bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
4
0
topic
Ceļojošais čata smaidiņš #43 Rezultāti
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11954 atbildes forumā
Online: 210d 2h 29m
Redzēts pirms 57 minūtēm
Pievienots, 4. martā, 20:36

Sveiks, kick.lv lietotāj!

Woompa, Loompa.


Žūrijai tika izsūtīta šāda vēstule:
Sveiki!

Jūs tikāt izvēlēts/-a kā žūrijas dalībnieks/-ce ceļojošais čata smaidiņš #43 konkursam.
Pāris žūrijas noteikumi:
1. Neatklājam, kas mēs esam. Tas arī iekļauj sevī to, ka nebļaujam, ka tikko lika nobalsot utt.
2. Nesūtām tālāk darbus.
3. Ievērojam balsošanas principu:
   1. vieta 3 punkti,
   2. vieta 2 punkti,
   3. vieta 1 punkts.
4. Balsojam vēlākais līdz 03.03.2024.
* Kamēr nav izlikti rezultāti, tikmēr vēl var balsot.

Smaidiņus var atrast šeit: https://imgur.com/a/jjG1eyk

Par derīgu balsojumu var saņemt 1 drupaču.
Par derīgu balsojumu ar pamatojumu var saņemt 2 drupačas. 
* Pamatojums katrai vietai vismaz 5 vārdos.

Ja nav vēlme balsot, to arī rakstiet atpakaļ!


Galvenā balva:
1. vietas ieguvējs savu smaidiņu vai gifu iegūs čatā ar nosaukumu : konk : (bez atstarpēm).
Ceļojošais smaidiņš vai gifs būs tikai 1 un mainīsies līdz ar nākamā konkursa rezultātiem, tā ir īpaša balva!

Pašreizējais smaidiņš:
:konk:


Iesūtītie smaidiņi:


1.
1-pepe-dance-Smai-iks-43


2.
2-cute-Smai-iks-43


3.
3-dog-Smai-iks-43


4.
4-hihi-Smai-iks-43


5.

5-cat-Smai-iks-43


Žūrijas balsojumi:


Žūrija #1:
1. vieta - 4.gif. - Tas mani atsauc atmiņā sevi, kad es priekš skolas uzrakstu vairākus referātus un darbus, un saprotu, ka L šovakar būs kārtīgi jāpiedzeras.
2. vieta - 1.gif. - Es cenšoties funkcionēt, kad esmu gulējis tikai 4 stundas.
3. vieta - 5.gif. - Šis gifs dod šo vibes - "iedomājies tūlīt pēc 12 piektdienām ir vasara."


Žūrija #2:
1. Suns (Luīzes un Duck :D)
2. Pepe dance
3. Cute


Žūrija #3:
1. vieta - nr. 5
2. vieta - nr.1
3. vieta - nr.3


Žūrija #4:
1.4
2.2
3.3


Žūrija #5:
1. Vieta - 1 pepe dance - jo pepe ir the best meme character. :D
2. Vieta - 2 cute - viss ko var pateikt kad kāds atkal čatā iemetīs to plušķaino suni :D:D
3. Vieta - 5 cat - kaķi vispār kā tādi ir mīlīgas radības un čatā var iederēties arī šāds dejojošs kaķis.


Žūrija #6:
1.Hihi jo vinsh izcel visu jautrumu un ceru ka butu loti populars
2.dog jo redzeju 4ata ka vinju shero
3.cat jo lai butu ari labi ja ir suns lai butu kakis :)


Žūrija #7:
1. vieta - 3. jeb suns. Diemžēl šoreiz šajā smaidiņu konkursā nebija neviens īsti smaidiņš, kuru gribētos likt pirmajā vietā. Tāpēc, manuprāt, šis suns ir pelnījis būt pirmais. Vienkārši un saprotami. 
2. vieta - 4. Arī tāds parasts un forši var pielietot ikdienas situācijās. Tāds foršs smaidiņš, lai pasmietos nedaudz ļauni par kādu. Bet kaut kā līdz galam tāpat man viņš nepatīk, lai liktu 1. vietā, tāpēc, lai iet otrā.
3. vieta - 2. Pārējie smaidiņi kaut kā nepatika un neuzrunāja. Vienīgais, kas palika, kuram varbūt varētu būt kaut kāds pielietojums kaut kādās situācijās, bet arī nesaskatu viņam dziļāku domu īsti. 


Žūrija #8:
1. vieta – dog (3)
╚ loti funky suns. pirma vieta, jo tas ir duck suns, un to suni sauc kuzja (laikam). honestly, tikai tapec, ka to suni sauc kuzja (laikam) es dodu 1. vietu

2. vieta – cat (5)
╚ silly kakis, loti episkas un smooth deju kustibas

3. vieta – hihi (4)
╚ loti labs reakcijas / atbildes emoji, kad ir kaut kas semi-slēpjams, un attiecīgā persona jautā vairāk info. tev ir tāds: hihi


Rezultāti:
1. vieta SHIT (3.) ar 13 punktiem.
2. vieta Fēnikss (4.) ar 12 punktiem.
3. vieta duck (1.) ar 9 punktiem.

Žūrijā: 13 noignorēja, 1 atteicās. (8/22)


Balvas:
1. vieta Serveru balva 3.25 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Mērķis  + 2 Pūķa galva + smaidiņš vai gifs čatā līdz nākamā konkursa rezultātiem + ekskluzīvais awards
2. vieta Serveru balva 2.15 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Tiesa  + 2 Pūķa galva + 4 spini

3. vieta Serveru balva 1.45 eiro vērtībā vai 2 Orbs - Karogs  + 2 Pūķa galva + 2 spini

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 6. martā, 18:00.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 1
luīze