bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
6
topic
Quuen on fire
Prezidents
Lietotājs
44 atbildes forumā
Online: 2d 11h 1m
Redzēts 24. februārī, 20:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. aprīlī, 15:24

1. Izdarītais pārkāpums Spēlēšanās ar acc, free dmg, nezin noteikumus, nepazināta acc uzvedība.

2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) http://failiem.lv/u/xfynhgf">http://failiem.lv/u/xfynhgf

3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts 17 - 28 min

4.Pārkāpēja niks Quuen

5. Komentārs par notikušo Tātad, demo var redzēt ka nezin noteikumus. Kad prasīju, kur notiek protecdion day (jānorāda konkrēta teritorija), vins atbildēja, ka mapē. Tālāk redzams, ka viņš apzināti šauj caur sienu nemaz nezinot, vai kāds kustas, līdz ar to fk un free dmg. Kā arī atdzīvina, kas ir spēlēšanās ar acc - speciāli nošauj, un atdzīvina. Cerams, punkti nāks klāt.

6. Mape, kurā tas notika jail_jungle ja nemaldos

7. Serveris jb.kick.lv

Pēdējo reizi rediģēja Prezidents, 2015. gada 27. aprīlī, 15:49.
9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. aprīlī, 15:28
0
post

Tavs demo ir bezjēdzīgs ,labi ja 5 sekundes garš.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 27. aprīlī, 21:34
3
post

No demo daudz ko interesantu izvilku. Es negribu komentēt tos visus free damage momentus. Man ir citas lietas pie kā piekasīties.

Tu novāc ārzemnieku, ārzemnieks jautā "par ko kill?" un Tu ko dari? Smuki atbildi.

Nedaudz vēlāk, Tu frīkilo Mandarīnu, viņš saka "FK" Tu uzreiz iedod FD viņam. Sanāk, ja viņš neteiktu "FK" Tu nedotu viņam FD. Dīvaini. Kad Tu iedevi Mandarīnam brīvdienu, tad ārzemnieks uzrakstīja "un man?", un ko Tu izdarīji? Adekvāta admina darbība ar cilvēku, kurš nesaprot valodu, mēģina spēlēt serverī un mēģina uzzināt iemeslu par ko viņš tika nogalināts. Tad jau es arī Tevi gag'ošu kad runāsi krieviski.

 

Priekš test'a laika uzskatu ka Tev ir bijuši pietiekami daudz visādu nepatikšanu. Pietiek žēlot.

Quuen. pārbaudes laiks netika izturēts - acc noņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0