētu pulcēt cilvēkus!


* Regulāri uzturēties serverī - varbūt pēdējā laikā mana aktivitāte ir kritusies, jo man šobrīd ir saspringts grafiks darbā, bet visā visumā es esmu bijis manāms serverī ļoti daudz, un ļoti bieži (kas pierādās (smieklīgi) bet nominācījās "Spēlētājs"). Visā visumā kopš acc iegūšanas mans online un aktivitātes laiks ir uzlabojies, kā arī ir sanācis iepazīt 90% no spēlētāju bāzes, kas arī palīdzēs objektīvu lēmumu pieņemšanā nākotnē, ja tikšu pieņemts.

* Apkopot jebkādus bagus un ieteikumus - serverī ir daudz un dažādas lietas, kuras var savākt uz vienas rokas pirkstiem, kurus varētu, un noteikti vajadzētu uzlabot. Esmu gatavs ar to palīdzēt. Sākot ar serveri, beidzot ar noteikumiem, lai serveris ir baudāmāks gan spēlētājiem, gan adminiem kopsummā.

* Rūpēties par kārtību serverī, tā skaitā pārējo adminu uzraudzību - šim nevajadzētu sagādāt nekādas problēmas, par cik admini ir savos uzdevumu augstumos, un SMS admini arī sāk parādīties, kas ir pozitīvi. 

* Iespēju robežās serverī uzrīkot kādu konkursiņu/uzdevumu - ar šo jau esmu iepazinies un ar to ņemos, tieši caur akasi, kuram padodu ieteikumus gan ar mapju izvēli, gan kad varētu. Lai arī viņš ņemās ar topiku veidošanu, turpināt šo visu nākotnē nebūtu nekāda problēma!

* Admini kas Tevi rekomendē uz šo amatu: - es neuzskatu, ka šis būtu amats, kuram parastu adminu rekomendācijas varētu būt kā apgalvojums, ka es šajā amatā varētu būt aktuāls, tāpēc nevienam neprasīju un neprasīšu. Cilvēki zinot, uz ko esmu spējīgs amatos varēs droši izteikties, gan pozitīvo, gan negatīvo, jo kritikai ar jābūt!


Un tagad īsumā par visu, kāpēc tieši tagad? Serverī ir vajadzīgi ieteikumi, ar kuriem varētu iepazīstināt pašreizējos spēlētājus / adminus, kuri varētu racionāli domājot, izteikt savus viedokļus. Tas pats ir ar noteikumiem, kurus, vismaz pēc maniem uzskatiem, vajadzētu izlabot, uzlabot, un izmainīt (ar šo jau bija sen saruna ar SintijaL, ka daži noteikumi tur ir neizprotami, citi atkal nevajadzīgi). 
Visā visumā visus ieteikumus un izmaiņas, ja tādām man tiks dota zaļā gaisma ieteikt / izvērtēt, noteikti kontaktētos ar administrāciju / adminiem / spēlētājiem, lai nesanāk, ka no zila gaisa parādās kaut kāds sviests, un tad - bumšs, sākās kārtējās drāmas un vārdu apmaiņas.

Varbūt nedaudz kā plusiņš man varētu būt tas, ka sen atpakaļ esmu ņēmies ar serveru izveidi, pluginu editošanu utmldz., un man ir pieredze IT, kas šeit varētu arī noderēt.

Tas tā, īsumā. PALDIES!

malbaro
Lietotājs
Skillārs*
1106 atbildes forumā
Online: 56d 10h 11m
Redzēts Vakar, 23:40
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 11:03
1
post

+rec, labāku kandidātu neatrast, un dd2 tiešām vajag main,

ceru ka tevi pieņems.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 11:10
0
post

 nesaskatu iemeslu Tevi nepieņemt šajā statusā, redzam tevi bieši serverī, forumā arī aktivitāte pietiekama, sūdzības izskata taka CSI, ļoti detalizēti un tā, KĀ man likās ka capture ir main xddddddd 

ES NEZINU KĀ CITIEM, man tas galīgi netraucē, jo uzskatu, ka lamāšanās nav nekas traks serverī, tev dažreiz pasprūk rupji vārdi tāpat kā man, man tas galīgi netraucē, bet varbūt dažiem tādiem mazajiem tas varētu traucēt, tāpēc Klāvušeņka, dažus decibelus zemāk . MAYBE? I don't know. ANYWAY, manās acīs viss atbilst.

Rekomendēju


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 11:12
0
post

labs pieteikums, sakarigs fujaks, labs kandidats

rec

 

 

Brīdināts. (c) sсhoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 24. janvārī, 16:08.
𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 12:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 11:18
0
post

Stabili REC, mainu vajag. Pieteikums kārtīgs. Vai maz vispār ir vēl kāds labāks kandidāts. 

HSkill
El Retardio
seksīgais
3168 atbildes forumā
Online: 185d 4h 19m
Redzēts Vakar, 23:41
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 11:53
0
post

Šaut māki, čīterus atpazīsti, aktivitāte arī ir tīri okey. Mains tur pa sliktu nenāktu.

Rekomendēju

𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 2h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 15:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 12:45
0
post

Tur nav ko daudz runāt. Vienozīmīgi PAR ,aktivitāte ir,šaut māki,esi sakarīgs un ļoti atbildīgs. Labāks kandidāts par tevi ir tikai Lakkijs.

Sexy Booty GIF

575
Jauniņais
Meitene zeltene
AK-47
3688 atbildes forumā
Online: 167d 8h 4m
Redzēts Vakar, 22:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 12:57
1
post

nedodat, mazāk laika veltīs man :(

 

 

Brīdināta. (c) sсhoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 24. janvārī, 16:08.

C0ppy
GG Admins
449 atbildes forumā
Online: 91d 0h 38m
Redzēts Vakar, 22:08
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 12:59
0
post

REC no manis !! labs kandidats!

 

 

Brīdināts. (c) sсhoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 24. janvārī, 16:08.
w3Ed!ch7
Lietotājs
276 atbildes forumā
Online: 81d 9h 12m
Redzēts 2022. gada 17. oktobrī, 16:04
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 13:45
0
post

seems to be good for the server (so far i think he is a gud admin) and not so good for 575

but its just a question of a deal, usually women have stronger arguments, use them :D

so like 10 h gaming = 1 candle light diner/ a long walk outside/ a movie evening, or something like that, this could equalize n secure time together, so win-win ;D

tenblunt
Jauniņais
♛Pothead♛
856 atbildes forumā
Online: 161d 4h 25m
Redzēts Vakar, 11:40
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 14:07
0
post

Cik noprotu pa nakti strādā , pa dienu guli? Kur laiku atradīsi 575 un csam nezz :D

 

 

Brīdināts. (c) sсhoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 24. janvārī, 16:11.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 14:13
0
post

Tātad, Hybrid Minds. 

 

Māk beefot spriežot pēc tā beefa konkursa, tātad, mācēs aizstāvēties pret heiteriem serverī, forumā. 

Posto vairāk bildes kickā kā instagramā, tātad, pašpārliecināts, un ja sataisīs mēslus, pēc sejas varēsim viņu atrast. 

Raksta ar komatiem un pieturzīmēm, iespējams, māk pat atrast divdabja teicienu, tas palīdzēs komunikācijā ar servera lietotājiem. 

Ir fetišs uz demo izskatīšanu. Pieņemu ka demo izskatīšana > 575

 

Un tā kā Riepa ir bijis main, tad kā var vispār kādam citam nedot? 

 

 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts Vakar, 10:34
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 22:40
0
post

Būtībā maina pienākums ir čīkstēt un tirdīt administrāciju par svarīgām servera lietām. Iesaku tev vispār kaut kā apvienot adminus vai viņiem privāti uzjautāt viedokļus par serverī nepieciešamiem uzlabojumiem.

Atbalstu.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 5h 46m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 23:00
1
post

Anti, pārāk daudz afk specos sēdi. :huehue:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 23:16
1
post

Nē nu ko es varu pateikt nebūs laika ar čību iemest 575 :D bet nu tur vajag main, kas beidzot savilks visus adminus kopā iespējams pat izstrādās kādu plānu lai vismaz katrā laikā ir kāds admins on tur :) 

REC

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 03:54
1
post

Bija bridis DD2 serveri kad es kadu nosavu, un tas cilveks cata dirsa lai mana mamma nomirst ar vezi vai Covid. Tiesi taja laika @Hybrid Minds tu biji serveri un izlikies ka neko neredzi vai tml, nez, jo runaji taja laika pa mic.

 

BET

 

Beigu beigas es nerakstiju nekadu sudzibu, jo redzams cik tev ir  liela aktiviate un ar visu tak 1 cilveks nevar tikt gala jo galu gala tu tur biji vienigais admins serveri taja laika kad bija sada uzdirsahana no cita.

 Veiksmi tev uz main, neredzu te labaku kanditatu iznemot @capture, pilnigi netrauces ja bus tev tas Main.

 

Atbalstu

 

 

Brīdināts. (c) sсhoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 24. janvārī, 16:13.

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 12:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 06:31
0
post

UP!

Vajag main lai beidzot vismaz kads kko dara ar serveri. 

Nedod warn jo sis topiks kka apklusis :D 

Pēdējo reizi rediģēja 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 2021. gada 23. janvārī, 06:32.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 22h 4m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 09:22
0
post

Pieņemts! 

 

 

​​​​​Slēgts. 

 

 

Brīdināts. (c) sсhoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 24. janvārī, 16:13.
bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 09:30
0
post

REC, ja tu nesēdēsi stundām specos, man tas ir vienalga, bet cilvēkiem redzot adminu serverī ir jādomā ka viņš ir on, nevis aizbraucis dzert un atstājis ieslēgtu cs

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 10:39
3
post

Labākais kandidāts ko pagaidām redzu, pārkāpējus atpazīt māki, adminiem pisduļej izrakstīt varēsi kā arī skatos vēlme ir uzņemties šo darbu.

Rekomendēju 


»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2021. gada 24. janvārī, 15:59
2
post

Piekrītu lielākajai daļai lietotaju, ka esi labs kandidāts šim statusam, jo esi sevi pierādījis kā labu banteam lietotāju, kā arī nav bijušas nevienas sūdzības par tevi. Paraugbērns! :giggle: Tā turpināt! Zinu, ka tiksi galā arī ar dd2 main pienākumiem, kā arī, paldies, tev, ka uzrakstīji šo pieteikumu, jo tagad man nebūs "jāņemās" ar dd2 adminiem, tu varēsi pieskatīt savus bērnus. :D 

REC.


Tātad, izlasot tavu pieteikumu, kurš ir plašs un var redzēt, ka esi ieguldījis laiku to rakstot, nevis tikai uzskribelējis kaut ko ķeksīša pēc. Gaidīsim tavus ieteikumus, konkursus un labo aktivitāti uzraugot dd2 serveri. Veiksmi -  PIEŅEMTS!


P.S Jūtu līdz visiem kuri neprot izlasīt REC/ANTI noteikumus. Visi saņemsiet "apbalvojumus".

 

 

 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0