bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Quannage ir ieradies.
Quannage
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 1h 21m 28s
Redzēts 2016. gada 28. martā, 20:35
Pievienots, 2016. gada 01. februārī, 16:22

Sveicināti! Mani sauc Kristafers ,uzvārds nav nepieciešams jums,jo ar tādu vārdu nav daudzu personu. Man ir 18 gadi. Dzīvoju Jelgavā,jau krietnu laiku. Mācos Jelgavas Tehnikumā,tikko kā prakse beidzās. Šodien sēru dienas noskaņās pavadīju dēļ skolas rutīnas atsākšanās. Divus mēnešus nācās sēdēt mājās ,jo kā sanāca, prakses objektā neatradās vairs ko darīt. Mācos par Apdares darbu tehniķi,profesija tika pareizā izvēlēta,ko secinu pēc savām darba prasmēm.Esmu noslēgta persona un nemēdzu neko lieki bazarēt vai stāstīt par sevi apkārt,tāpēc domāju ,ka jums pietiks ar šo pašu par mani ārpus cs,galu galā nereģistrējos iepazīšanās saitā.Iekš counter-strike esmu sastopams kā Quannage. Iepriekšējie niki bijuši Suckage` Silent. KRISS. To savstarpējā pauze sasniedz gadus,jo neredzu jēgu mainīt ik pēc mēneša. Nāku ar mieru,ja kādu iekš poise server esmu banojis,tad nāksies samierināties ar to,ka nemēdzu kļūdīties. Ilgi spēlēju,pēdējā laikā slikti iet ar to cs,pohainam spēlējot reakcija un precizitāte ļoti stingri ievērojama tiek,nezinu kā tas tieši notiek,bet notiek.Domāju,ka jums pietiks vien ar šo pašu. Jā jā pilngadīgs jau,piedspadsmit gadīgi tur vairāk var uzrakstīt,teicu pirmstam ,ka neesmu ienācis iepazīšanās saitā,lai memoārus par sevi rakstītu.

Mans foto.

Pēdējo reizi rediģēja Quannage, 2016. gada 01. februārī, 16:25.
𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. februārī, 18:59
0
post

Čau

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Lietotāji skatās šo tēmu: 0