bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Čau no Sky`a
Sky`s
Jauniņais
33 atbildes forumā
Online: 10h 14m 51s
Redzēts 2016. gada 11. martā, 22:29
Pievienots, 2014. gada 07. decembrī, 16:48

 Čau visiem Kick lietotājiem ! 

 Tātad , es jau ilgu laiku esu Kick`ā , tāpēc nolēmu uzrakstīt nelielu sasveicināšanos :]

 

 Reālā dzīve :

 Mani sauc Aivis un mans uzvārds ir Lejiņš . Es esu trīspadsmit gadus jauns puisis , mana dzimšanas diena ir otrajā jūlījā . Es dzīvoju ļoti skaistā pilsētā , ko sauc Sigulda . Mani hobiji ir loku šaušana , slēpošana , cs`u par hobiju es nezinu vai var saukt , jo tā ir vienkārši spēle , kuru es spēlēju brīvajā laikā . 

 Loku šaušana :

 Loku šaušanā es jau eju apmēram vienu gadu . Es šauju ar loku , ko sauc par kompatnieku . Esu jau piedalījīs kādās 4 sacensībās . Pirmā notika Reiņa trasē , tur man bija cits loks , ko sauca par Long Bow , ar viņu man gāja ļoti slikti . Kad sākās skola , es paprasīju trennerim , vai drīkstu šaut ar kompatnieku , nu par cik tas loks bija brīvs un neviens ar To nešāva , protams , ka viņš piekrita . Tā man iepatīkās ar viņu šaut , un es sāku arvien labāk šaut . Rekur mans pēdējo sacensību diploms (click) Šo sestdien man atkal Siguldā būs sacensības . Manuprāt , ka viņas notiek pārāk bieži , un tieši sestdienās , tāpēc es nevaru normāli uzgulēties :D Nu šis būs viss par lokiem . 

 Slēpošana :

  Es tagad precīzi nepateikšu , cik gadus es slēpoju , bet pastāstīšu par savu pieredzi . Pirmo reizi kad es slēpoju , tas bija ziemā , Siguldā , Reiņa trasē , man bija .. 9 gadi , neatceros .. Es pirmo reizi biju uzkāpis uz slēpēm , tas kalns šķita tik stāvs , ka man bija bail slēpot lejā , bet nu es bailes pārvarēju un noslēpoju lejā no kalna . Tā es to darīju vairākas reizes , līdz man tas iepatikās un es negribēju iet prom . Tad mēs ar ģimeni divreiz bijām aizbraukuši uz Austriju , tur bija vienkārši mega kalni , bet tur kā pa brīnumu , man nebija bail slēpot lejā pa kalnu , izņemot tās vietas , kur tie cilvēki , kuri slēpo ar sniega dēļiem bija izbārstījuši sniegu tā , ka bija tikai ledus . Tur bija gandrīz neiespējami paslēpot , bet nu palikt kalnā arī es nevarēju , tāpēc atlika tik slēpot lejā . Šo ziem , ja būs labs laiks un sniegs , es arī noteikti slēpošu . Par slēpošanu šis laikam , ka arī būs viss . 

 Brīvais laiks :

 Brīvajā laikā , ja ārā ir labs laiks es eju ārā ar draugiem , ja protams kāds nāk ... Bet ja laiks ir apmācies , kā visas šīs tumšās dienas , tad nekas cits neatliek , kā iet pēc skolas mājās , izmācīties , un sēdēt pie datora . Protams tumš laiks nav šķērslis labi pavadītam laikam , bet man nepatīk tad iet ārā . Pastāstīšu vienu piedzīvojumu , no kura guva mācību . Es ar klases meitenēm vienu dienu biju izgājis ārā pačillot , (tas bija pirms diviem , vai vairāk mēnešiem) mēs tolaik kādu mēnesi kurijām cīgas (zinu , ka trīspadsmit gados tas ir ļoti slikti , bet vairs es tā nedaru .) Mēs visi bijām piegājuši pie kādas svešinieku sētas , kur blakām bija suns , mēs to suni gribējām paglaudīt , bet tā suņa saimnieks redzēja , ka mēs kurījām un aiztiekam viņa suni . Viņš izskrēja no mājās , un bļāva "Jūs sīkie pīpmaņi panākat nu ka , manu suni neaiztiksiet !" , mēs sākām skriet prom , mēs bijām aiz stūra , un redzējām , ka tas opis skrien mums pakaļ , mēs sākām skriet uz veikalu , jo reāli , veikalā mums neko tur nedarīs , un tur ir sienas , kur viņš mūs neatradīs . Nu tā mēs tikām cauri sveikā :D Kopš tā brīža es esmu uzmanīgs un vēl vairāk uzmanos no nepatikšanām , jo tā patiešām ir slikta sajūta , kad tev kāds pieaugušais skrien pakaļ .

Par maniem ceļojumiem ; 

 Es vienu reizi esu bijis Igaunijā un Spānijā . Par Igauniju es diezko daudz negribu stāstīt , jo tur man nebija interesanti . Tātad , par Spāniju . Skolas laikā mēs ar ģimeni aizbraucām uz Spāniju atpūsties , uz vienu nedēļu . Tur bija tik forši , tās palmas , okeāns , tie foršie skati . Tur viss bija tīik smuks . Mēs bijām tādā viesniīcā , kur ārā izejot viss ir vienās palmās , foršos augos , stautiņos , tur pat bija pirts , baseins , un vieta , kur sauļoties . Pēctam mēs braucām uz Gibraltāru . Tas ir kalns , liels kalns aiz robežas , kur sākas Anglija . Tur bija tik daudz , daudz smuku mazu pērtiķēnu , to ceļojumu es nekad neaizmirsīšu .

Kā es uzināju par kick ? Pirmais iespaids ? 

 Es Kick`u atradu woslv , es jau te sen esmu . Kopš iegāju kick`ā , man uzreiz bija interesanti te spēlēt , līdz pat šim brīdim . 

 Par spēlēm .

 Mans cs`a niks ir Sky`s

 Mani bijušie niki ir Kreejums* ; Sky`s_ //

 Es Kick`ā spēlēju tikai SURF`u , kādreiz ieeju public , vai jailbreak .

 Rekur link`s uz maniem statiem (click)

 Es vissvairāk uzturos surf serverī , forumā es katru dienu sēžu , lasu katru topiku , un ja ir kas sakāms , tad iekomentēju . 

 

 Paldies visiem , kas izlasīja manu sasveicināšanos :]

 

 

Grommash
Jauniņais
30 atbildes forumā
Online: 9h 32m 11s
Redzēts 2015. gada 02. aprīlī, 20:22
Pievienots, 2014. gada 25. decembrī, 12:55
0
post

Laipni lūgts @ kick!

76561198050016426.png

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0