bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
5
topic
naS` @ pub.
the Captain.
Veterāns
Kapteinis.
1220 atbildes forumā
Online: 15d 3h 47m
Redzēts 2020. gada 18. martā, 21:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 24. janvārī, 23:01

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī - naS`
2. Links uz taviem statiem - šeit!

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 60 stundas   (cik ir?) 59, bet ir bijuši daudzi citi niki.
3. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   (cik ir?) 14.
4. Iepriekšēja adminēšanas pieredze  (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  tikai sms acc, bet kā bez piedāvājuma adminēt vispār var iegūt pieredzi? :)
5. Vismaz 1 admins no servera, kurš par tevi galvo   (kurš/kuri?) Nav, bet iespējams būs. (pm uzjautāju, bet nav atbildes).
6. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas   (cik ilgi?) 8 mēneši.
7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   links uz topiku
8. Jābūt labai aktīvitātei forumā  - lieliska!
9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  NAV.
10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina   (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) ir daudz čīteru un protams admini ne vienmēr ir on, es varētu palīdzēt adminēt un palīdzēt projektam. 
11. Jābūt nodotiem vismaz 3 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu  (linki uz topikiem) pirmais, otrais, trešais, ceturtais,  piektais, sestais,  septītais, astotais.
12. Vai tu esi "Ziedotājs" ?  (Ziedotājs skaitās kad projektam ir noziedojis vismaz 15 Eiro)  Pērkot vip'us un acc jā un pāris € vnk noziedoju.

Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 9h 12m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 24. janvārī, 23:09
0
post

ANTI !!! cheateriem pilnīgam nejēgam acc nav domāts !
neatbilsti prasībam !!!

Pēdējo reizi rediģēja Cool Dude, 2015. gada 24. janvārī, 23:10.

zaf
Jauniņais
MC Paduse
298 atbildes forumā
Online: 4d 12h 19m
Redzēts 2019. gada 10. aprīlī, 19:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 24. janvārī, 23:14
0
post

Lai arī cik ļoti man negribētos piekasīties, taču šoreiz es to darīšu, kaut arī saprotu, ka tev ļoti, ļoti gribas tikt pie puba acc. Kādi ir mani piekasīšanās iemesli? Vecums un neaktivitāte. 

14 gadi, okej. Es neko neteiktu, ja nebūtu man daži cilvēki pastāstījuši, ka vēl nesen ar wh spēlēji, tas vecums mani vienkārši nepārliecina. Kāda starpība - 14 vai 15? Nu, manuprāt 15 gados pusaudzis ir daudz saprātīgāks, jo jau kā gadu ir padzīvojis ar kriminālatbildību un mazliet izprot atbildības sajūtu, vismaz tas ir tas, ko es atceros no savas pieredzes.

Otrkārt - neaktivitāte. Tu pa astoņiem (ASTOŅIEM) mēnešiem esi savācis astoņus reportus... ASTOŅUS! No kuriem 3 ir jau nobanoti, kamēr tika izskatīta sūdzība (kas norāda uz to, ka admins neilgu laiku pēc tava reporta jau ir čīteri nobanojis, kas, teorētiski, padara reportu nederīgu, jo ir /calladmin funkcija). Labi, tas vēl tā, centību es protu novērtēt. Bet astoņi reporti astoņus mēnešus spēlējot kickā? 59as stundas pa astoņiem mēnešiem ? Kokaīns, šķiet, savāca 10+ reportus pa kaut kādām divām nedēļām, vai pat mazāk. Ja tu tiešām būtu aktīvs un gribētu palīdzēt ar adminēšanu (un būtu tāda vajadzība pēc admina serverī), tad mēs no tevis vismaz katru otro dienu redzētu pa reportam, taču tā, acīmredzot, nav. Antirekomendācija no manis, piedod.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 24. janvārī, 23:18
0
post

1. Kāpēc Tu liec ķeksi, ja trūkst viena stunda?

5. Pirms rakstīt pieteikumu varēji sagaidīt atbildi un nesteigties, iespējams arī sakrātu stundas.

9. Saki nav neattaisnotu sūdzību? Un kā tad tas ka divreiz tiki pieķerts lietojot wallhack?

12. Pērkot vip, acc, utt. neskaitās ziedošana.

 

 

Tev trūkst šīs prasības kā arī klāt nāk vecums un adminēšanas pieredze. Kopā sanāk, Tev trūkst 6 prasību, kas ir ļoti daudz lai šeit vispār kaut ko turpinātu apspriest...

Un vēl - "Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)"

 

 

Atteikts + brīdināts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0