bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
Bana appelacija By Lieniite* @ JB
Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts 27. aprīlī, 14:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. jūnijā, 10:41

1. Izraksta nav, mainīīga IP, jau varu spēlēt, līdz ar to serverī nerados, protams biju iegājis, bet nu, nav mana vaina ka IP mainās, un ka KK nemāk banu likt uz Steam ID.
Connect taisīju lai nu, ja dabūtu izrakstu, aizgaju lidz virtuvei un jau biju serveri xD Plus palūdzu skillzam vel lai iedo skype. Un off.

2. http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=21060

3. https://failiem.lv/u/sj74zrpu - Sākas vis 4tajā minutē.

4. To ko es pateicu Latvian, tas attiecas tikai uz mani un viņu, un tas ir tikai 
draudzīgs prikols, un neviens nav tiesīgs to aizliegt kādam! Un neviens nav tiesīgs par to sodīt.
Kā arī snake iejaukšanas tur kur nav viņa daļa, ir galīgi garā, es viņu nosaucu Divas reizes čatā ( par Lašaru ) Pie kā arī palieku,
Viņs bērns un viņam tiešām nedalec. Un laikam vēl 3 trešo reizi pa mic nosaucu, neatceros, īzsti. Jāņem HLTV tad ir un jāstās.
Kā arī uzskatu, ka kārtējo reizi -KK- rīkojas pēc saviem uzskatiem nevis pēc servera noteiktajiem noteikumiem, kā jau tas parasti notiek un visiem uz to ir nospļauties. 
Diemžēl -KK- , ko Tev varu pateikt. Ja vēlies izdomāt savus banošanas laikus un visu pārējo, ej un ver savu Komūnu vaļā, un nediktē noteikumus, kur Tu nēsi īpašnieks.
Un nekad arī nebūsi!
šitai lietai beidzot ir japieliek punktys. Neredzi ka atļauies pa daudz?
Tu ļoti labi zini ka Tu prikolam arī ar kādu apsaukajīes utt, utt, nu atdbildi ko Tu sev banu neliec pa to? Vai kautko tādu ? Nu pasaki.
Vnk Tava attieksme pret citiem un sevi iet pretstatā pret visu kā visam jābūt.
Tā kā, galu galā, uzskatu ka Bans uz 1 nedēļu ir daudz par ilgu. Un ne tikai es tā uzskatu ;)

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. jūnijā, 12:06
0
post

To ko es pateicu Latvian, tas attiecas tikai uz mani un viņu, un tas ir tikai draudzīgs prikols

Nezināju ka tas ir draudzīgs prikols pateikt viņam kad viņš ieiet par CT "Nu Latvian, tu esi dal***obs". Tālāk Latvian sāk vadīt un Tu viņam pasaki "Ej nah**, kr**li".

Un Tu draudi Snake ar gag par to ka viņš pamatoti tevi reportēja /calladmin? :/

Savas domas nemainu - bans pamatots.

Tēmu atstāšu vaļā, lai jau izskata kāds cits BT. Atstāšu arī linku uz sūdzību - TE.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. jūnijā, 15:41
0
post

Man ir tikai viens jautājums - kāpēc tik ilgs bans?

Šādos gadījumos liek gagu, ja admins būtu noskaidrojis ka spēlētāju tas īpaši aizvainoja, vai arī ja būtu bijuši daudzi brīdinājumi pirms tam ka nedrīkst lamāties, tad par to varētu banot, bet tā tas cik saprotu te nebija?

 

Uz nedēļu varētu banot tikai par vecāku abuse, vai super nopietnos gadījumos, vai te ir kaut kas tik nopietns? izskatās, ja godīgi, mazliet pēc personīga heita savstarpēja

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 09. jūnijā, 15:43.

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. jūnijā, 16:03
0
post

Vienalga ka dabusi 1 wp, bet gribeju mazliet izsteikties.

Pats ari nebiju gaidijis ka bans bus tik ilgs, tacu ir janem ari sis vera, http://www.kick.lv/forums/topic/8037/aktivs-jb/ ka ar aktivu sez serveri, aizbildinajums itka bija, ka neradas consoles izraksts, tacu ja tev ir bans, un tu ej serveri, tad tev paradas console par ko, cik ilgi esi nobanots.

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. jūnijā, 17:18
0
post

Pēc ļoti ilgām sarunām skaipā, pēc salīdzināšanas ar noteikumiem, pēc īpašiem apstākļiem kā tiem ka Drūpijs zināja ka tā darīt nedrīkst un ka šādi pārkāpumi jau ir bijuši agrāk, bana ilgumu par šo pārkāpumu samazinu uz 2 dienām + 2 dienas par to ka gāja ar aktīvu banu serverī = 4 dienas.

 

Piebilde -kk- nākamreiz brīdini pēc pirmā lamuvārda vai arī gago, bans ir nevēlams sods ko ir jālieto tikai ja nekas cits nelīdz, to to ļoti labi zini ... kā arī iesaku pārlasīt maksimālo banu ilgumus par lamāšanos

Lietotāji skatās šo tēmu: 0