bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
lācis frīstailo
pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:03

Še Jums bilde pirms visu sākam. Speciāli Kick'am uzņemta, gandrīz, varbūt, nu labi, nē. Bez aizvainojumiem lūdzu, Dievs un vecāki mani tādu radīja.

 

Sveiciens visiem Kick ļaudīm! Mani piespieda rakstīt sasveicināšanos, tāpēc arī kaut ko īsumā centīšos Jums par sevi pastāstīt, ceru, ka nenokritīsiet bezsamaņā no krēsla, jo liksies pārāk garlaicīgi.

 

Brīdinu, jūtos noguris, itkā būtu salietojies, tāpēc nesaki "WTF, kāpēc viņš tādu sūdu raksta?"

 

Pasē man stāv rakstīts, ka vecāki mani ir nosaukuši par Rolandu un uzvārdu jau Jums nav svarīgi zināt, vai ne? Manas gaitas šaisaulē aizsākās 20 gadus atpakaļ (esmu 20 gadus vecs patreiz) 10. martā, laikam deviņos no rīta, ja precizējam. Piedzimu es Liepājā un arī pirmos savas dzīves 19 gadus nodzīvoju Liepājā. Varu droši apgalvot, ka otras vietas Latvijā tādas nav, fantastiska pilsēta, bet man apnika, apnika 18 gadus staigāt diendienā pa vienu pilsētu, tāpēc nolēmu pēc vidusskolas studēt Rīgā. Rīgā es esmu jau nodzīvojis vienu gadu, patreiz gan atpūšos dzimtajā pilsētā, bet drīz jau atkal jādodas studēt, uz Rīgu.

 

Studēju es Banku augstskolā, nedomāju, ka Jums ļoti interesē, ko studēju utt. Varu tikai pateikt to, ka visas studijas notiek angļu valodā, kas to padara nedaudz grūtāk un interesantāk. Patreiz man patīk tas, ko studēju, bet jau tagad zinu, ka pēc bakalaura iešu maģistros, cerams, ka sanāks piepildīt sapni un maģistrus iziet Amerikā.

 

Hobiji man ir vairāki, bet pēdējā laikā, godīgi sakot, palicis tikai viens, nu varbūt divi. Viens no tiem ir, bija florbols. Kādreiz ar to nodarbojos puslīdz nopietni, trenējos kādus 8+ gadus un tad vidusskolas gala eksāmenu laikā nedaudz pametu un Rīgā neesmu atsācis ar to nodarboties, bet varbūt šogad to darīšu, ko lai zin. Otrs hobijs ir fotogrāfēšana. Man patīk iemūžināt skaistus skatus, cilvēkus, dzīvniekus, jebko, kas ir iemūžināšanas vērts. Gribu nopirkt dažādus objektīvus un citus "pričendāļus" fotoaparātam, bet patreiz nauda priekš tā nekrājas. Protams, kā jau šeit visiem vai vismaz daļai, viens no maniem hobijiem ir spēles, bet par to vēlāk, jo sekoju līdz parauga punktiem.

 

Mans moto? Grūti pateikt. Viens no maniem svarīgākajiem moto varētu būt "Meties iekšā, tad atpakaļceļa vairs nebūs". To var attiecināt uz daudzām lietām, neiedziļināšos un nestāstīšu, kur man tāds radās. Un vēlviens ir "Piespied sevi darīt pat, ja negribi".
Brīvajā laikā man patīk dažādas sportiskas aktivitātes. Tagad vasarā patīk vienkārši pa pludmali dzīvot, bet tā ļoti patīk veikt garus izbraucienus ar velosipēdu. Ļoti patīk ar draugiem uzspēlēt pludmales volejbolu, peldēt utt. Jūtu jau, ka pa garu teksts būs, bet nekas, cepums tam, kurš izlasīs visu. Cepumus var saņemt Liepājā.

 

Savā dzīvē esmu nedaudz paceļojis, daļu Eiropas apbraukājis, Skandināviju arī, bet vistālākais un fantastiskākais ceļojums kāds man ir bijis, bija pirms 2 gadiem, es un mana ģimene aizceļojām uz Taizemi. Ja neziniet, kur tas ir, google it. Un fantastiskākais, jo tā valsts patiesi tāda ir, lieliska, neatkārtojama. Trūkst pat vārdu, lai izteiktu, ko domāju par Taizemi. Par ceļojumu varu parunāties atsevišķi kādreiz.

 

Par KICK uzzināju no widowlove laikam, bet tas nav pieminēšanas vērts, lai arī to jau izdarīju.

 

Nevaru atcerēties trakāko gadījumu savā dzīvē, bet es patreiz strādāju pie tā, lai man visu laiku būtu traki piedzīvojumi, sanāk arī.
Sevi raksturot pāris vārdos es varētu tā - esmu liels pļāpa, jokus plēšu kā avīzi, cilvēks ar mērķi, pretējā gadījumā nestudētu. Un tāds, kurš..... ziniet, nav tik viegli noraksturot sevi, tāpēc ar mani ir jārunā un paši radīsiet priekšstatu par mani.

 

Laiks nedaudz parunāt par spēlēm. Laikam jau jārunā sākumā par CS, jo tas ir galvenais iemesls, kāpēc es te vispār esmu. CS aizsāku spēlēt aptuveni pirms 11, varbūt 12 gadiem, kad brālis pirmās reizes paņēma mani līdz uz datorsalonu, tur kādu laiku gājām tērēt savas kapeikas līdz mums mājās parādījās dators. Kad tā paskatās, lielāko dzīves daļu esmu spēlējis CS, traki. No šiem 11 vai 12 gadiem, aptuveni 8 es spēlēju KZ jeb Kreedz, ganjau daļa zin, kas tas tāds ir. Ir panākumi KZ, Latvijas, Baltijas un arī pasaules rekordi. Šaudīšanās LAN turnīros gan neesmu piedalījies, lai arī CW es aktīvi šāvu kādus 4-5 gadus, tomēr nekad nevēlējos vai vienkārši nesanāca aizbraukt uz LAN. Niki man ir bijuši dažādi, pilnīgi debīli, smieklīgi un bērnišķīgi, bet niks "laachux" man ir jau pēdējos 7 gadus, ja nemaldos, pārējos varam aizmirst. Esmu viens no tiem muļķiem, kuri tērē naudu uz to, lai mana "geimošana" būtu patīkamāka un kvalitatīvāka, peles, klaviatūras, austiņas, paliktņi, aj, kur tik tā nauda nav aizgājusi.

Bez CS es esmu labu laiku nospēlējis MC, vecāki cilvēki noteikti zin, kas ir MU, to es arī salīdzinoši ilgi nospēleju. Vēl kāds varētu zināt, kas ir Runescape, arī tādu es kādreiz spēlēju un ja runā atklāti, tad nesen biju iegājis uzspēlēt. Un tad es uzspēlēju dažādas spēles, kas man stīmā atrodamas. Stīmā niks tāds pats "laachux", profils nav privāts, variet skatīties.

 

Tas arī īsumā varētu būt viss par mani. Protams, ka ir vēl daudz ko stāstīt, bet to Jūs droši variet man prasīt, kur vien mani var atrast. Esmu atvērts cilvēks, nekautrēšos atbildēt.

 

Lai Jums jauks atlikušais vakars un ja izlasījāt visu manu murgu, tad visu cieņu Jums!

 

Pēdējo reizi rediģēja pelciņš, 2014. gada 24. jūlijā, 12:34.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

prstOwens
Jauniņais
836 posti
199 atbildes forumā
Online: 1d 1h 49m
Redzēts 2015. gada 15. jūlijā, 22:31
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:09
0
post

kāds mammai uz veikalu bija līdzi , bet enīvaj čaff 

vairāk par taviem tuviniekiem tagad par tevi zinu ;dd

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:18
0
post

kāds mammai uz veikalu bija līdzi , bet enīvaj čaff 

vairāk par taviem tuviniekiem tagad par tevi zinu ;dd

Tā nebija mamma ;d
Vecīt, lieto komatus, grūti salasāms teksts tev ;d 

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:19
0
post

Ideāla sasveicināšanās, izlasīju pilnīgi visu. Gribat ticat, gribat - nē.
Liecies tiešām sakarīgs, saprotošs. 

Sooo, esi svecināts kick'iņā! 


 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:28
0
post

Par brīnumu izlasīju visu, jo parasti nekad nelasu sasveicināšanās topikus.
Interesanta sasveicināšanās, viss labi noformēts un ļoti labi lieto pieturzīmes.
Vēlos saņemt savu cepumu.
Esmu tevi šeit manījis iepriekš, tā kā jauns neesi un teikt čau arī nebūtu īsti pareizi, tāpēc prieks, ka iepazīstināji sevi. Radīji labu priekšstatu par sevi. Veiksmi studijās.

Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2014. gada 23. jūlijā, 23:29.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:30
0
post

Kruta sasveicināšanās, vismaz vairāk nebūsi tāds svešinieks :D

OBESE
Jauniņais
Džī
126 atbildes forumā
Online: 1d 0h 54m
Redzēts 2020. gada 02. jūnijā, 03:26
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:40
0
post

Pirmkārt sākšu ar to, ka tev natūrā paveicās, ka esmu jau aizjūras valstīs, savādāk būtu arī aizgājis pēc tiem cepumiem, ja vēlies vari tos aizvest manai vecmāmiņai ezerkrastā :).

Otra lieta, Tu vai tad nebiji attiecībās ar Pandēnu? Tur vēl viss turas vai jau galā?

Kādā datorsalonā gāji? Ja tas nebija tas tur virs Aladina, tad 100punkt esam saskrējušies kādreiz...

KZ pasaules rekordi? Šī daļa likās interesanta...oficiāli vai neoficiāli rekordi?

mans miil vac
Jauniņais
60 atbildes forumā
Online: 14h 9m 17s
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 23:30
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:41
0
post

Liekas sakarīgs pacans kā nu kā esi sveicināts KICKA paliec seit un sauc savus dravgus :D

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:50
0
post

Sveiks, esam no viena gala, piekrītu, ka Liepāja forša, Rīga is too mainstream.

battery
V.I.P.
kashux
289 atbildes forumā
Online: 2d 20h 26m
Redzēts 2018. gada 02. maijā, 14:41
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 00:01
0
post

Sveiks,

respect par garo, plašo un interesanto sasveicināšanos. Prieks, ka vismaz kāds cenšās rakstīt pareizi un ievērot pieturzīmes.

Paldies par sasveicināšanos.

Es nesu darzens, esu augls

bang the king ir kolosāls.

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 00:08
0
post

Paldies visiem par sveicieniem ;)

Obese, aiznestu, bet viņai varētu nepatikt, ka svešinieki nes cepumus :D
Oficiāli :)
Nāciet pēc cepumiem :D

Pēdējo reizi rediģēja pelciņš, 2014. gada 24. jūlijā, 00:08.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

FANTOMS
Jauniņais
682 atbildes forumā
Online: 14d 7h 26m
Redzēts 2019. gada 01. februārī, 20:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 00:09
0
post
Sveicināts kikā!
wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 08:36
0
post
Sveiks, Roland!

Rihs*
Jauniņais
1707 atbildes forumā
Online: 14d 16h 49m
Redzēts 2022. gada 05. oktobrī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 10:50
0
post

Sveiks

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 12:00
0
post

labākā sasveicināšanās kicka :) sveiks

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Anonymous
Lietotājs++
Jeršovs
521 atbildes forumā
Online: 5d 18h 27m
Redzēts 2022. gada 30. septembrī, 18:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 12:04
0
post

Sveiks, izlasīju visu un nemaz nenožēloju, bija interesanti! ;)

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 12:36
0
post

Paldies! Īstenībā jūtos diezgan glaimots, ka Jūs izlasiet visu, jo vairums forumos pēc tam, kad esmu uzrakstījis topiku, pirmo atbildi saņemu pēc 30 sekundēm un pārējie arī nelasa neko :D

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

anony
Jauniņais
1 shot, 1 kill. Ur mad, I...
230 atbildes forumā
Online: 2d 12h 32m
Redzēts 2021. gada 08. martā, 01:44
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 12:40
0
post

yeye, sveiks. Kamēr mammu gaidi ir jāuztaisa selfijs :D

WoW
Jauniņais
132 atbildes forumā
Online: 2d 18h 14m
Redzēts 2016. gada 25. aprīlī, 16:17
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 12:43
0
post

Sveiks,lai veicas kickā ,un arī tālākajā dzīvē :)

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 12:45
0
post

yeye, sveiks. Kamēr mammu gaidi ir jāuztaisa selfijs

Pastāv arī citas sievietes bez mammas, kas nav radinieki ;p 

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 12:47
0
post
Sasveicināšanā vienkārāi ameizing, protam būtu neloģiski studēt augskolā un rakstīt bez komatiem ^^. Sveiks, savu cepumu atdodu tev par šādu sasveicināšanos :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0