bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
6
2
topic
50% Banu apelācija @ Obijs
Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 13. novembrī, 21:45

1. Izraksts no konsoles (copy/paste)

[CBAN] Tev ir bans no si servera
[CBAN] Vari sudzeties : k.lv
[CBAN] Nobanotais nicks : Obijs ( Oggy ' )
[CBAN] Laiks palicis : 5 hours , 20 minutes and 48 seconds
[CBAN] Iemesls : CaurWebChatoGagLaika
[CBAN] Bana IP : 80.70.23.248 ( 80.70.23.248 )
[CBAN] Bana Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 1 : 22836884 )
[CBAN] Admins : -KK-
********************************************
Kicked : Tu esi nobanots, atver konsoli lai redzētu detaļas

 

 

 

2. Adrese uz tavu banu ( iepostojam bana linku no http://www.kick.lv/cs/bans/">http://www.kick.lv/cs/bans/ )

http://www.kick.lv/cs/bans/ban_list.php?bid=17466

 

 

3. Adrese uz demo ( iepostojam linku no www.failiem.lv)  Nedomāju ka no tā ir jēga, ja ir tad iemetīšu pēc pieprasijuma

 

4. Screenshotu linki - (uploadojam visus screenshotus vai nu www.lejup.lv vai nu www.failiem.lv

 

5. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja? Sākšu ar to, ka, es skandināju mūziku serverī, ok, lai nu kā, pārkāpu noteikumus, vai arī nē... Nevienam pirmstam nekas nebija pretī pret to, pirms twinks esot kā nūūbs gribēja tikt mūsu komandā jo vislaik esot kā pretinieks dabuja piņņāt jo visi viņu šāva nost, kautkad viņš tur arī tika, un kā sadzirdēja ka skan mūzika, tā sauca adminu ar /calladmin... ok... KK ienāca serverī.. tad kad viņš ienāca, es taj brīdī neko neskandināju.. iespējams, twinks viņam skype/steam visu pateica kas un kā, un es dabuju gagu.. Ok labi.. 1 reiz uzrakstiju no foruma, laikam "vista stulbs" hz neatceros, bet uz to pusi... dabuju banu uz 6 stundām... protams nelikos mierā.... un uzrakstiju vēlvienu reizi un dabuju banu uz 2 dienām... Kautgan pēc noteikumiem ir teiks ka par atkārtotu ierakstu no weba ir 1 diena nevis 2.. Tatad, pēc noteikumiem man pienākas 1 dienas bans nevis 2... Gribu lai manu banu samazina par 24 stundām. UN LAI BANU IZSKATA KĀDS CITS NEVIS ADMINS KAS IR PIE VAINAS "KK"

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? neatceros, kāds laiciņš bija

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? Nerīkojos pareizi, zinu ka par to ir bans/gags

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? Nē

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 13. novembrī, 22:18
2
post

Skandināji mūziku - nogagoju, cilvēkiem traucēja. Sāki lekties, uzrakstīji "KK sūkā dirsu" izbanoju uz 6h. Tālāk rakstīji, laikam, "stulba vista", dabūji 1d banu. Tālāk īsi pirms mapes maiņas atkal biji iekāpis čatā, bet nevareju vairs nobanot, jo mape bija nomainījusies. Izlaboju to banu kas bija 1d uz 2d.

Viss ir pēc nopelniem.

Gaidi BT.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 13. novembrī, 22:50
0
post
Pēc mapes maiņas, iepriekšējo čatu var redzēt.. jaa es pateicu "stulbā vista" un tad "kk sūkā dirsu".... 3x es neuzrakstiju... bet saku ar tevi forumā lekties

 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 14. novembrī, 21:55
0
post

Cik saprotu, bans ir beidzies/noņemts, jo manīju Obiju iekš servera.
Domāju, ka mans viedoklis par šo situāciju speciāli šeit nav vajadzīgs.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0