bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
1
3
topic
[Bana apelācija] LOLWUT?t
kpucmepc
V.I.P.
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 18m
Redzēts 2017. gada 28. martā, 12:14
Pievienots, 2015. gada 22. aprīlī, 19:51

1. Izraksts no konsoles:


[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : LOLWUt?t ( LOLWUt?t ) 
[CBAN] Laiks palicis : 23 hours , 54 minutes and 12 seconds 
[CBAN] Iemesls : Admin nick steal 
[CBAN] Bana IP : 95.68.29.243 ( 95.68.29.243 ) 
[CBAN] Bana Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 0 : 83552558 ) 
[CBAN] Admins : -KK- 
 

2. Adrese uz tavu banu: 

http://www.kick.lv/cs_bans/lolwut?t

 

3. Adrese uz demo:

http://failiem.lv/u/irlzgpq" target="_blank">http://failiem.lv/u/irlzgpq

 

4. Screenshotu linki: -

 

5. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja? Jo es speciāli zagu "admina" niku.

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? +/- divas minūtes (abi)

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? Nē, speciāli liku šī "admina" niku, jo iepriekš čatā teicu, ka ctf.kick.lv serverī atrodas nika zaglis, kas zaga niku "problem?". Ienāca adminstrācija "-KK-" un nepārliecināti izkikoja viņu, vēlāk zaglis atgriezās un turpināja spēlēt. Kad vaicāju čatā, vai par šādu pārkāpumu nebano, man atbildēja apmēram tā: "nekādā gadījumā,tādi niki ir daudziem,nothing special" (sapratu, ka šiem divām administrācijām ir pohuj uz mani un viņi tur mani naidā,tāpēc vairāk neko negrasās darīt) , tādēļ es speciāli nomainīju nikneimu uz "LOLWUT?t". Administrācija -KK- ienāca, nebrīdinādams mani nobanoja. Nesparotu, tad kāpēc nika zaglis "problem?" nesaņēma banu, jo tas, protams, ka bija speciāli darīts. Vai administrācijai būtu jāšķiro spēlētāji šādā situācijā? 

Apelāciju veidoju ar nolūku gūt paskaidrojumus no administrācijas. Bans var palikt, ja tā uzskatāt.

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? -

Pēdējo reizi rediģēja kpucmepc, 2015. gada 22. aprīlī, 19:58.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 22. aprīlī, 20:05
0
post
Tu varbūt paraudi, labāk paliks. Tu šeit esi kādu laiku, un zini, ka admin nikus nevar zagt, bet tu tīši to darīji, tāpēc sēdi vien banā. Kas attieca par problem, tad lūdzu ir nick registrācija, lai reģistrē un spēlē. Ar tādām provokācijām tālu netiksi.

kpucmepc
V.I.P.
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 18m
Redzēts 2017. gada 28. martā, 12:14
Pievienots, 2015. gada 22. aprīlī, 20:10
1
post

Nevaru tagad raudāt, iešu arā. Tas, ka tev kaut kas pret mani ir, nenozīmē, ka tu drīksti mainīt savu statusa būtību, šajā situācijā - nebanojot pēc mana lūguma,jo zaga niku. Zābaks paliek zābaks, es vairs neko nevaru pateikt.

Jau teicu, ka bans var palikt, tikai gribēju redzēt, ko varēsi teikt šajā situācijā. Neko arī labu nesagaidīju.

Pēdējo reizi rediģēja kpucmepc, 2015. gada 22. aprīlī, 20:24.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 22. aprīlī, 20:55
0
post

viņi tur mani naidā

Teikšu par sevi, man nav par ko Tevi turēt naidā.

 

Labi, ejam pie tēmas.

Kad Tu pasauci foruma čatā, es iegāju serverī, pārliecinājos ka tiešām tas ir zaglis, izkikoju viņu divas reizes, pasēdēju specos, pārliecinājos ka nenāk atpakaļ un izgāju no servera. Ja viņš būtu iegājis trešo reizi serverī, viņš dabūtu 2h banu par nika zagšanu. Pēc tam kad uzmetu aci serveru monitorā, vai nav atkal iegājis "problem?", bet tā vietā ieraudzīju niku "LOLWUT?t". No sākuma padomāju ka tas bija "problem?", bet es kļūdijos ieraugot Tavu steam. Tev, kā bijušajam adminam, elementārākās lietas ir jāsaprot. Lai nākošreiz prātā neienāktu atkal līdzīga doma, atpūties.

Bans paliek.

 

Tu tiešām savam mazajam, mīļajam brālītim nevari iedot 21 centiņu nika reģistrācijai, ja jau viņš Tev tāds nabags?

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0