bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
jb bans
FreshhH
Jauniņais
60 atbildes forumā
Online: 20h 22m 51s
Redzēts 2020. gada 16. janvārī, 20:33
Pievienots, 2015. gada 14. februārī, 15:40

links uz banu - http://www.kick.lv/cs/bans/ban_list.php?bid=11242

links uz dem - http://failiem.lv/u/yxpgvil

links uz skriin - http://failiem.lv/u/hxpyqcf

Notika uber hns konkurs, viss baigi forši, atrodu savu vietu, ne pārāk laba, bet citreiz tās vietas kur liekas ka pārāk manāma parbauda pēdējās zinkā, un tad man atnāca blakus viens speletajs ar niku cs 1.6, vins uzreiz pasaka "esmu blakus fresham" un man tas baigi nepatika, jo nu ja vinu pamana un nosauj man tak ir iespeja ka mani varbut tomer nepamana, bet ta ka vins to pateica tak skaidrs ka parbaudis to vietu loti kartigi, tad nu šādu lietu uztverot nopietni, mazliet tās emocijas pieplūda, zinkā man cs ir viss kas man ir un baigi aizraujos, un tad nu emociju piepluduma pateicu dažus rupjus vārdus veltītus tiem kas stučīja kur ir citi pleijeri, par ko sanemu 20 min gagu no llz un pec tam ciepa to nomainija uz 30 min gagu, rakstiju gang cataa, jo esam zinka viena ganga, teicu lai nonem gagu lai vismaz vienadojumus varu risinat un vaicaju kpc man gag un tiem kas stuci neko nedara, llz izteica kkadu repliku par to ka vinam vienalga un pasi varesiet vadit konkursus ( isti neatminos bet man liekas tur vins mazliet rupjak to uzrakstija) un es pateicu ka man poh pa tiem konkursiem lai nonem gagu lai varu rekinat pec kā sekoja 3 h bans.

ok lamajos 20 min gagu butu izcietis, ciepa uzlika 30 min, tapēc sāku raksti, ok 2 h banu butu izcietis, kas ir pēc noteikuma standariem piemērojamais sods par mana veida pārkāpumu, bet 3 h tomēr ir ilgāks laiks

neprasu unbanu, prasu samazinat pa 1 h manu bana laiku

Pēdējo reizi rediģēja FreshhH, 2015. gada 14. februārī, 15:45.
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 14. februārī, 15:50
0
post

Tev tikai viņu pagarināt varētu. Banu liku tikai tpc, ka gag laika tur runāji Gchatā. Tu pats zini, ka to nevarēja darīt. 

FreshhH
Jauniņais
60 atbildes forumā
Online: 20h 22m 51s
Redzēts 2020. gada 16. janvārī, 20:33
Pievienots, 2015. gada 14. februārī, 16:07
0
post
Es loti atvainojos ka rakstiju gchataa, zinu ka daudzi pec gag iet un no web raksta un par tadu parkaoumu sanem 1h banu neviss 3, bet seit iet runa par gang chatu, kuru redz tikai gang biedri un par to 3 h bans, manuprat biku pa serpu
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 14. februārī, 16:13
0
post

Par to es lieku pat 2as nedēļas. Nu nestāsti pigorus atsēdi. 

FreshhH
Jauniņais
60 atbildes forumā
Online: 20h 22m 51s
Redzēts 2020. gada 16. janvārī, 20:33
Pievienots, 2015. gada 14. februārī, 16:42
0
post
Pats par tadu parkapumu ko mineju esmu sanemis 1+1 h gan web gan cs
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 14. februārī, 16:55
0
post

Tas nav interesanti kad kaut kāds stulbenis nodot kur paslēpās citi. Bet varēji arī pieklājīgi pateikt lai netraucē, vai iet prom.

llz, Tu ļoti labi māki likt gagus ar iemesliem - "S+LSOSIS" un "LOL]".

Chiepa... pārlasi noteikumus. Es izdalīšu ar tādu sarkanīgāku krāsu, lai Tu sapratu par ko iet runa.

2. Aizliegts spēlē pielietot necenzētus vārdus vai jebkādīgi aizskart citu spēlētāju, vai adminu. Sods -gag līdz 20 minūtēm / 2h Bans.

Esi vecis, izciet sodu. Pārkāpums bija? Bija. Bans nav tik liels, parasti llz liek stipri lielākus banus. :)

Bans paliek.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0