bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
1
0
topic
PUB ieteikumi
zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 10:13

Servera ieteikumi : 

1. Ieteikums, kuru mēģināju paslepus iespraukt pirms mēneša - noņemt mapes beigu atskaiti serverī.
Situācija : esi palicis vienīgais CT un sēdi plantā, uz kuru skrien 5 teroristi. Mēģini saklausīt no kuras puses viņi mēģinās tevi nošaut, bet te pēkšņi terminatora balss sāk mācīties rīkot atskaites 10, 9, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1 ... un tad tevi nošauj, jo tu ne sūū nevari saklausīt dēļ tā trokšņa, kas ir pielīdzināms tādai pašai traucēšanai, kā tad, kad tavs komandas biedrs ar tikko uzradušos balss lūzumu mēģina stāstīt savu dzīvesstāstu pa mikrofonu. Iesaku ieviest parastu "This is the final round" uzrakstu ekrāna augšpusē (tur pat, kur parasti rādās csay mesidži)

 

2. ieteikums - ieviest vairāk mapes serverī un izņemt mapes, kuras neiet.
Spēlēšanai piedāvāju classic mapes : de_piranesi, cs_office, cs_assault, cs_estate, cs_backalley, de_airstrip, de_survivor, de_storm, de_vertigo, de_torn, de_chateau + de_hell, de_sunny, de_dust4 (un varbūt kādu as_ mapi?) .
Mapes, kuras neiet/jāņem ārā : de_nuke_2x2 (atstāt de_nuke2x2), jo šajā mapē nav vairāk par 10 spawnpointiem un cilvēki mirst nost, ja komandās pievienojas vairāk cilvēku. ; mini_train mape (nezinu kā pareizi sauc, jo nekad neesmu ticis pie viņas spēlēšanas), kuru uzliekot crashojas serveris un pēc ~pusotras minūtes uzliekas dd2_2x2 mape, awp_map_classic - kurai nepieciešams cits wad (vai .bsp) fails, kāds nav defaultā (līdz ar to atsevišķi cilvēki netiek serverī un pazūd tauta)

 

3. ieteikums - ļaut spēlētājiem mainīt nikus, kamēr tie ir konektējušies serverim, lai ātrāk novērstu gadījumus, kad spēlētājs ienāk ar pieņemto "spam nicku", kas mūsu serverī tiek uzskatīts par pārkāpumu (jebkurš niks, kurš ietver .lv/.net/.com/.ru/.org utt pie mums gan spēlētāju rindās, gan adminu rindās tiek uzskatīts par "reklāmu"). Ja atļautu šo lietu, tad administrācijai būtu vieglāk kontrolēt šādus gadījumus un momentāli mainīt niku, izvairoties no spēlētāja kickošanas (pēc kuras bieži vien tas spēlētājs nemaz nenāk atpakaļ) un bezpalīdzīgajām brīdinājuma vēstīm "please change your nick, or you will be kicked at the start of the next round" utt.

 

4. teambalance settingus noregulēt tā, lai rounda beigās transferotu tikai spēlētājus, kuri ir miruši nevis dzīvi! Nezinu kā citiem, bet man riebjas, kad nospēlēju veiksmīgu pirmo roundu (piemēram, -6 un noplantoju bumbu) un tad mani pārmet uz pretinieku komandu, atstājot bez naudas un liekot man spēlēt vēl vienu eko roundu pret saviem team_meitiem ar AK47, AWP un Galiliem. Galīgi nešķiet godīgs pasākums. Tā pat kā ar tiem kiliem/ranka bojāšanu rounda beigās. Sašauj visu tīmu, jūties baigi varens un tad rounda beigās tevi pārmet uz pretinieku komandu un pa to pusotru sekundi tevi nošauj savējais, kas ir visnotaļ skumji. :(

 

5. ieteikums :  Serverī ieviest /iedot pluginu, lai citi man dotu naudu. :)

Pagaidām tas arī viss (sarežģītākos jautājumus atstāšu privātajiem mesidžiem, jo man ir vēl daudz kas jautājams, iesakāms). Paldies :)

Pēdējo reizi rediģēja zaf, 2014. gada 03. decembrī, 10:14.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 11:25
0
post

1. Varētu uztaisīt lai kaut kur ekrāna stūrī sarkaniem cipariem rādās bumbas atlikušais laiks.

 

2. Es Chemim jau teicu kuras mapes jāizņem, viņš izņēma, bet to de_nuke_2x2 laikam aizmirsa. ((

 

3. Bez komentāriem. Viennozīmīgi vajag.

 

4. Par šo īsti nezinu, man īpaši tas netraucē. Bet piekrītu ka ir nepatīkami kad savējais nošauj.

 

5. Viņš it kā agrāk bija, bet tur kaut kas nestrādāja. Vajag, lai faz man dotu naudu. :D

 

+ no manis papildinājums

6. Ielikt botus mapēs kurās viņi trūkst. Jo boti ir tikai dd2_2x2, un tāpēc pat ja nav cilvēku serverī, vienmēr var ieiet paspārdīt botus un tad jau cilvēki sanāk. Un izlabot vēl to, ka HLTV skaita kā spēlētājus. Agrāk serverī bija 4 (2x2) boti kuri spēlēja, tagad viņi 2 (1x1), jo kad ienāk HLTV tad 2 boti automātiski pazūd.

 

7. Šis ieteikums varētu baigi mainīt serveri, nezinu vai uz labo, vai slikto pusi. Bet es domāju ka varētu serverī pamēģināt uzlikt FF (Friendly Fire) ar tādu fīču ka ja savējais Tevi nošauj, tad Tev parādās neliels menu kurā Tu izvēlies ko Tu gribi ar viņu izdarīt. Piemēram: 1. Noslayot, 2. Izkikot, 3. Atstāt 1hp, 4. Piedot (neko neizdara).

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2014. gada 03. decembrī, 11:26.

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 11:43
0
post

Par botiem neko nezinu, jo es vienmēr ārdos, kad viņi mani nošauj (tur dažiem ir aims, ka es jums saku), bet par Friendly Fire es teiktu, ka varētu pamēģināt. Protams, pie mums ir mazliet jaunāka publika kā citur, kas varētu radīt mazas problēmas ar TA/TK gadījumiem (un arī admini ir samērā maz, manuprāt), bet būtu mazliet vairāk jāpiedomā pie spēlēšanas, kas būtu pozitīvi. Es, piemēram, pa retam laikam ieejot CW uzšaut, bieži sagraizu savējos mugurās rounda sākumā, jo pieņemts, ka FF ir nost. Šī iemesla dēļ mani izmeta no escalate tīma :(

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 12 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 12:03
0
post

5.ieteikums.  Var darīt tā ka piemēram es varu iedot naudu tev, un tā tālāk. Tākā Jailbreak serverī. Tik Reg Nikam jābūt!

 

 

Noravajumtu
Lietotājs
412 atbildes forumā
Online: 21d 16h 32m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 20:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 12:14
0
post

man ariii taa pusotra sekunde nepaatiiik ...

suP.?
Jauniņais
113 atbildes forumā
Online: 1d 2h 4m
Redzēts 2015. gada 07. oktobrī, 20:26
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 12:19
0
post

+ Par c4 atskaiti piekrītu! Tā na*ig nav vajadzīga. Pat nekādasa atskaites kaut kur ekrāna stūrī nav nepieciešamas...

+ Par kartēm viennozīmīgi piekrītu.

+ Par niku maiņu- nu hz, hz. Tādiem spēlētājiem nomaini niku un izkiko, lai saprot.

+ Par teambalance piekrītu. Gadās, ka tikai tevis dēļ komanda izvelk raundu un tevi pārmet, un atstāj pliku un nabagu.

+ /iedot fīča ir laba. Viennozīmīgi par. :]

 


+ Būtu jau dikti jauki, ja FF arī būtu ON. Es tikai par būtu, bet serverī tā jau ir pilns, es ļoti atvainojos, ar idiotiem, kas tā jau bez FF spēj izbojāt visu. o:

 

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 14:59
0
post

1. c4 atskaite - ielikšu

2. kartes - vot šis ir strīdīgs jautājums, saprotu ka tiem kuri ir aktīvākie gribas citas mapes,bet tomēr servera vairākums grib tomēr tieši populārākās. Un tieši uz dd2/inferno/nuke arī nāk visvairāk spēlēt citi spēlētāji = piepildas serveris. Manuprāt, ir par agru vēl eksperimentēt ar nepopulārājām kartēm.

3. Nicka maiņa diemžēl nebūs iespējama, visa banu autorizācijas sitēma tā ir taisīta lai to neļautu, visos serveros tiek lietota 1 cbanu versija, līdz ar to būtu jātaisa kkadu atsevišķu versiju priekš tieši puba, utt, liels čakars, tiešām ;D

4. Teambalansu sataisīt tā ir ļoti sarežģīti, sanāk ka piemēram ja 1 komanda ir pilnīgā vadībā, nedrīkst pārmest vadošos spēlētājus kuri to komandu arī velk. Tā ir vnk no lietām ar ko ir jāsamierinas ja grib lai būtu balanss kārtīgs nevis tikai vārgākos spēlētājus mainītu vietām vai vsp ka samestu stiprākos 1 komandā balanss.

5. Iedot - ielikšu

6. Botus var likt tikai mapēs kur kāds tām ir izveidojis waypoints, parasti tos ņēmu no tejienes: http://wps3b.17buddies.net/wp.php

Ja nav tad nav, pats neesmu pētījis kā tos veidot.

7. Friendly fire ar sodu, tās īstenībā ir ļoti lielas pārmaiņas. To var sataisīt, bet vajag lai visi būtu par šo, jo daudziem tas nepatīk.

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 15:30
0
post

Mans sākotnējais 1. ieteikums bija par to, lai noņem to laika atskaiti, KAD MAINĀS MAPE (PĒC AUTOVOTE). Tā atskaite ir tāda pati kā tad, kad tūlīt sprāgs c4. Pēc tās mapes atskaites nekas nenotiek un rounds turpinās līdz beigām, mapei mainoties tikai pēc izspēlēta pēdējā rounda. Nezinu, kāpēc jūs te kko par c4 atskaiti sākāt runāt :D

Noravajumtu
Lietotājs
412 atbildes forumā
Online: 21d 16h 32m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 20:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 15:38
0
post

Jaa piekriitu ka pa agru veel ir eksperimenteet ar taam karteem ja godiigi , jo serveris ir pieraadijis ka cilveeki ir populaaraas mapees (atkartosos jau pirms laika tikkai de_dust2_2x2 cilveeki vnk iepluuuda kaa paradijas shii mape ) , kaa parlec kaada cita uzreiz cilveeki pazuud es nezinu kapec taa , vai nu nezin mapi vai nu ka ''saka nezin vietinjas'' un daudz nav spelejusi vai kkas tamliidziigs .. tapeec zinaaju ka chemijs tam nepierkritiis un ja taa tiesham nopietni padomaa es vinam piekriitu ..

Noravajumtu
Lietotājs
412 atbildes forumā
Online: 21d 16h 32m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 20:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 15:43
0
post

Man pasam personiigi ir bijijis taa ka atksaite beidzas un domaaju ka mainiisies mape utt bet rounds turpinaas utt .. to tiesham vajag mainiiit ! Esmu 100% parliecinats kad kads kas pirmo reiz serverii izdzirdees atskaiti vinjs pedejas lodes netaupiiis  utt

Pēdējo reizi rediģēja Noravajumtu, 2014. gada 03. decembrī, 15:43.

Aysii
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 3h 53m 37s
Redzēts 2015. gada 19. maijā, 22:57
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 16:23
0
post

Par to mapes atskaiti tiešām, tas ir tik bezjēdzīgi, piekrītu Noravajumtu, bieži vien redzu, ka sāk skaitīt tās sekundes, tad daži vienkārši izmet ieročus un kkur mauc ar nazi, bet pēc tam saprot, ka beigsies mape tikai pēc raunda.

Baigi žēl, ka nevar pārtaisīt to, lai varētu nicku mainīt serverī un teambalancu normālu uzlikt. :(

+ no manis par ff on.

Pēdējo reizi rediģēja Aysii, 2014. gada 03. decembrī, 16:24.
NIKE.
Jauniņais
Es smirdu
736 atbildes forumā
Online: 9d 4h 33m
Redzēts 2018. gada 10. februārī, 18:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. decembrī, 17:16
0
post
+1 trauce. -2 lai paliek. Uz tam mapes vnm naak tauta. +3 piekritu zb ka nevar mainit nick kad esi ieksa tad speciali jaiet ara no serv. -__- +4,5 vienozimigi par.
JaNkA
Jauniņais
35 atbildes forumā
Online: 15h 34m 12s
Redzēts 2014. gada 18. decembrī, 23:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 07. decembrī, 03:04
0
post

Piekrītu par visu , FF vajag on .

Chelenix 2.9 downloading

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 14 ( 1860 skatījumi )
Tessa&Hardin, kaija, muplayer, es milu xd, ~Evils~, Dalī, Chemijs, Jogijs, oLFen, MiXiEEE, S!n, zaf, ZigaaMs, 5051