bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Hi?
krime
Jauniņais
20 atbildes forumā
Online: 1d 21h 46m
Redzēts 2016. gada 27. jūlijā, 20:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 26. septembrī, 18:41

Par sevi:

Vārds: Martins...

Bilde: Nop.

Vecums: 15

Dzīvesvieta: Latvija.

Tavi hobiji: Futbols

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? - 

Sports, sports... ar to jau es nodarbojos praktiski no bērnības. Sporta veidi ir diezgan daudz, bet viens no tiem, kas man personīgi patīk ir - Futbols.

Ar futbolu es jau nodarbojos 8gadus vai pat vairāk, īsti neatceros, bet zinu ka pietiekami. Futbols man ir apmēram tas pats kā citiem dzīve, es ar viņu nodarbojos katru dienu, diezgan ilgi, braucu uz daudzām spēlēm un vienkārši spēlēju viņu :).

Kāds ir tavs moto? (sauklis)  Moto jeb sauklis man nav vajadzīgs, es dzīvoju pēc savas gribas.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Gulēšana un Futbols.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? - Neredzu jēgu no ceļošanas, bet esmu pabijis 2valstīs - Dānija un Lietuva ( Diezgan Man tā teikt ).

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - Kick's jau sen ir zināms kopš sākuma, sen sen sen sen sen sen sen atpakaļ spēlēju , šeit. Diemžēl apnika, kritiskā pinga/laga dēļ. Iespaids par kicku? Tāda īpaša nav , būšu atklāts un teikšu godīgi:

Kicks ir viens no tiem saucamajiem 'pagaidu projektiem' , labi, viņš tur var iet gadiem ilgi, bet vai viņš būs labi zināms mazajiem junioriem? Es šaubos, tikai zinu vienu ka visi šādi projekti mirst un pirmais iespaids bija par viņu, ka viņš ilgi neizturēs ( Jau sāku gaidīt heiterus ^^ )

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? - Personīgas lietas neatklāju. 

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? - Nepinies ar mani, ja nezini kas es esmu.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? - Garlaicība ir interesanta lieta, tapēc gribēju un nebija ko darīt...

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Droši heitojat, mani tas neiespaidos :)

Par spēlēm:

Tavs niks.

Bijušie niki - krime

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? - CS - Hns, Dr, CW/Mix, Auto-Mix , Kz/Hns , etc.

Sen sen sen atpakaļ,

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? - Kādreiz skraidīju cauri MineCraft pasaulei, pārsvarā spēlēju Factions+Pvp, PotPvp un Kitpvp, viens no normālajiem serveriem bija Eclats.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? - Pārsvarā daudzos , kas atsauc uz healu un uz citiem projektiem.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu)

Laikam kad pēdējā.

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? - Forumā pa reizi ieripošu, jo cs vairs kā nespēlēju.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 15h 30m
Redzēts pirms 46 minūtēm
Pievienots, 2015. gada 27. septembrī, 13:52
0
post

oo, Lama , tas Tu ? Dusmīgs uz manīm vēl :< ?

Kaut vai Caw.

 

Bet par tiem SS, nu var teikt ka ir, to var uztvert kā reklāmu. Jā, nav nekāds ip vai kas tāds, kas reklamē serveri, bet tas arī nav komūna nosaukums tikai, tad būtu "skillz" , bet tajos ss beigās pat ir .lv , tātad cita komūna adrese nevis tikai nosaukums, tātad reklāma.

 

Edit: Tu esi baigi lecīgs un nejauks daudzreiz :/ 

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2015. gada 11. oktobrī, 20:56.

            

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 22m
Redzēts Vakar, 22:47
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 28. septembrī, 02:10
0
post

Man ļoti nepatika ka tu rakstot sasveicināšanos sāki kaut kādu nesaprotamu kritiku un savas domas par kicka nākotni stāstit ... es par to varētu strīdēties, bet nu šis nav par to topiks. Tā kā čau

siirups
V.I.P.
Lietotājs
Not very good at this.
135 atbildes forumā
Online: 60d 9h 20m
Redzēts 2. martā, 06:01
Pievienots, 2015. gada 28. septembrī, 06:30
0
post

Aha, sveiks.

Viena lieta no tevis rakstītā man pievērsa lielu uzmanību. Tu divas reizes pieminēji heitošanu. Bijusi liela pieredze ar interneta heitu, vai arī vienkārši izaicini kick saimi heitot tevi?

Pēdējo reizi rediģēja siirups, 2015. gada 28. septembrī, 07:06.

BeBop'
Jauniņais
Kaža
11 atbildes forumā
Online: 10h 17m 14s
Redzēts 2020. gada 20. novembrī, 19:40
Pievienots, 2015. gada 28. septembrī, 07:32
0
post

Sveiks @ Kick.Lv

Esi aktīvs protams, kad adekvāts, un draudzīga.

Ceru tevi sastapt War3 ;)

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0