bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
8
0
topic
Koļīšanās frāzes #17 Rezultāti
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11955 atbildes forumā
Online: 210d 2h 40m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 24. janvārī, 21:52

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Un rizzmasters ir...


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:
Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce Koļīšanās frāzes #17 konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtam tālāk darbus.
3. Balsojam kā parasti vienmēr balsošanas tēmās, kur ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Savu TOP3 izvēli pamatojam vismaz 5 vārdos, lai pēc tam būtu skaidrs, kāpēc tas ir izvēlēts pār kādu citu.
5. Balsojam vēlākais līdz 19.01.2024. vakaram. 
* Kamēr nav izlikti rezultāti, tikmēr vēl var balsot.

Par derīgu balsojumu ar pamatojumu var saņemt 2 drupačas.
Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Frāzes:


 

1.
Kam ir 172 zobi un notur monstru? Mans rāvējslēdzis


2.
"Ja debesis šķiet pelēkas." Tad man atliek vien ieskatīties tavās acīs. Un uzreiz dienā kļūst krāsaināka. 


3.
Vai tu esi Latvians? Jo baigi seksiiig


4.
Esi tāda kāda esi, mīļa, jauka, forša - man vairāk no Tevis nevajag neko. Vienkārši esi man blakus.


5.
Tu esi kamera? Jo Tu man liec smaidīt ikreiz, kad esi man tuvumā.


Žūrijas balsojumi:


Žūrija #1:
1. vieta - 4.frāze - Šis man liekas, ka ir mans mīļākais izteiciens visu konkursa koļīšanās frāžu vēsturē. Šo frāzi var izmantot visur un vienmēr, jebkuram cilvēkam, tas liks sasildīt sirsniņu un liks pievērst uzmanību tam cilvēkam, kas to ir teicis.

2. vieta - 2.frāze - Šis dod huge vārdu - romantika. Cilvēks, kas kaut ko tādu saka vēlas, kādu nokoļīt, vai vismaz dabūt uz kādu randiņu, izmantojot šo noteikti būs mērķis sasniegts.

3. vieta - 5.frāze - Šo frāzi es redzu izmantojot kādā klubā, kur tu redzi kādu simpātisku cilvēku, un tu ietu viņam klāt, un vai nu tu gribētu dabūt viņa uzmanību, vai dabūt uz kādu danci + noteikti būtu kopīga bilde.


Žūrija #2:
1. - 4. Tāds vismīļākais no visiem iesūtītajiem. Domāju, ka katrai gan jau būtu prieks kaut ko tādu sadzirdēt. 
2. - 2. Vienkāršs, bet arī foršs. Varbūt tāds nedaudz banāls, bet ir ok.
3. - 3. Īsi un konkrēti. Pārējie neuzrunāja tik ļoti kā šis, vismaz kaut kas humoram ir.


Žūrija #3:
5. Godīgi sakot ,pirmo reizi ko tādu lasīju un nelikās baigi banāli! Salīdzinot ar pārējiem! Un arī mīļi! 
4. Patiesi,mīļi un vienkārši! Jo šķiet,ka mūsdienu pasaulē ar to vien nepietiek,lai būtu vienkārši blakus,jo lielu lomu spēlē naudu! Bet tas,kurš šo rakstīja,esmu gatava tev būt blakus! Vienkārši un tāpat! /Wink,wink/ 
1. Neteiktu ,ka tā varētu būtu frāze ar ko varēt koļīt meičukus,bet man likās ļoti smieklīgi un arī dzirdēts/lasīts pirmo reizi! :D Tāpēc nevarēju neielikt savā top3. :) 


Žūrija #4:
1. vieta frāzei 4., jo reti kad vairs var dzirdzēt godīgus un mīļus tekstus, kas nav stulbi.
2. vieta frāzei 5., priekš manis kaut kas nedzirdēts un oriģināls
3. vieta frāzei 1., lai vai cik stulbi, bet šķiet ka tas nostrādātu dzīvē :D


Žūrija #5:
1. Vieta - 2. Frāze. Ļoti skaisti vārdi, pēc pieredzes zinot, kompliments par acīm gandrīz nekad nepašauj garām. 
2. Vieta - 4. Frāze. Vienkārši vārdi, taču mīļi un bez lieliem izskaistinājumiem - pats galvenais - bez rupjībām. 
3. Vieta - 5. Frāze. Nu tā jau ir, ka kamerā parasti jāsmaida un kāpēc gan nesmaidīt ieraugot mīļu cilvēku.


Žūrija #6:
1. vieta 3 punkti - Tu esi kamera? Jo Tu man liec smaidīt ikreiz, kad esi man tuvumā. 
Ļoti īsa un catchy frāze. Viegli atcerēties

2. vieta 2 punkti - Esi tāda kāda esi, mīļa, jauka, forša - man vairāk no Tevis nevajag neko. Vienkārši esi man blakus.
Orģināli, iegooglējot šo frāzi neko neizmet

3. vieta 1 punkts - "Ja debesis šķiet pelēkas." Tad man atliek vien ieskatīties tavās acīs. Un uzreiz dienā kļūst krāsaināka. 
Klasika, jau ļoti vecs, manuprāt, teiciens, bet ir labs. Labāks par pārējiem variantiem.


Žūrija #7:
1 . vieta 3 punkti
4 .Esi tāda kāda esi, mīļa, jauka, forša - man vairāk no Tevis nevajag neko. Vienkārši esi man blakus.
Nu šis labi izklausās diezgan , iespējams uz mani nostrādātu , bet tas ir tikai iespējams. :D

2. vieta 2 punkti 
2. Ja debesis šķiet pelēkas." Tad man atliek vien ieskatīties tavās acīs. Un uzreiz dienā kļūst krāsaināka. 
Nu šo es it kā izvēlos kā otro jo viņš nav labāks par pirmo. :D

3. vieta 1 punkts.
Tu esi kamera? Jo Tu man liec smaidīt ikreiz, kad esi man tuvumā.
Nevienu citu es neizvēlētos no tiem kas palika , tāpēc jā šim būs trešā vieta.


Žūrija #8:
2, jo beidzot kaut kas citādāks bez perversijas
4, jo tāds pats pamatojums kā pirmajam, bet šis nedaudz mazāk patīk
5, jo daudz dzirdēts, bet varu iedomāties tādu dzīvē sākām 


Rezultāti:
1. vieta RahX ar 20 punktiem. (4.)
2. vieta love_me ar 13 punktiem. (2.)
3. vieta akasi ar 12 punktiem. (5.)

Žūrijā: 6 noignorēja, 1 atteicās. (8/15)


Balvas:

1. vieta 7 spini "Challenges" sadaļā + Sezonas atslēga + 2 Pūķa galvas

2. vieta 5 spini "Challenges" sadaļā + Sezonas lāde + 2 Pūķa galvas

3. vieta 3 spini "Challenges" sadaļā + Sezonas 2. fragments + 2 Pūķa galvas

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 7. februārī, 13:33.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0