bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
5
topic
TTT Sūdzība
Who cares
Jauniņais
OG
110 atbildes forumā
Online: 4d 19h 8m
Redzēts 2022. gada 14. novembrī, 21:36
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 23:00

 

1. Izdarītais pārkāpums : Nepamatota Xgag lietošana - Nav pirmā reize  - 
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)    https://failiem.lv/u/tasby4fzs#sign_up
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts   -  13:30
4. Pārkāpēja IP adrese un STEAM ID (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)  :   717.438.446.642.801.438    STEAM_0:0:136055732
5. Pārkāpēja niks :  Ventspilnieks
6. Komentārs par notikušo :   Ierakstīju čatā, ka cilvēki iet prom ,dēļ tā ,kā venta nejauki izturās   ( un arī izteicu šo pašu čatā, momentāli dabūjot Gagu )

nu protams cilvēks vienkārši ir ļoti negatīvi noskaņots pret manīm un vienmēr baigi Targeto mani. kā Šajā brīdi visi labi dzirdēja. es viņu nemaz neaizskaru un saucu tikai mīļvārdiņos... Visu laiku piedraud ar Gagiem ... kā arī Kicko mani pie pirmās iespējas. vai tas ir aizeju uz toleti un rounds sācies , vai atrakstu ātri kādam DM. Kicko par "" neaktīvismu "" viņa vārdos. 
7. Mape, kurā tas notika Mapi nemāku pateikt "" AIM_crazyjump ""  Laikam būs tā nosaukums
8. Serveris :TTT
 

būtu man vel Dēmo kur viņš man Draud ar Gagiem tikai tāpēc ,ka nosaucu viņu par "" Zaķīti "" 
Dēmo zaudēti ,jo kā jau parasti viņš mani Kicko pie pirmās izdevības... un  līdz šim pēdējam dēmo. nebija doma nemaz rakstīt ko tādu . šis notiek ļoti bieži ar viņu

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 23:10
2
post

 

 

 

paldies par Varnu -3

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 06. martā, 12:32.

NO MORE ???

Who cares
Jauniņais
OG
110 atbildes forumā
Online: 4d 19h 8m
Redzēts 2022. gada 14. novembrī, 21:36
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 23:14
3
post

.

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 06. martā, 12:32.
Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11260 atbildes forumā
Online: 267d 20h 29m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 12:00
0
post

Es caur demo nedzirdu, kas notiek pa sarunām, kas notiek pa mikrafonu, un HLTV ar nē, tāpēc es nevaru pateikt, kas ir noticis (arī tas, ka HLTV neieraksta sarunas, ja esi dzīvs), tāpēc es nevaru izspriest par to, kas ir noticis 100%.

Adminam ir tiesības gagot lietotājus, ja tas var provocēt, vai novest pie strīda / argumenta starp lietotājiem un adminiem!

Tāpēc lūdzu - būsim saprotoši pret adminiem iekš TTT, jo tomēr TTT mods ir tas, kur var lietas pāršaut pāri strīpai, un TTT admini - IZVĒRTĒJAM SITUĀCIJAS NO VISIEM ASPEKTIEM! Lai nesanāk nepamatotas sūdzības, un nevajadzīga laika tērēšana

Par neaktīvismu - admins var kickot, ja ir neaktīvs, jo mazums - tev iekrīt detektīvs, vai arī traitor, un tad sanāk meklēšana pa mapēm, vai ari, ja kāds tevi nošauj ja esi traitor afk - vēl kāds dabūs banu par "random" vai "apzinātu random" - tāpēc, ja iespēja būt afk - pabrīdināt adminu vai iziet no servera.

Dotajā momentā tas arī viss. Vienīgais, ja admins kicko, un ir sūdzība, lūdzums - adminam ielikt arī savu demo, lai varu izvērtēt situāciju pilnībā.

Šobrīd bez sodiem, bez brīdinājumiem, pierādījumu trūkuma dēļ!

Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0