bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
14
0
topic
CSGO diskusija
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. maijā, 22:44

Jau ir pagājis ilgs laiks kopš iepriešējo reizi tika vērts csgo serveris kickā.

agrāk tika mēģināts vērt pub un arena serverus, un bija savākts kārtīgs adminu sastāvs, un konkursi, bet pieņemsim ka kaut kas netika darīts pareizi vai ka nebija īstais brīdis, un es gribētu pamēģināt tagad atvērt vēlreiz kādu šaujamo modu kurā tieši kickieši var savākties un viens pret otru pašaudīties.

Es gribētu dzirdēt viedokļus par to:

1. Kādu modu būtu labāk vērt - un obligāti pamato kāpēc tieši to

2. Ko darīt lai noturētu cilvēkus, un vai varbūt būtu kaut kas ko tieši tu varētu darīt lai ar to palīdzētu.

3. vai tu gribētu būt admins, kāda tev ir pieredze, kāpēc tev liekas ka tu būtu labs admins?

postiem nav jābūt pēc šiem punktiem, bet nu tas būtu svarīgākais ko gribu noskaidrot.

 

* Komentāri kuri nesaturēs neko produktīvu tiks dzēsti, un lietotājs var tikt pat brīdīnāts ja komentārs būt acīmredzams spams vai depresīvi teksti kā "nav jegas" utt.

* Mēģināšu šo tēmu slēgt un izdarīt publiskus secinājumus līdz 26 maijam ( nedēļu kopš šī topika izveides ), lai būtu laiks iespējams jau atvērt serveri pirms man atkal jābrauc prom strādāt uz kuģi.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2021. gada 19. maijā, 22:45.

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. maijā, 21:38
0
post

Lets go arenu! Un stati ir svarigi!  
 

knjevs labakais 

NO MORE ???

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 27. maijā, 22:41
0
post

* Mēģināšu šo tēmu slēgt un izdarīt publiskus secinājumus līdz 26 maijam ( nedēļu kopš šī topika izveides ), lai būtu laiks iespējams jau atvērt serveri pirms man atkal jābrauc prom strādāt uz kuģi.

 

Nuuuu, chemij, kur secinājumi, kas būs, kas nebus?!

 

 

 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 12m
Redzēts 7. aprīlī, 15:42
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. maijā, 02:59
0
post

Man ir lauzta roka un man grūti daudz rakstīt, bet chemijs ganjau atcerās manu nostāju par pub serveri. Jeb kaut kādu pub serveri, kur rotācijā ir dd2/mirage/inferno. 

Īsti neredzu vērt vaļā arena serveri ar domu piesaistīt tautu. Visi tāpat arēnas spēlē identy. Manuprāt pamatam vienmēr jābūt kaut kādam klasiskam serverim. Turklāt ja izvērtē tādus faktorus kā milzīgo mapju klāstu arēnās (kur varbūt daudziem daudzas mapes nepatīk), kā arī faktu, ka kaut kāds bomzītis no kick ieies dabūt 6 reizes prefire galvā un izies ārā, tad nu jā - klasisks pubs vai kkāds dd2/inf/mirage.

 

Un jā, kad varēšu peli noturēt rokā, tad dodat man adminu, esmu kickā bijis banteams, esmu spēlējis cs 1.6 un cs:go semi-pro līmenī, es un global elite ir kā roka ar cimdu.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 28. maijā, 23:03
1
post

tu vēl neesi mēģinājis csgo JB šeit veidot, nāb.

bet ja skatamies reālistiski, manuprāt, nav nekas tāds ko varētu izdarīt, lai situāciju mainītu.

tas vienkārši saistīts ar to, ka ir mainījušies cilvēku spēlēšanas paradumi.

knjevs labakais 

Jā, viņš tik labs, ka vairākas reizes nonāca permā, atpirkās no perma, apkrāpa lietotājus un pēc tam vairs nezināja ko darīt pēc tam, kad atpirkās no perma, jo somām pazuda vērtība. Tiešām īstais cilveks, kuram kautko uzticēt šajā projektā.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2021. gada 30. maijā, 19:02.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 13:10
0
post

Labā ziņa, man izdevās atrast vecā csgo arena backupu kuru veidoja kk un ar savu super lēno netu jau pārkopēju to uz kicka kasti, palika tikai updeitot un palaist atkal status un tādas lietas. 

Sliktā ziņa, es shonakt jau lidoju prom uz Kuģi

Varbūt būtu kāds kurš varētu pieteikties vadīt sho serveri un vnk savākt adminu komandu.

Un varbūt būtu iespējams kaut ko jau palaist man esot uz kugja ja tas izdotos.

Vai kāds gribētu vadīt serveri? 

JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 14:45
0
post

Es teiktu ka šito varētu uzticēt wexyam vins ir ar labu pieredzi tāda zina  plus mēs tur varam visi kko palīdzet kam ir intrese tajā visā !!! Rēc wexy  

#vajagpalaistserver

NO MORE ???

Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 14:51
1
post

Ja neviens cits nevēlas ,tad piesakos

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts 14. aprīlī, 00:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. maijā, 15:03
0
post

Es par weksiju ka csgo vadītāju atbalstu!

#recweksijs


Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 161 ( 2727 skatījumi )
love_me, Tessa&Hardin, Kiwi :], Kizit, santiz, SintijaL, Mihail, NappyNinja, Pīļuks, Zane, entelech, aldcor, Dzēsts profils, Riepa, south, knejvs, Chemijs, Nulis, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, akasi, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Venta, Kr!st1nkaa, Klaus, Fruzenty, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Enemijs, Weksijs, Petarde|96, Nurmachimaevmakachev, rodzh, JērsA, malbaro, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, ChmooZvaigzne, Obijs, iFamous, shaize_, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, ~Evils~, 0blivionx, dzēsts profils, sсhoKKur-, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Osiits, Hybrid Minds, Amaya, Hvz, 32456yhytbg, Мишка, cruelcin šļura, Сhrееру©, Hazard, luīze, HSkill, wind, chubs, tominsh331, 25CM, field9, Shadow CS Auf, edytricks, Agneshuks, Pickle Laura, Kikii., maar4a, rulX, deqwatian357ANW, `Barbija`, Latvians, cruelcin, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, atpisies, w3Ed!ch7, Wolfyy, phine, jollylv, Bastaardio777 , Maruzha, VIENtaperis, GlicK, MA1M, Moxley, Exc, h2o, Laurz, tenblunt, crshdr, ZnT, k0minax, Matriks, edgars rinkevics, daryl, not hns, keKei, Flabijs, Jackass3D, duck, janis_ir_hakeris, Krisiittz, kaifotajs!!! :D, thestyle, petuunija, Kraapaals, **Nezināmā**, Greenluv^, Lauraaa, hastagz, esesmuvisimultenuvaroni, ariZona1337, dest, - З Л О -, Snuffeklis, Onion, kaishi, SM_97823, Manis te nebija, medalus, 6paaudze, exe, jevrika, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Cheriss, Em4a, 90_degrees, gettingahitwithgod, Krums, slice, kik0, Kriksons, who`s who, Witch, Gloks, kraims, Chemp1k, seiko., MENDIJA, enrico, rnx, ayy, ⛔lolwut?, Canep, Sandis., Fūdiņš, HaRZz, 🌿🌿🌿, Amors, siirups, AndisKoks, prote1ns, Pilots, eKs., K@@SiS, Capture, lollka, hellgirl, duum, Leh , Sextape, Kamiks, kakaataajs