bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Bučjj sūta Fantucis. <33
Fantucis
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 56m 12s
Redzēts 2016. gada 16. maijā, 13:34
Pievienots, 2016. gada 09. maijā, 21:11

IEVADS

======================================?=======================================

Kheļo cilvēciņi. Skatos, ka te kaut kas ar notiekas. Pārsvarā visi komūni izmiruši un pats arī ne pa vienu nestaigāju.. Jo nu, kāda jēga? Tāpat visur cilvēki, kuri par katru sīkumu brauc virsū ar savām gudrībām un atstumj viens otru. Bet izskatās, ka te lielākā daļa, zina, ko dara. :3

======================================?=======================================

Tātad, sākšu ar sevi, protams. Es esmu diezgan savāds cilvēciņš ar savādu fantāziju un domām, bet nē, man nav pretējā orientācija. Kad es izlīdu no tumšā vēdera, mani nosauca par Emīlu. Dažkārt domāju, kāpec ne Edgars, kāpēc ne Janka? Šis vārds mani īpaši neapmierina, bet kas ir, tas ir. Jāsadzīvo. Tas vēl bija tālais 2000. gads.. Ahh, tie laiki, kad viss oda pēc 90tajiem, debesis zaļas un kaķi vaukšķēja. Tātad jā, man ir 15, bet ša jau būs sweet 16,  bet, diemžēl, bez alkohola. ;// Neesmu nekāds alkoholiķis, bet man patīk pa reizei iedzert nedaudz.. Lai vai kā, dzīvoju pašos Latvijas ziemeļos, kur praktiski viss ir garlaicīgs.. Zāle, cilvēki, ēkas.. Te nekā nav.. Ātrak sakravāt somas un aizbraukt prom no šiem ziemeļiem. Turpinot, mācos 9. klasē, vēl esmu svaigs latvietis, bet nu drīz došos iepazīt dzīvi. Izjutīšu, kā ir apzināties, ka ir 2 nedēļas līdz stīpai un kontā ir 2,56 EUR. Bet kaut kā tam tikšu pāri. Skolā ar atzīmēm ir tīri labi, tā kā jau piektdien pēdējais zvans, atzīmes mistiski man visur pacēlās, pārsvarā visur ir 7. Esmu pabeidzis mākslas skolu.. Jau ir 2 gadi pagājuši, joprojām pietrūkst tā sajūta, kad man rokās bija ota un es to vilku to pa balto papīra lapu.. Ahh, atmiņas man ir dārgas, bet jādzīvo tālāk. Tāpat kā pēdējos mēnešos, ka draugi praktiski nepastāv.. Pastāv tikai tādi, kuri sūkā krūtis draudzenēm un savāc viņas pie sevis.. Kas tas par sviestu.. Mani daudzi ir izmantojuši.. Un iespļāvuši sejā. Labi, beigšu ņuņāt, ka viss ir slikti, dzīvē ir arī kas cits man. 

SĪKĀK PAR MANI

======================================?=======================================

Tātad, esmu neīsa garums cilvēks. 175cm. Pēc izskata.. kā skelets. Es sveru salīdzinoši maz priekš sava auguma. Nevēlos atklāt skaitli, pašam kauns. Bet nē, neesmu anoreksiķis, es vislaik ēdu, bet svara kā nav, tā nav. Neizskatos īpaši briesmīgi, bet bērnībā.. Tā kā neviens mani nebarotu. Šausmas. Man ir zilas acis, mati tumši blondi. Ir problēmas ar muguru.. Jo skolā nemāku normāli nosēdēt.. Gribas skriet, bet nē, jāsēž solā vislaik.. Nu beigās šķība mugura un man krūškurvja reģionā pa vidu tā kā tāda bedrīte ir izveidojusies, bet, manuprāt, tas neko diži neietekmē tāpat. Piedāvāja veikt operāciju, pasūtīju šos, jo man ir paniskas bailes no operācijām.. Nevēlos lai ar nazi man te dursta visur. 

MŪZIKA

======================================?=======================================

Es tikai pēdējā laikā esmu sapratis, ko es mīlu.. Mūziku. Pastāvīgi stāv kaut kur man mūzika ieslēgta. Es bez tās praktiski jūtos tukšs. Kādi stili man patīk? Hahā, es pārsvarā klausos 80tos.. Modern Talking, Bad Boys Blue, Sandra, C.C. Catch, Blue System, Fancy u.c.. Es nezinu kas, bet 80tajos viss bija savādāks.. Svaigāks.. Bija pārsvarā dziesmas par mīlestību utt, bet man tās visas patīk. Tajās ir enerģija, kas man vienmēr liek iet uz priekšu un darboties. Mēdzu arī ko citu paklausīties. Patīk ļoti basi. Pats nesen iegādājos 2x25w pastiprinātāju, no senča mašīnas nospēru sabuferu, no vecās tumbas izskrūvēju spīkerīti, uztaisīju kasti, saliku visu kopā un tagad ir tīri laba tumba. Bliež stipri, bet es ģēnijs kasti no finiera uztaisīju, neskan tik labi, kā cerēju. Šeit bilžuks http://prntscr.com/b22vl0 Turpinot par mūziku, patīk viss saistībā ar audiotehniku. Vēlos arī nākotni nedaudz ar to saistīt, varbūt kādā pasākumā par tehniku atbildīgs vai kaut kā tā. Bet tas vairāk kā hobijs.

SPORTS

======================================?=======================================

Sports.. mmm.. Mīlu. Agrāk ar draugiem spārdijām bumbu pa stadionu, tagad kaut kā vairs nevelk. Esmu pārgājis uz volejbolu. Varbūt sākumā man īpaši nepatika, bet tad man sencis paaicināja ar viņa draugiem uzspēlēt. Un tajā momentā iemīlēju volejbolu. Bija sadarbība, piespēles, gremdes man sejā.. Visa tā atmosfēra bija patīkama. Bet nu tagad pa vasaru ir citi plāni, varbūt kādreiz beachu sanāks uzspēlēt, bet ir plāni uz šaušanu iet. Radiniekam pieder šautuve, laikam jāsāk mācīties. Ko var zināt, kas pēc dažiem gadiem Latvijā ienāks. Būšu gatavs vismaz. Arī ļoti patīk skriet krosus, stafetes, sprintus utt. Esmu ļoti labs īsās distancēs, bet garajās.. Nav izturības man. Katru gadu skrienu labdarības stafetē. Nu mūsu komandai neiet īpaši labi, jo meitenes mums nav tās skrējējas, bet tāpat, man patīk izkustināt muskuļus un pa svaigu gaisu paskraidīt. 

VIRTUĀLĀ DZĪVE

======================================?=======================================

Hahā, šitas gan ir interesanti. Savu pirmo datoru saņēmu 2003. gada vasarā.. Ordi Surf. Toreiz vēl bija tie gigantiskie monitori.. Atceros, pavadīju vairākas stundas pie datora spēlējot Ping Pong, Unreal Tournament 1999.. Tie bija tik laiki. Baig bieži datorā rāvu vīrusus, uz mani bļāva visulaiku, bet neklausījos. Katru mēnesi gandrīz veda pārinstalēt datoru. 2004. gadā jau sāku 1.6 spēlēt.. Māsa iepazīstināja ar to spēli. Tie bija labi laiki. Pa īstam sāku spēlet 10 gadu vecumā, man šķiet.. Nesen sāku iepazīt datoru tuvāk. Patīk labot datorus, palīdzēt citiem ar problēmām. Tieši pēc 9ās klases mācīšos par datorsistēmu tehniķi. Man kaut kā patīk tehnika.  

 Sākot no 12 gadu vecuma, esmu izgājis cauri daudziem komūniem.. Bija labi laiki, gan slikti laiki. Esmu iepazinis daudz jaunu cilvēku un man liels prieks, ka ir arī saprotoši cilvēki. Un kā tad šeit nonācu? Medžik. <3 Bet nu pašlaik esmu uz palikšanu, jo nav citas nodarbes. Spēlēju CS:GO, kad vien ir vēlme.

Pašlaik tas būtu viss, par mani varētu daudz ko vēl stāstīt, bet ja nu ir kāds jautājums, droši jautājat. Esmu atvērts cilvēks, tā kā atbildēšu vienmēr un godīgi.

Skype: emka1234567890

Steam: Ze Fraqtuc

 

 

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Fantucis, 2016. gada 09. maijā, 21:15.
gaz1kkk.
Lietotājs
Mauglis bots
everesta mazdēls
506 atbildes forumā
Online: 31d 0h 24m
Redzēts 2021. gada 04. maijā, 20:05
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. maijā, 21:43
0
post

Baigi aprakstījis pa sevi esi, sveicināts.

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. maijā, 23:57
0
post

Tatad esi 15 gadus vecs, un savu pirmo datoru dabuji 2003. gada, nu diezgan atri, berniba seta laikam ir bijusi svesa...

Bet nu lai ka butu, Sveiks :)

 

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. maijā, 23:58
0
post

sveiks

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 10. maijā, 00:40
0
post

viss oda pēc 90tajiem, un tad tu pasaki ka tev ir 15... :D vnk facepalm

visu cieņu par garo sasveicināšanos, ceru ka te atradīsi savu vietiņu nu labi iedzīvosies 

Fantucis
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 56m 12s
Redzēts 2016. gada 16. maijā, 13:34
Pievienots, 2016. gada 10. maijā, 08:29
0
post
@^snake^ Tas, ka datoru dabūju tik ātri, nenozīmē, ka negāju ārā. Sākumā spēlēju kādu laiku, jā, bet tā visu bērnību laukos pavadīju.@Chemijs Ne jau tas, ka tiešā nozīmē oda. Bet nu, lai būtu. :D
Azumi
BGB
HASNAAAAA
68 atbildes forumā
Online: 7d 9h 56m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 00:57
Pievienots, 2016. gada 10. maijā, 08:51
0
post

Sveicināts :) 

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 7h 28m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 10. maijā, 09:19
0
post

hey

ATHE
Meitene zeltene
Visuvarenais pavēlnieks
67 atbildes forumā
Online: 3d 21h 22m
Redzēts 2020. gada 28. martā, 22:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 10. maijā, 09:53
0
post

Nu 15 gadu vecumā jau arī īsti nevajadzētu būt attiecībām ar alkoholu. ;D

Sveicināts!

Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts 27. aprīlī, 14:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 10. maijā, 10:25
0
post

Hello.

 

Yinx
Lietotājs++
455 atbildes forumā
Online: 35d 4h 24m
Redzēts 9. februārī, 10:16
Pievienots, 2016. gada 11. maijā, 08:38
0
post
Halo skrub. Tu zini ka melot ir slikti? Tu visu laiku esi piedzēries...
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 11. maijā, 15:57
0
post

sveiks ,čo tu  jau pie pc no 3 gadiem vnk :O

Evija^
Meitene zeltene
1815 atbildes forumā
Online: 28d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 27. janvārī, 15:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. maijā, 17:37
0
post

Sveiks

Saistīts attēls

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. maijā, 21:09
0
post

Sveikss

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts pirms 7 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. maijā, 21:33
0
post

Pārcenties.
Pirmais iespaids - lohs.

yo

Jackass3D
Biedrs
Pokers
1141 atbildes forumā
Online: 30d 3h 1m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2016. gada 29. jūnijā, 01:43
0
post

Sveicināts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0