bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
2
0
topic
Ieuro pārskaitījumu cooldown.
maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 9h 56m
Redzēts 18. aprīlī, 20:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 10:43

Sveiki , tātad šīs dienas ieteikums vai apspriede par ko nolēmu parunāt ir ieuro pārskaitījumu 30 minūšu  10 % komisijas maksa pēc partiju izspēles čemā.

Es personīgi un vēl zinu kad daudzi citi šo 30 minūšu uzlikto laiku uzskatu par pārlieku ilgu un nav nepieciešamības tam būt tik ilgam , sapratu jā tas tika izveidots laikos kad notika kautkāda veida sadarbības utt... taču tagad nekas tāds vairs nenotiek un varētu to laiku vissmaz noņemt kaut uz kādām 10 minūtēm lai pēc lielā laimesta čemā vari sapirkt itemus un vēl daudz citas lietas no lietotājiem diezgan ātri un paspēt vēl atgriezties čemā atpakaļ uz visu action.

 

                                                                                                                                                                                    ar cieņu : maar4a

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 15m
Redzēts pirms 22 minūtēm
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 10:46
1
post

Kāpēc tev vajag tik steidzami kadam pārskaitīt ieiro kad spēlē chemu? Iedod kādu piemēru kur tas rada apgrūtinājumu kuru atsvertu tas ka pateicoties tam nevar sadarboties. 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 54m
Redzēts pirms 57 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 10:57
0
post

Tu čemij uztaisi šeit visu lai tikai apgrūtinātu dzīvi mums, ieskaitot šo, kur piemēram ir tas ka var atzīmēt profila komentārus un izdzēst tos nevis dzēst pa vienam, nah vnk neeksistē šeit tada iespēja kā izdzēst profilu? Nene ko ta es te, tev jau laika nekad nav utt.... Aaaa ja kas sākumlapā patinot uz leju arī neviena poga nestrādā zem galerijām... Kāds teica ka tas jau nekad nav strādājis taaa tik turēt, pieņem kādreiz palīdzību no kāda lai palīdz tev ja jau tu esi tik aizņemts

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 16h 21m
Redzēts pirms 46 minūtēm
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 10:58
0
post

hz. manis pēc lai paliek. galīgi netraucē.

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 266d 23h 56m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 11:21
0
post

Nu citreiz ir stulbi, kad, piemēram, Tu uzvari čemā, un sekojošajos gadījumos ir jāmaksāt "nodevas":
- kad čatā kaut ko no somas vēlies pirkt
- atdot nezinu, pēdējā mirkļa parādus

To nodevu var uzlikt tīri tiem, kuri spēlē savstarpēji čemu. Ja es spēlēju, un otra persona nē, vai to nav darījusi konkrētā laika posmā, tad lai tā nodeva nav, manis pēc kaut vai starp čemas cilvēkiem lai viņa paliek. Laika termiņš pat nav tik noteicošs, lai arī esmu pats saskāries ar faktu, ka brīžiem šķiet, ka tā pusstunda ir par garu. 

Un no otras puses skatoties, neesmu īsti nevienu sadarbošanos izteiktu redzējis, ja neskaita, ka maar4a aizņemas no visiem ieiro, tad no tiem pašiem cilvēkiem vinnē ieiro, un atdot parādu (tātad - kāds ponts te no tā, jo tikpat labi, tas cilvēks to naudu varēja tupa arī vienkārši pārskaitīt.)

Krč, īsumā - visiem 7 čemas zadrotiem, mīlniekiem, un neapšaubāmiem patriotiem tas "cooldown" varētu likties kā baigais fuckup, visiem pārējiem es domāju, ka tas īsti neuztrauc.

Paldies, jauku dienu, es dodos jūrā.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 54m
Redzēts pirms 57 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 11:31
0
post

Bet nu ja par tēmu man būtība pohuj, es gaidu kad man iedos perm, jo acc šeit izdzēst nevar

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 15:11
0
post

Es uzskatu, ka tas ir pilnīgi normāli, ka ir šie te cooldowni...

Šādā veidā tieši tiek apkarots, cilvēku sadarbošanās, protams cilvēki vēl tā dara, skaitot arī ar %, bet dažus tas attur.

Jā, ir stulbi, ja gribi pirkt itemus un nevari tajā pus stundā, bet tas dod iemeslu nenospēlēt čemā tajā pus stundā visu naudu :D

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 48m
Redzēts pirms 43 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 18:49
0
post

lai paliek, lai kkādi pidrilas netīmojas kā kādreiz, tu arī tur purkšķināji ar citiem taka lai tik ir 30min, nespīd tev na

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 3m
Redzēts pirms 7 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. jūlijā, 19:36
0
post

Man ir pie dirsas

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 15:07
0
post

Labak vienkarši neko nespelet, tā spēle ir pagātne :):):)

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
HSkill
El Retardio
seksīgais
3167 atbildes forumā
Online: 185d 4h 4m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. jūlijā, 15:08
0
post

pagatne jo tev telefonam rekins lielaks neka tev alga :cry4:

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. jūlijā, 15:24
0
post

Man patika ideja par to, ka coolvdown ir visiem tiem, kas spēlē čemu un skaita savā starpā.

Respektīvi cooldown ir uz tiem ieur saņēmējiem, kas pēdējo pusH ir spēlējuši čemu, nevis tiem, kas izsūta. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0