bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Sveiki no nubik a.k.a. Assquatch
nubik
Jauniņais
Assquatch
9 atbildes forumā
Online: 3h 47m 52s
Redzēts 2016. gada 02. februārī, 23:20
Pievienots, 2016. gada 31. janvārī, 19:57
Par sevi: Laba diena. Nezinu kā šitas viss izskatīsies bet rakstu no telefona, tapēc jau atvainojos iepriekš, ka nebūs skaists noformējums. Tātad mani sauc Raitis, man ir 19 gadi un dzīvoju es Liepājā. Mans hobijs ir florbols bet vairs nespēlēju, jo klubs bankrotēja un atmetu ar roku. Takā jā vairāk nenodarbojos ar neko tā. Strādāju un pa retam aizeju pacilāt svarus.Mans moto ir "Live fast, die young" ,jo esmu melanholiķis un tāds nu es esmu. Gribu nopirkt žiguli un ielikt kokā. Brīvā laika man ir maz bet cik man tas ir, es braucu pie draudzenes. Esmu ceļojis bet pēdējā laikā nesanāk. Par kick.lv sen jau zināju, kad vel datoru kapāju spēlēju JB serverī un kautkādos vel. Ja runa ir par jautrāko atgadījumu tad es tagad nevaru atcerēties, jo vienmēr tie notiek, kad esmu labi ierāvis. Ja man sevi jaraksturo pāris vārdos tad kā jau teicu esmu vienkārši melanholiķis. Ja nezinat, kas tas ir tad palasiet googlē. Uzrakstīju sasveicināšanos jo NunCe teica, lai uzrakstu un jā es palasīju tos jaunumus un tur arī bija rakstīts, ka vajag uzrakstīt sasveicināšanos. Nezinu kā tad viss izskatīsies bet cerams būs normas robežās. Caur telefonu pirmo reizi rakstu sasveicināšanos. Nu mans novēlējums, kas lasa šo, nu tad lasi tālāk, ja tik, ja tā var teikt, ja tik tālu tiki. Par spēlēm:Mans niks ir Assquatch bet forumos nubik. Ja jums tā interesē tad vecie niki TeNavAss, nubik have kubik, bijaatch.! ,_Rock_et_ , Tedybear, tie kurus atceros. Tagad vairs neko nespēlēju, nav laika, nav velmes bet tā iepriekš spēlēju 1.6, GO, ETS2, Garrysmod, left4dead2 un tā tālāk. Es protams esmu spēlējis kick serveros bet tas bija kādu laiciņu jau atpakaļ. Es domāju, ka redzēsiet mani tikai forumā pagaidām bet manai draudzenei patīk uzšaut 1.6 bet neko nesaprot un nemāk viņa bet teikšu lai iet kick šaut taka varbūt pa retam uzšaušu kādā serverī. Ar cieņu,nubik
gaz1kkk.
Lietotājs
Mauglis bots
everesta mazdēls
506 atbildes forumā
Online: 31d 0h 24m
Redzēts 2021. gada 04. maijā, 20:05
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 21:57
0
post
Sveiks

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. februārī, 16:43
0
post

čau.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Trey*
Lietotājs
ポケモン
424 atbildes forumā
Online: 12d 11h 42m
Redzēts 2018. gada 03. decembrī, 01:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. februārī, 17:47
0
post
Caf

                                                                                                                     

Lietotāji skatās šo tēmu: 0