bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
1
2
topic
Ravus/Lawric-Jb
Lawric
Lietotājs
Official
52 atbildes forumā
Online: 1d 20h 19m
Redzēts 2021. gada 17. janvārī, 05:17
Pievienots, 2014. gada 31. oktobrī, 11:51

1. Niks(niki) serverī Nu kādreiz man bija, Rave - tad Ravus un tagad man ir Lawric
2. Links uz taviem statiem - Es nevaru nokopēt nezinu kas tur ir!

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 60 stundas  (Nū ar visiem nikiem kopā ir kādas 90 stundas )
3. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  (Man Ir tieši 16)
4. Iepriekšēja adminēšanas pieredze  (Jā esmu bijis heal biki acc war3 un vell defak .lv esmu bijis galvenais admins..un protams esmu bijis arii 4kill banteam tā kā jaa man pieredze ir! ;))  
5. Vismaz 1 admins no servera, kurš par tevi galvo   ( Ja būs kads editošu neviens tagad neatbild!)
6. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas   (šijā esmu jau kopš kick.lv sākuma Tiko viņu palaida es biju iegšā ;))
7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā  (http://www.kick.lv/forums/topic/13/sveiki-atkal/)
8. Jābūt labai aktīvitātei forumā  ir ir ;)
9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  nav ne sūdzības ne banu! ;)
10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina  Nū es uzskatu kad ir jo Daudz labu un aktīvu adminu vnk nav varbūt no visiem ir tikai 3 labi aktivi admini! Es uzskatu kad vajag aizmietot kādu veco neaktivo adminu pret jaunu aktiivu ! Tapēc rakstu šo pieteikumu jo esmu aktivs jb! un tur ja labi ik pa reizej ir kads admins!
11. Jābūt nodotiem vismaz 3 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu  (Ir tikai viens.
12. Vai tu esi "Ziedotājs" ?  Es teikšu ka gan gan Es īsti nezinu esmu pircis daudz vipus un sms acc es nezinu kā tur sanāk mošk ir tie 15 eiro es neaceros vairs piedodiet ;) 

NIKE.
Jauniņais
Es smirdu
736 atbildes forumā
Online: 9d 4h 33m
Redzēts 2018. gada 10. februārī, 18:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 31. oktobrī, 17:30
0
post

ANTI! Kautgan viss jav ir pateikts!!!

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 06. novembrī, 20:34
0
post

Pārāk daudz anti.

Atteikts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 2567 skatījumi )
Amors, Lawric, luīze, CharmZ, sneiks, Paldies., Tvinks , 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Ebyrn, 9904, KranlauzisOlsitejs, Dalī