bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
2
0
topic
Haxball Turnīrs. #3
nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 31. martā, 05:30
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 25. janvārī, 13:53

 

HaxBall Turnīrs! #3 

Čau, te neaktīvais lodžiks. Tātad, no sākuma gribēju pateikt to, ka es biju ilgu laiku neaktīvs un jā, dabūju daudz banus, forši, nepiepišaties, bet par to tak vienalga, ķersimies klāt pie konkursa, shall we?

 Tā ir spēle, kā futbols - jādzenā bumba un jācenšas iegrūst to pretinieka vārtos. 
Šeit Jūs arī varēsiet saņemt visu informāciju par turnīra gaitu un uzdot jautājumus .

Links uz spēli - http://www.haxball.com/">http://www.haxball.com .

***Būs jāspēlē 1 pret 1, nekādu bugu/čītu izmantošana, pretējā gadījumā DISKVALIFICĒTS.***

Posted Image

 

HaxBall kontroles:

X, SHIFT, CTRL - Sist pa bumbu .

Bultiņas pa kreisi, pa labi, uz augšu, uz leju (W, A, D, S) - Kustēties pa laukumu .

Posted Image


Pieteikšanās paraugs:

Tavs in-game niks: nolodžik.x.x.x.x

Tavs skype niks: mminvasionmm

Novēlējums citiem: netiksi man klāt.

Es nespēlēju, jo domāju, ka Jums mani uzveikt nav iespējams.

Ja nebūs pieteikušies pietiekams skaits līdz manam izdomātam datumam, paprasīšu, lai nahrinizē topiku.


Spēlēšana: Pēc tabulas izdalītiem spēlētājiem, būs jāizspēlē ar kādu raunds kas ilgst 5 minūtes un ar vārtu skaitu 10 .

 

***Pirms spēles, visi tiks pievienoti grupā un tiks iedota tabula . Spēlēt sāksim, kad būs 8 spēlētāji un visus būšu dabūjis sarunā .***

Posted Image

 

Balvas.

skatīšos vēlāk, neesmu piesekojis serverim ilgi, tāpēc nezinu. gan jau kaut ko izdomāšu, pasekošu balvām un tad editošu vēlāk.

Posted Image

 

Kad konkurss beidzies, balvas prasīt Chemijam, awardus moderatoram vai arī Chemucim.

Posted Image

 

PIETEIKUŠIES.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Pēdējo reizi rediģēja nolodžik, 2016. gada 25. janvārī, 13:54.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 514 skatījumi )
knejvs, nolodžik, nisker, emaymyska., LatvietisNU, ~Evils~, Atty, ayr0n, Trey*, Komisarchiks, pelciņš, Cilveks, Latvians, Enemijs, MA1M, sneiks, sсhoKKur-