bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
4
1
topic
Jaunie noteikumi par acc pieteikumiem.
Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2015. gada 27. decembrī, 23:38

Īsti nezināju kur šo bāzt, bet nu lai paliek pie beztēmas. Tad vismaz visi droši varēs izteikties.

Šajā topikā http://www.kick.lv/forums/topic…nti-noteikumi/">http://www.kick.lv/forums/topic…nti-noteikumi/ tika izveidoti divi jauni noteikumi attiecībā par to kā izteikties par kādas personas acc pieteikumu.

Par pirmo noteikumu es piekrītu, bet otrais noteikums / copy/paste no topika / ir apšaubāms.

Atrakstīties acc pieteikumā nedrīkst cilvēki ar grupu "Jauniņais”, pretējā gadījumā būs +1 brīdinājuma punkts.

Manuprāt, jebkuram šeit esošajam cilvēkam, kaut vai tikko piereģistrējās, ir jādod tiesības izteikties. Kāpēc?

Kā jau lielāka daļa zinam tad kick.lv ir sadalīts sekotājos, padavanos, pielūdzējos utt. Respektīvi bieži vien tiek izteikts viedoklis par kādu savu ''čomu''. Apmēram tas izklausās šādi - daudz online, labs cilvēks utt.

Nemaz neņemot vērā kas tā par personību serverī. Daudzi piever acis, ka savā starpā lamājās, kašķējās - es tai skaitā. No tā izriet tas, ka pēkšņi parādās kāds wild pokemons kas tikko reģistrējies tikai tādēļ, ka serverī padzirdējis, ka kāds kā ^snake^ spamo pa serveru čatiem saviem čomiem, lai ietu atrakstīties viņu pieteikumos ar rec, labs čoms. Protams, viņš tikko reģistrējies forumā, nezin pilnībā neko par šādiem noteikumiem, aiziet uzraksta romānu par to kāpēc tam cilvēkam nevajadzētu dot acc, jo kādus sūdus vāra utt. Kāda jēga būs no tā, ka viņš izteicās ja netiks ņemts vērā? Vienīgais kas būs tā būs vārna rokās un adekvāta frāze lai laisās. Neņemot vērā, ka tā persona šeit varētu būt bijusi kādu pus gadu, ilgāk vai mazāk, cītīgi dien dienā lekājis, klausijis CT vai arī vienkārši šaudijies.

Ja arī tas cilvēks paspēj dienas laikā aiziet iedirst 25 topikos, uztaisīt 5 topikus / blogus kā piemēram cik war3 neglīti briesmoņi vai kā tamlīdzīgi. Tomēr tam cilvēkam pietrūks laika, jo šeit labākajā gadijumā aizver tāda veida topikus pēc kādām 3 dienām.

Respektīvi es esmu tikai par to, lai aizvāc noteikuma otro daļu un atstāj tikai pirmo.

Ko jūs pārējie domājat par to?

 

P.S Darbs Evilam. Visus kas šajā topikā iedirš kaut ko bezjēdzīgu, un maksimāli attālinoties no topika kā piemēram pasakot - o, jā. Šis beztēma. Es būt runāt. Es drīkst.

Ja Tev nav viedokļa par šo tad drīksti šeit nerakstīt. Paldies. :)

Pēdējo reizi rediģēja Strelnieks., 2015. gada 27. decembrī, 23:39.

TM__KARTUPELIS
Lietotājs
tupenis
55 atbildes forumā
Online: 6d 4h 30m
Redzēts 2021. gada 08. februārī, 15:54
Pievienots, 2015. gada 28. decembrī, 02:49
0
post

Piekrītu, serveri piemeram man ir liela aktivitate un foruma nav, tas nozime kad vairs nedrikstu dot rec vai ne?

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts pirms 8 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 28. decembrī, 11:58
0
post

Es uzskatu, ka KK pareizi darija paceļot mazliet balsošanas slieksni, jo - 

1. Daudziem ir pie kājs, viņus neinteresē būs labs vai nebūs labs admins, viņi iekakā prokola pēc.
2. Ir vieglāk izvērtēt pieteikumus, ja ir izteikušies tādi cilvēki kas jau ir pierādijuši, ka kaut ko rubī, nevis bolītos uz tēmu un tur lērums ar rec/anti no kadriem kurus pirmo reizi redzu, kā tādu kēksu teikto var ņemt/neņemt par pilnu? 
3. Es domāju, ka tādi kuri dzīvo pa serveri ilgāku laiku un ir iepazinuši spēlētājus pozitīvi vai negatīvi, izdomātu kā tomer izteikties par acc kandidātu nerekstot topikā, piemēram sazinoties ar administrāciju. Taču tie kuri ļoti ļoti gribēs vnk iedirst bet mīzīs no WP.. tie arī parādīs, ka nekas nopietns nav sakāms.
 

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2584 atbildes forumā
Online: 50d 23h 46m
Redzēts pirms 51 minūtes
Pievienots, 2015. gada 28. decembrī, 12:44
0
post

Noteikti ir pareizi darīts. Citādi pagaidām puse no pieteikumu topikos postotāju vienkārši krāj postus.

1. Likt "neutral" vajadzēja jau sen aizliegt. Ja tu esi neutral, tātad tev ir vienalga par to kandidātu. Tātad arī neko neraksti ... 

2. Dažam labam nebūs tik vienkārši postot caur fake profiliem.

3. Man patīk, ka pēdējā laikā visi liek savos pieteikumos pamatot anti, bet rec var nepamatot. :D 

4. Lielāks iemesls spēlētājiem reģistrēties un būt aktīvākiem forumā. Nav jau nemaz tik augstas prasības, lai varētu iegūt Lietotāja statusu. 

Un jā. Arī čatā un citur ir iespēja apspriest kandidātus.

                            

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 26m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2015. gada 28. decembrī, 13:01
0
post

Es apvaicājos un tas nav atļauts "ja liekas anti tad pamatojat, ja nē tad warn" nepamatoti warn būtu.

 

Es esmu licis neitrāls - Bet ar pamatojumu kāpēc. Kāpēc nav anti vai kāpēc nav rec, jo ir daži kuri nav slikti, bet nav piemēroti acc vienkārši, un jā man pofig vai viņam beigās ir vai nav acc. Bet tomēr es reti izsakos un pārsvarā palieku neitrāls, bet es esmu devis pamatojums tam. Takā neitrālu īsti var arī atstāt ar vajadzīgu pamatojumu, jo pēc tā arī var spriest kaut ko.

 

Es daļēji arī piekrītu par to ka visi, lai izsakās. Jo varbūt serverī ir tā baigā aktivitāte, vai arī forumā uzturās, bet neko jau neposto un nespamo, tāpēc nav tā lietotāja statusa.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2015. gada 28. decembrī, 13:09.

            

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 28. decembrī, 13:05
0
post

Tieši tā. Ja nebūtu snake draugi ,tad diez vai viņi liktu rec. :D Būtu daudz anti un TC . Jauniņajiem jā ...  Tur arī piekrītu . Visos acc pieteikumos es skatos ,ka ir prosta rec un tādā garā ,bet nav pamatots, kāpēc ir rec. 

EDIT: Snake, tu jau man esi apnicis serverī dēļ to ,ka tu brauc augumā . Lamājies un utt . Acc nu totāli nevajag . Paldies .

Pēdējo reizi rediģēja Komisarchiks, 2015. gada 28. decembrī, 13:09.
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 28. decembrī, 13:08
1
post

piekritu enemy, ka varetu atstat neitrals ja ir pamatojums, un komucap4uk, atslabsti, labi? 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0