bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mūzika
9
1
topic
[#1] [Apskats] Our Last Night - Oak Island (2013)
Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2015. gada 28. jūlijā, 14:23

 

Info.

Albums: Oak Island (Wiki)

Grupa: Our Last Night

WikiFaceBook / YouTube

Izlaists: 2013. gada 5. novembrī.

Ierakstu kompānija: Grupa pati ar saviem spēkiem un līdzekļiem izveidoja un izplatīja albumu.

Žanrs: Post-Hardcore / Alternatīvais Roks

 

Dziesmu saraksts.

1. Dark Storms

"Dark Storms" mūzikas video/klips.

2. I've Never Felt This Way

"I've Never Felt This Way" mūzikas video/klips.

3. Same Old War

"Same Old War" mūzikas video/klips.

4. Reality Without You

5. Sunrise

"Sunrise" mūzikas video/klips.

6. Scared Of Change

7. Oak Island

Spied uz dziesmām, tur ir paslēpts Youtube links uz viņām. ;D

 

Manas domas.

Par šo grupu un vispār par šo albumu uzzināju šo ziem vai pavasarī, īsti neatceros. Kad pirmo reizi tika iedots paklausīties albums, man īsti nebija vēlmes, jo paspaidot vienu otru dziesmu likās, ka būs, kas baigi vājš un arī visu albumu ar nebija vēlme pētīt. Bet pēc kāda laika, atkal tika iedots šis albums, jo tomēr viena dziesma mani ieinteresēja. (Ērika liels paldies, ka ieteici šo lielisko grupu :3). Bija bažas sākt tomēr klausīteis, bet saņēmos un klausījos, pārsvarā, tad kad bija jāiet no mājām uz autobuss pieturu, pāris km jau bija, tad jau sanāca izbaudīt dziesmas.

Sākumā mūzika priekš manis likās neierasti viegla, tomēr ik pa vienai dziesmai sāka iepatikties, un pēc kāda laiciņa tā arī iepatikās viss albums. Ejot turp un atpakaļ, pat arī dziedāju līdzi ;D Laigan jāsaka, ka pirmā un pati pēdējā dziesma ir tās, kuras tomēr vēl aizvien ne tik ļoti tīk, bet ir labas. Bet viss vairāk iepatikās 4. dziesma "Reality Without You".

Ja salīdzina ar viņu iepriekšējiem albumiem, tad var manīt, ka šis ir viss vājākais albums, jo pārējos albumos, ir dzirdama screamošana daudz vairāk, šeit tik vienā otrā dziesmā, tik šur un tur. Bet tas nenozīmē, ka tas ir slikti. Jo man tomēr liekas patīkamāk dzirdēt viņu vājās dziesmas, nekā metalcore/post-hardcore stila dziesmas, laigan arī ir forši dažbrīd dzirdēt tās.

Bet nu galu galā, man tiešām šis albums ļoti patīk. Biju iepauzējis un neklausījos kādu laiciņu, bet tākā šai grupai ir iznācis jauns albums, tad nu arī atkal sāku šo pie reizies klausīties ;D.

 

Papild info.

Šeit ir iespējams noklausīties visu šo albumu.

Lai mainītu dziesmas, vajag atstāt piezīmes on un ir jāspiež uz dziesmām.

 

Šeit ir link uz albūma lejuplādi, FailiemLV.

 

\m/ >_< \m/

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2015. gada 14. augustā, 19:35.

            

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 28. jūlijā, 22:55
0
post

Uz ātro pārklausijos visas dziesmas, dažas no tām iepatikās, nezinu kāpēc, bet visvairāk ceturtā dziesma

uzliku lādēties albumu, rīt noklausīšos visas dziesmas no sākuma līdz beigām.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6559 atbildes forumā
Online: 327d 3h 54m
Redzēts Vakar, 21:14
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 29. jūlijā, 09:37
0
post

Apskats ir super labs !!! Var redzēt, ka laiks un darbs ir iegūldīts krietni vairāk kā blink un skullbanger topikos.

Neesmu vel klausijies, bet to noteikti izdarīšu, ceru neiegrābšos nenormāla ķērkšnā :D 

Noklausijos visas dziesmas un smagi vīlos, te nu var teikt ja esi dzirdējis vienu tad citas arī, ļoti līdzīgas dziesmas i mūzikas, i vokālaja izpildijumā :/ ja jāizvēlas kas man patika vis labāk tad ''Sunrise un Scared Of Change ''

Šis kavers ir labākas par visam kuras es dzirdēju šaja topika kopā ņemot :P :D 

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2015. gada 02. augustā, 12:14.

Gliemezitis
Jauniņais
Ositis
35 atbildes forumā
Online: 11h 55m 23s
Redzēts 2016. gada 07. jūlijā, 23:28
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 24. decembrī, 01:29
0
post
Otra chill
Lietotāji skatās šo tēmu: 0