bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
3
4
topic
Napamatots kick
enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2021. gada 28. martā, 13:06

!. Napamatots kick

2. https://failiem.lv/u/5mxpbubfv

3. 16,44

4. Capture

5. Paša raunda sākumā Capture mani nošāva ar awp kad skatījos uz centru. Tad mans skata punkts bija uz cita spēlētāja ar niku ''666''. Bija pagājušas 10 / 15 sekundes viņš mīņājās uz priekšu/atpakaļu tautā saukto titāniku pir kastēm. Tur ir vairāki varianti kādēļ viņš tur mīņājās, varēj būt kad runā patelefonu, runāt ar kādu no apkārtējiem utt. Tad pēkšņi viņš izdirdēja ka no b tjomas uz titānikas pusi skrēja kāds, viņš apgāja kasti un nošāva Capturi, pēc kura no admina puses sekoja kick. Es šajā situācijā nesaskatu, ka būtu bijis jābūt nekāds sods, jo bija pagājušas tikai 10 / 15 sekundes un nav nekur rakstīts, ka tiko sākoties raundam teroristiem uzreiz ir jāpamet spawns. Es vel saprotu, ka kāds nosēž pusi raundu, vai pat vairāk spawnā un tikai arī tad seko slay.

Pēc kicka jautāju Capture ''nesapratu par kick'', bet Capture bija jau izgājis no serveri.

Capture - cilvēks, kurš nevar savus nervus savaldīt. Ja nervi netur, nenāc spēlēt. Kad viņš kādu nnošauj, tad ir normāli, nu ok. Bet kad viņu kāds ir nošāvis, tad tas nevar tā būt, pēc kura seko kādi pretrunīgi vārdi , vai kāds sods, pat nepamatots sods. Nav jau pirmā reize . Ir jāsadzīvo arī ar zaudi, nevar to izdarīt, nenāc spēlēt.

Gribētos jau arī dzirdēt viņa paša viedokli.

6. DD2

7. dd2.kick.lv

 

 

Atbildēšu uz Capture postu

Tie kuri kempo , vai nu ar vai bez c4, tie tiek slay'oti, nevis jākiko. Bet šajā situācija pagāja 10 / 15 sekundes no raunda sākuma. 

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2021. gada 28. martā, 13:39.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 24m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2021. gada 28. martā, 13:36
1
post

Tika kickots spēlētājs, kas sēž ar visu c4 bāzē un campo. Misijas nepildīšana. Mana kļūda - spēlētāju nevis slayoju, bet kickoju. Atzīstu to un labošos. :)

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11257 atbildes forumā
Online: 267d 12h 36m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. martā, 13:40
1
post

Adminam situācija izskaidrota un veiktas pārrunas. Cerams, ka šādas situācijas neatkārtosies kopsummā, un visticamāk, ka tiks arī izskatīti noteikumi par vispārīgu "kempošanu" Teroru respā velkot laiku, jo tomēr, Teroristiem ir misija, un tiks izskatīts arī par CT misijas nepildīšanu, kad ir C4 uzplantots! 

Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0