bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
17
4
topic
eKs. @dd2main
eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 10:09

Hellow, ilgi domāju par pieteikšanos uz dd2 main, nevarēju tikai saprast kā man būtu ar laikiem un iespēju organizēt visādus vakarus un tamlīdzīgi. 

*Par mani, ja kāds ko nezina:

Strādāju, studēju, spēlēju hokeju un pie viena atrodu laiku uzspēlēt CS 1.6 un CS:GO ar draugiem/kickiešiem. 

*Par manu iepriekšējo pieredzi:

Adminēju kickā jau laiku, kā arī citos komūnos esmu bijis admins ar "vairāk pieejām" nekā citiem. 

*Kas ir mainījies:

Pats adminēšanas sākumā nepievērsu īsti uzmanību savai leksikai un visiem slap/slay, bet tagad jau vairs nedaru tādus brīnumus. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Regulāri uzturēties serverī - Rādītāji katru nedēļu man ir atšķirīgi, bet vienmēr noorganizēju laikus, lai ieietu dd2 un uztaisītu kādu gaļas vakaru un tamlīdzīgi. Vienmēr pabeidzu minimums top 10 serverī mēneša beigās.

* Apkopot jebkādus bagus un ieteikumus: Noteikti meklēšu un esmu atradis vairākas lietas, kuras mēģinu jau tagad uzspiest Chemijam, lai dara :D

* Rūpēties par kārtību serverī, tā skaitā pārējo adminu uzraudzību: Menedžēt adminus un pieņemt noteikti varu, nav man neviens favorīts vai mazāk cienījams spēlētājs.  

* Iespēju robežās serverī uzrīkot kādu konkursiņu/uzdevumu: Pēdējo mēnesi+ vadu dd2 gaļas vakarus, nevienā nav bijusi aizķeršanas, ja neskaita nesaliktos spawnus tieši priekš gaļas vakariem. Tā arī domāju tālāk ik nedēļu uztaisīt piektdienā/sestdienā gaļas vakaru ar atšķirīgām mapēm. 

* Admini kas Tevi rekomendē uz šo amatu: Pēdējais dd2 main - Hybrid Minds, kā arī Capture. Noteikti ir admini, kuriem nepatīku, bet ne ar vienu neesmu vairāk kā bijis neitrāls/neitrāli negatīvs. Domāju, ka rekomendācijas daudz neko nemaina, darbības ir galvenās, bet nu zinu savu atbalstu. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Domāju, ka dd2 main pašlaik ir vajadzīgs, jo ik pa laikam daži admini izceļas ar neapdomātiem lēmumiem, kurus neviens negrib risināt. Tā arī bieži ir kāds haoss, kuru nav kas atrisina. 

Personīgi, pašlaik nav neviens, kas gribētu darboties dd2 ar main un būtu top labās vai neitrālās attiecības ar visiem spēlētājiem. 

+ izlēmu pieteikties, jo tāpat daru gandrīz visus dd2 main pienākumus bez statusa. 

 

Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 10:32
0
post

hitboxus salabosi? :reec2:

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 19. aprīlī, 14:07.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 11:44
1
post

* Rūpēties par kārtību serverī, tā skaitā pārējo adminu uzraudzību: Menedžēt adminus un pieņemt noteikti varu, nav man neviens favorīts vai mazāk cienījams spēlētājs.  
Neticu. Sen jau ir pierādīts pretējais.

dd2 gaļas vakaru vadīšana īsti neko neizsaka, tā pat viņi visi vienmēr izgāšas, dēļ tā ka tiek ievietotas nepārbaudītas mapes un beigās nomainītas pēc saviem ieskatiem.. 
Kā arī runājot par dd2 adminu aktivitāti , Tev viņa ir zemākā no adminiem kuri vispār parādas serverī. 

 

*Pats adminēšanas sākumā nepievērsu īsti uzmanību savai leksikai un visiem slap/slay, bet tagad jau vairs nedaru tādus brīnumus. 

Tālāk pat negribēju skatīties.






Lai arī pa lielam man ir vienalga , šoreiz pret. 

EDIT: Nezinu kāpēc pats atbildi savā pieteikumā, bet speciāli priekš Tevis editoju par aktivitāti. 
EDIT2: 
Cik reizes tu esi vadījis gaļas vakarus?   - Daudz un ne tikai to. 

Pēdējo reizi rediģēja 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 2022. gada 13. aprīlī, 12:09.

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 11:49
0
post

Kā arī runājot par dd2 adminu aktivitāti , Tev viņa ir zemākā no adminiem kuri vispār parādas serverī. 

>Tad kā es menedžēju pagājušajā mēnesī būt pirmajā vietā?

dd2 gaļas vakaru vadīšana īsti neko neizsaka, tā pat viņi visi vienmēr izgāšas, dēļ tā ka tiek ievietotas nepārbaudītas mapes un beigās nomainītas pēc saviem ieskatiem..

>Nevar pārbaudīt, ja nav pieeja mapēm. To var tikai Chemijs izdarīt. Pēc ieskatiem es nemainu, nomainu vienkārši uz parastāko iespēju, lai cilvēki būtu apmierināti. Cik reizes tu esi vadījis gaļas vakarus? Neviens cits neuzņemas vadīt vakaru diemžēl.

 

>Par valodu ir kā ir, teicu, ka ir labāka. Vismaz centies.

Pēdējo reizi rediģēja eKs., 2022. gada 13. aprīlī, 12:00.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts Vakar, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 12:00
3
post

Sveicināti. 

Sāksim par aktivitāti:

Pa 13 dienām tu esi savācis knapi 5 stundas serverī. Kā arī iepriekšējos mēnešus tev nav bijusi tā labākā aktivitāte, lai kandidētu uz MAIN. 

 

Leksika tev nekad nav bijusi tā labākā. Dažreiz tev uznāk melnie un tu citus pat pa mikrofonu nodirs tāpat kā arī čatā. 

Ja tev nepatīk kāds spēlētājs iekš dd2 tu viņu sodi 3x stiprāk nekā citus spēlētājus. Čalis uztaisa tev teamflash 1x tu uzreiz bano ārā. Tu pat nepaskaties vai tas bija speciāli vai nē. Tev nepatīk viņš srazu Ban. 

Gaļas vakaru vadot Tu gribi saņemt MAIN? 

​​​​​​Haha labs joks. Tad jau es varēju 100x pieteikties par dd2 MAIN, jo vadīju tikai gaļas vakarus. Kur kādi jauni izdomāti konkursi? Kur kādi ieteikumi? 

Nē nē, Tu neesi tas labākais kandidāts šim amatam,vismaz ne tagad. 

Antirekomendācija. 


SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 42m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 12:04
0
post

Devilish jau nebūtu labāk neko teicis. :D pats ka admins neko nedara,misija neeksistē un valoda ir kā ir. Ganjau baidas pazaudēt adminu,ja eksu pieņems.

Ir labāki varianti par eksu? Domaju ,ka nē. Valoda visiem adminiem pieklibo , vismaz kads kko rīko ne tikai gudri muld. 

 

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 12:07
1
post

Sāksim par aktivitāti:

Pa 13 dienām tu esi savācis knapi 5 stundas serverī. Kā arī iepriekšējos mēnešus tev nav bijusi tā labākā aktivitāte, lai kandidētu uz MAIN. 

>Rādītāji katru nedēļu man ir atšķirīgi. Tāpat pabeidzu topā. Jau minēju devilam

Ja tev nepatīk kāds spēlētājs iekš dd2 tu viņu sodi 3x stiprāk nekā citus spēlētājus. Čalis uztaisa tev teamflash 1x tu uzreiz bano ārā. Tu pat nepaskaties vai tas bija speciāli vai nē. Tev nepatīk viņš srazu Ban. 

>Darīju pašā sākumā, neesmu pēdējos 3 mēnešus nevienam nepamatoti vai par pirmo flash iedevis banu. Ja es zinu, ka spēlētājs ir banots pirms tam, tad es neapžēloju. Iedot man vienu vietu, kur ir nepamatots bans un es editošu visu. 

Gaļas vakaru vadot Tu gribi saņemt MAIN? 

>Nē

Tad jau es varēju 100x pieteikties par dd2 MAIN, jo vadīju tikai gaļas vakarus.

>Piesakies

Kur kādi jauni izdomāti konkursi? Kur kādi ieteikumi? 

>Jauni konkursi, spray konkurss, spawn pointi salaboti, awp limits. Ko vēl piedāvāt? Idejas ir, Chemijam tik jāuzspiež

Nē nē, Tu neesi tas labākais kandidāts šim amatam,vismaz ne tagad. 

>Whatever you say, next time come with proof. Pajautā, noskaidro. Abi ar devilish vienigi varat par manu leksiku runāt, kura tāpat ir retāk nekā sakat un uz piedūrienu nevis aizvainotu. 

 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 7h 42m
Redzēts pirms 3 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 13:12
0
post

Es vēl tagad atceros, ko Capture teica manā pieteikumā: "Pa lielam, Main'a statuss būtu kūdīt galvenos, lai galvenie serveru trūkumi un kļūdas tiktu salabotas un iesaistīties tajā visā". Serverim ir jākļūst par labāku vietu, un tur nepalīdzēs nedz aktivitāte, nedz vai tu lamājies vai nē, un nedz kāds admins Tu esi - DD2 Main un DD2 Admins ir divas dažādas lietas, kad tas pieleks citiem, tad dzīve kļūs daudz vienkāršāka. 

Neuzskatu, ka citas kandidatūras šajā amatā, ja lūkojamies esošajos dd2 adminos būtu adekvātas. Bez eks es main postenī varētu vēl redzēt pašu Capture, bet viņš vienmēr ir uz sakariem, tāpēc eks ir "no-brainer" kandidāts, kurš iederētos šajā lomā.
Aktivitāti vienmēr var uzlabot. Nav jābūt kā DD2 Main aktīvam serverī, berot pa visiem tur, bet tev jābūt sasniedzamam, ja kādam kaut ko no tevis vajag. Tev jābūt ir uz sakariem, ja vajadzīga kāda palīdzība, un eKs cik redzu vienmēr fokusē kaut kur šeit apkārt - vai nu TeamSpeak, vai forumā, vai arī dd2.

Darba būs daudz, Chemijs novērtētu palīdzību, ir jāsāk ar mazumiņu, es ticu, ka tevī ir visas nepieciešamās īpašības, lai vismaz censtos, jo neviens to negrib darīt.

Rekomendēju!

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2022. gada 13. aprīlī, 13:32.
JērsA
Biedrs
Jariks
987 atbildes forumā
Online: 118d 12h 17m
Redzēts 6. martā, 18:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 16:08
1
post

Blag knejvs un devils jums derētu no mākoņiem nokāpt :D 

cilveks grib mēģināt un palīdzēt ! Citi to nedara ! 
REC!!!! 

NO MORE ???

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 17:00
0
post
 

Es vēl tagad atceros, ko Capture teica manā pieteikumā: "Pa lielam, Main'a statuss būtu kūdīt galvenos, lai galvenie serveru trūkumi un kļūdas tiktu salabotas un iesaistīties tajā visā". Serverim ir jākļūst par labāku vietu, un tur nepalīdzēs nedz aktivitāte, nedz vai tu lamājies vai nē, un nedz kāds admins Tu esi - DD2 Main un DD2 Admins ir divas dažādas lietas, kad tas pieleks citiem, tad dzīve kļūs daudz vienkāršāka. 

Ideāls teksts, tam ir jāpiekrīt.

Taisa ļoti bieži dd2 vakarus, kas ir liels pluss.

Serverī varbūt nav tas aktīvākais, bet webā ir diezgan bieži pieejams.

Palīdz gan jauniem cilvēkiem, gan arī pārējiem

Diezgan bieži arī prasa chemijam, lai kautko dara ar dd2. Tākā, jau sāk kautko darīt

Es ticu, ka tu spēsi padarīt dd2 serveri labāku ar savām idejām, gaļas vakariem un citām lietām

Neredzu nemaz citu kandidātu šim statusam

No manis REC!

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2022. gada 13. aprīlī, 17:01.
Churix
Jauniņais
201 atbildes forumā
Online: 21d 17h 37m
Redzēts 2022. gada 29. jūnijā, 20:51
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. aprīlī, 18:35
9
post

Iedeva man slay par to, ka nobloķēju mid durvīs. Abiem mums flash uzmeta. 

Zīdaiņa gājiens - ANTI!! 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 19. aprīlī, 14:21.
𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 15. aprīlī, 10:14
1
post

Nu Laba diena Lasītāj , Zinu ka eKs. Var būt neitrāls , kas mani biedē , "-Admins" 🤣🤣🤣

Par pieteikumu viens vienīgs RECeklis aktīvi sēž online un pieejams jebkurā laikā. OFF Topic

Pieņemts!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bet nekas eKs. varu tev palīdzēt un pabustot csgo!!!

Жизнь — это вопрос времени.

 

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 15. aprīlī, 18:24
0
post

Kautvai mana aktivitate dd2 serveri ir 0 un mans viedoklis te varbut ipasi neko nemainis bet whatever +2xp. Es dotu tev REC jo nu, aktivitate kautvai pieklibo dd2 serveri, bet  foruma tu esi on, saut tu maki, konkursus tu riko. Reali kapec gan nedot cilvekam iespeju? Nepatiks kautkas, nonems statusu nost, lai tik cilveks megina. Kas to lai zin? mos vins bus jr. Will Smith kurs plaukas Chemiju katru dienu lai salabotu DAUDZAS dd2 servera kludas kuras serveri ir DAUDZ. 

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 19. aprīlī, 14:25.

король мажор
CSDM Admins
V.I.P.
Демон Cyka
506 atbildes forumā
Online: 32d 8h 46m
Redzēts 18. februārī, 15:49
Pievienots, 2022. gada 15. aprīlī, 23:50
0
post

REC

Viss lielāko aktivitāti saistibā ar dd2 redzu parsvarā  no šī cilvēka,kā arī gaļas vakarus bieži rīko,un domāju tiks galā ar visiem darbiem.

Un paldies par šodienas gaļas vakaru,bija jautri!

Pēdējo reizi rediģēja король мажор, 2022. gada 16. aprīlī, 23:38.

 

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2022. gada 16. aprīlī, 00:34
0
post

Man nav īsti laika te baigi iepostot, bet pirms lielo bodi aizklapē kkas bija jāieraksta.

Kopumā es domāju, ka pareizais kandidāts, respektīvi čalis, kuram var uzticēt pieejas un kuram jau administrācija mierīgi uztic novadīt gaļas vakarus. Kad ir atbildības slogs, tad arī eks zina, ko darīt.

Un piekritīšu Hybrid Minds citātam no manis iepriekš: novēlu sanākt ar Chemiju rast kopīgu valodu un likt viņam regulāri (ne obligāti bieži, bet regulāri) pievērsties dd2 servera uzlabošanai. Serverī derētu atjaunot gan svarīgus pluginus, kas varētu atbrīvoties no noteikumu pārkāpējiem (piem., nade rebuy = bloķējošs plugins, retry = īsāks round spawn laiks, lamāšanās = atjaunots cenzūru vārdu saraksts vai uzlaboti noteikumi, u.tml.), gan arī noteikti ir kādas mazāk svarīgas, bet komforta lietas, piemēram, iestrēgušais roundsound progress.

Lai izdodas un ir izturība! :cheers:

Rekomendācija.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2022. gada 16. aprīlī, 00:35.

Kubi
Lietotājs
SEKSISTS
114 atbildes forumā
Online: 14d 0h 41m
Redzēts 12. aprīlī, 21:15
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. aprīlī, 00:39
1
post

Patiesībā, lai arī kāds mums bīfs mēdz būt, šobrīd labāku kandidātu šeit neredzu. 

Esmu par pareizu lēmumu, ko pieņems main.

ESMU PRET SLIKTU VADĪBU!

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11945 atbildes forumā
Online: 210d 0h 41m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 17:47
0
post

Izskatās, ka vairs neviens diži neko neteiks.
eKs. arī beidzis atbildēt uz anti. 


Par brīdinājumiem:
Rec/ anti noteikumi,
Tikt ārā no grupas "Jauniņais" var šeit.


Palasot cilvēku domas:
+ aktivitāte (serverī +/-, forumā +, reaģēt uz /calladmin un uz jautājumiem atbildēt varēs)
+ māk šaut
+ DD2 gaļas vakaru vadīšana
- leksika
- random slay/ slap, jo kāds nepatīk


Lielu problēmu kā ar adminu īsti nav bijušu.
Bija DD2 gaļas vakars, kur netika nomainīta mape, kad trūka spawnpointi. To izrunājām, turpmāk tiks mainīta.
Citreiz gadās tā, ka kāda ieplānotā mape ir ar trūkumiem, tad tiek uzlikta kāda cita, kas ātri ienāk prātā.

Pirms neilga laika eKs. iedeva mapes, kurām vajag spawnus salikt, kur vip noņemt. Tas ir izdarīts:
Sataisīti/ salaboti spawnpointi: cs_747, cs_office, cs_italy, cs_deagle5, cs_estate, de_westwood, cs_militia
Sataisīti/ salaboti spawnpointi un noņemti VIP mapēs: 35hp_2, 35hp_lava, awp_dust, awp_india, awp_city

Foruma aktivitāte ir samērā laba, rokā var dabūt šeit vai ts3. Serverī aktivitāte +/-, varētu būt labāka. Aktivitātes rīko. Iniciatīva ko darīt ir.
Pieņemts par DD2 Main, taču ar norunu, ka leksika tiks kontrolēta.
Gaidīsim jaunumus, ieteikumus, labojumus, konkursus, aktivitāti DD2! Veiksmi!


Capture labi ieminējās, varbūt kaut ko šeit var pamēģināt: DD2 round sound maiņa (ja ir interese, varu atslēgt tēmu, vari turpināt)


 

Slēgts

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0