bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Hokejs
21
0
topic
PČH Intro [2023]
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts Vakar, 10:34
Pievienots, 2023. gada 05. maijā, 21:31

:win: Pasaules čempionāta hokejā prognožu spēle ir atgriezusies! :win:

PČH Turnīra prognožu topiks

 

Heyo!

Šogad bez lieka bazara esmu apņēmies uzrīkot Pasaules čempionāta hokejā 2023 prognožu spēli, un administrācija mani ir atbalstījusi šajā idejā.

 

Informācija par turnīru:

Tā kā lieliskais orgs un agrākais kick hokeja tradīcijas uzturētājs schoKKur- šobrīd vairs neuzturas forumā, esmu izveidojis nedaudz atjaunotu prognožu modeli, kas sastāvēs gan no spēļu prognozēm, gan no turnīra iznākumu prognozēm, bet, protams, ar uzsvaru uz spēļu prognozēm.

PČH sākas pēc nedēļas 12. maijā un ilgs līdz 28. maijam, taču prognozes jau sāks būt pieejamas no nākamās nedēļas.

Galvenais jaunums būs rezultātu dēlis, kas tiks atjaunots turnīra gaitā un būs visiem pieejams apskatei, lai varētu izsekot gan saviem, gan konkurentu rezultātiem.

Noteikumos nekādas sevišķi jaunas neparedzētas fiškas nebūs, tikai loģiskais - prognozes būs jāiesniedz topikos pirms spēļu sākšanās, lai visi publiski tās redz. Sīkākas noteikumu detaļas sekos jau prognožu topikos.

 

Izspēles gaita:

Jau pavisam drīz būs pirmais topiks "Turnīra prognozes", kurā dalībnieki tiks aicināti prognozēt PČ komandu veikumu dažādās kategorijās.

Tālāk sekos topiki "Spēļu prognozes", un punktu sistēma tiks izskaidrota tajos. Prognožu mērķis, protams, prognozēt spēļu uzvarētājus un spēļu rezultātus.

Atšķirībā no citiem gadiem, šogad būs viens topiks uz katru spēļu dienu (nevis uz katrām 2 spēlēm). Tādējādi tiks samazināts topiku spams, bet saglabāta kārtība, ka spēles tiek secīgi prognozētas. "Spēļu prognozēs" pieejamā punktu bagāža būs krietni lielāka nekā "Turnīra prognozēs", lai tās nesamazinātu spēļu prognožu nozīmīgumu, kā arī lai dotu iespēju jauniem dalībniekiem panākt citus prognozētājus. Visi precizējošie jautājumi tiks atbildēti prognožu topikos.

Turnīra beigās tiks sarēķināta punktu kopsumma, un noteikts labākais kick PČH 2023 prognozētājs/-a! :party:

 

Iesaku jau tagad aiziet uz šo foruma sadaļu https://www.kick.lv/forums/subforum/76-hokejs/ , un nospiest zvaigznīti, lai saņemtu paziņojumus par jauniem topikiem, kas sāks parādīties nākamnedēļ:

 

Balvas un awardi:

Tā kā šis turnīrs nav nekas regulārs un notiek tikai reizi gadā (vai pagaidām reizi divos :cry4: ), balvas turnīram būs diezgan apjomīgas.

Lai padarītu turnīru vēl īpašāku aicinu entuziastus arī pielikt kādu vērtīgāku somas itemu vai iEiro - par to var rasktīt man vai akasi PMā, un es publiski pateikšos, izziņojot balvas. :peace:

Awards tiks trīs labākajiem prognozētājiem, kā arī katram par piedalīšanos vismaz 50% no spēļu prognozēm. Līdzīgi kā iepriekš, tiks apsvērta arī īpašā kolekcionējamā somas itema piešķiršana.

 

Trīs unikālākie novēlējumi mūsējiem saņems 3 spinus challenge sadaļā!
Vēlu veiksmi un sekojiet līdzi jaunumiem! #SaraujLatvija 

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2023. gada 07. maijā, 19:05.

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. maijā, 23:13
0
post

Es Jums novēlētu veiksmi, bet es būt hokejists un rubīj fišku, ka Somija atkal uzvarēs pč. #SaraujSomija

🌿🌿🌿
Skatās sākumlapu
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 19h 11m
Redzēts pirms 16 minūtēm
Pievienots, 2023. gada 06. maijā, 16:53
0
post

Es jau labprāt ļautu eKs sapņot par Perkeles valstīm, bet mani puikas čehi šogad paņems bleķi. #hokejsAsinīs #SaraujLatvija

Laurz
Jauniņais
nahals
206 atbildes forumā
Online: 37d 16h 3m
Redzēts 24. aprīlī, 18:28
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 07. maijā, 11:27
0
post

Piekrītu eksam,somija ņems čempi,sastāvs labs,uzvar labakā aizsardzība,ko somi ir parādijuši,un vēl spēlē mājās,nu doublet,šogad čehi būs vājāki nekā pagāšgad.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 9m
Redzēts Vakar, 12:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 07. maijā, 11:46
0
post

Hella vitu satana will take it :pp

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 47m
Redzēts pirms 23 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 07. maijā, 12:06
0
post

Loģiski domājot un uzmetot aci sastāviem, ir divi izteikti favorīti paņemt čempi - Somija un Kanāda, zinot, ka Zviedriem patīk chokot, ASV vienmēr vairāk grib sudrabu vai bronzu, un citām izlasēm kā Šveicei, Čehiem, Slovākiem daži labi NHL un augstāko līgu spēlētāji ir atteikuši, tapēc nedomāju, ka šamējie spēs ieķerties. Varbūt izšaus šur tur, bet nekas vairāk par to. 
 

bet nu, es savu balsi atdotu par Kanàdu, tikai tāpēc, ka viņi noteikti grib atsisties par pēdējo čempi un sāpîgo zāģi OT, kad 2021.gadā bez NHL spēja pacelt trofeju ar jauniem gurķiem. #GoCAN

Pēdējo reizi rediģēja Hybrid Minds, 2023. gada 07. maijā, 12:07.
Pickle Laura
Meitene zeltene
Lietotājs
Gurķis
3630 atbildes forumā
Online: 116d 12h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 18:32
Pievienots, 2023. gada 07. maijā, 13:50
0
post

Ja PČH uzvarēs Latvija, tad es piespamošu kicku ar savām bildēm.

#SaraujLatvija

 

 

love_me
Skatās sākumlapu
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 10h 24m
Redzēts pirms 19 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 07. maijā, 20:50
0
post

Galvenais bez traumām un stulbiem noraidījumiem. Šogad ar šādu sastāvu un vartusagu līniju mēs mierīgi varam cīnīties par 1/8 un tad jau tālāk redzēs. #GoLatvia 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts Vakar, 10:34
Pievienots, 2023. gada 14. maijā, 17:41
0
post

Apspriežoties ar tiesnešu konsīliju, tika nolemts, ka tikai laijuu saņem 3 challenge spinus par novēlējumu Latvijai. :D Pārējie komentāri (lai arī bija labi) netika traktēti kā novēlējumi.
Lai saņemtu balvu, lūdzu sazinies ar administrāciju.

Čempis jau pamazām ieskrienas, tāpat arī spēlētāju prognožu rezultāti:

https://docs.google.com/spreads…tSU/edit#gid=0

Šobrīd prognožu rezultāti ir ļoti blīvi un atsevišķas spēles daudz izšķir, tamdēļ līderi nemitīgi mainās.
Atgādinu tiem, kas pagaidām neredz sevi topa augšgalā, ka nospēlēti ir tikai aptuveni 10% spēļu, viss vēl mainīsies. :)

Lai izdodas! :win:

 

Spini iedoti. (c) cruelcin

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2023. gada 14. maijā, 18:13.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0