bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
1
2
topic
Galeriju diskusija
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. jūnijā, 14:38

Esmu ievērojis ka pēdējā mēnesī pilnībā galerijā nokritās aktivitāte, pirms tam, ilgāk kā mēnesi ar jauno galerijas sadaļu aktivitāte bija debesīs, un tad aizgāja uz leju.

Izsakieties:

1. Kāpēc tevis prāt tas notiek?

2. Ko mums vajadzētu darīt lai tas mainītos?

3. Vai vispār ir jebkas ko tur varētu mainīt lai tu pats personīgi gribētu iet paskatīties galerijas katru dienu?

 

Manuprāt: vajag papildināt noteikumus un pilnigi stingri aizliegt likt video bez pamatojuma - itsevišķi tas attiektos uz veciem mūzikas video, compiliation video kas ar neko neatskiras no daudziem citiem, un ja video ir ielikts kurš ar ko īpašu neizceļas un aprakstā nav saprotams iemesls kāpēc tas ir ielikts - to vajag vnk izdzēst.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 20h 31m
Redzēts pirms 56 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. jūnijā, 14:53
0
post

1. Kāpēc tevis prāt tas notiek? Tpē, ka galerijās bija tikai spamošana, ne tikai komentēšana, bet vnk random viģiku likšana, priekš challenges, tka challenges mirst, aktivitāte, ui, gribēju teikt spams ar mirst.

2. Ko mums vajadzētu darīt lai tas mainītos? Domāju, ka neko nevajag darīt, lai paliek viss normu robežās, kad lietotāji liek tos viģikus ar kuriem tiešām grib padalīties, nevis stūlbi mest visu pēc kārtas.

3. Vai vispār ir jebkas ko tur varētu mainīt lai tu pats personīgi gribētu iet paskatīties galerijas katru dienu? Maini vai nē, man tur nav ko meklēt, neinteresē, labāk palasīt ziņas.

Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2016. gada 29. jūnijā, 15:06
0
post

man liekas, ka galerijas lika lielāko tiesu ievietoja, lai izpildītu clallenge. tagad ir tās zvaigznes. un retais pilda uzdevumus,jo visi mēģina atrast zvaigznes

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. jūnijā, 15:18
0
post

Neuzskatu ka tur kautko varetu izmanit lai tauta biezak ieietu galerijas, jo kad es tur ieeju, redzu tas pasas hiujnas kas bija ieliktas pirms nedelas, vai pat menesa, to varbut varetu izdarit, ka tadu video, kas ir ielikts, vairs atkartoti nevar ielikt, vai ari labak limitu, ka maximums 3x reizes to video seit var ielikt, jo tas reika hiujnas dziesmas un visu parejo jau kadu simto reizi redzu.

 

 

Pizhikz.
Lasa vēstules
Lietotājs
spalvainais
2613 atbildes forumā
Online: 51d 13h 17m
Redzēts pirms 25 sekundēm
Pievienots, 2016. gada 29. jūnijā, 15:25
0
post

Pirmkārt, neviens neliek tur tos video, jo tiešām grib viņus parādīt, bet lai tikai izpildītu challenge. Es varbūt tās galerijas skatītos, ja tur būtu, ko skatīties.

papildināt noteikumus un pilnigi stingri aizliegt likt video bez pamatojuma

Emm, ķip joko? Kā to varēs noteikt, vai tas ir pietiekams pamatojums? Man vispār liekas, ka šitāda ideja ir galīgi garām, tad drīzāk pievienot tai challenge prasībai klāt, ka var arī izveidot jaunu topiku, vai arī vajag izveidot nevis 2, bet tikai 1 blogu/galeriju, tad arī tiks vaļā no tiem stulbajiem blogiem vai bezsakarīgajām galerijām. Un ja šo challenge prasību samazina, tad varbūt var ielikt vēl kādu citu, lai nav pārāk vienkārši.

Nezinu cik tas ir reāli, bet varbūt var pievienot, ka ir jānospēlē kkāds noteikts laiks serveros? :D Vēlreiz saku, ka nezinu, cik to ir reāli izveidot!

                            

Paldies.
Jauniņais
#nostarmaucību
801 atbildes forumā
Online: 47d 17h 9m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 19:07
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. jūnijā, 23:59
0
post

Nav jeega, par veelu!

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. jūnijā, 11:36
0
post

1. Kāpēc tevis prāt tas notiek? Rakstīt Tu nemāki, bet nu okey. Manuprāt, nekas, visi spamo, lai challange izpildītu un tas ir viss.

2. Ko mums vajadzētu darīt lai tas mainītos? Neko, jo reāli Tu neko neizdarīsi, lai kautkas mainītos..

3. Vai vispār ir jebkas ko tur varētu mainīt lai tu pats personīgi gribētu iet paskatīties galerijas katru dienu? Nebūtu challange skatījumi un 2 galerijas/blogi, tad vispār to vietu neapmeklētu. Tākā, no viņas nav jēgas :D

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. jūnijā, 18:25
0
post

Tiem kas teica ka "nav jegas" - ejiet tusēt ar emo :D es risinu problēmas nevis gribu klausīties žēlošanos.

Snake - vienadus video nevar ielikt, shada sistema tika izveidota jau kops shis galerijas dizaina izveidoshanas.

Agrak galerijas apmekleja loti daudzi un ar interesi apmekleja, butiba cik sapratu no vairakuma - jums vienalga, bet piekritiet ka vajag brutali dzest ara garlacigas galerijas, un ka vajag izdomat sistemu lai kontroletu to - cik daudz un par ko var tas veidot.

 

Mans variants ir samērā vienkāršs un izkontrolējams:

"Video var ievietot ja tas ir smieklīgs, orģināls vai pārsteidzošs, ja nē, tad video aprakstā ir obligāti jābūt iemeslam kāpēc šis video ir ievietots."

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 30. jūnijā, 18:26.

Pizhikz.
Lasa vēstules
Lietotājs
spalvainais
2613 atbildes forumā
Online: 51d 13h 17m
Redzēts pirms 25 sekundēm
Pievienots, 2016. gada 30. jūnijā, 18:28
0
post

Nu, fuj. Man šitas nepatiktu, ja būtu jāŗaksta, kāpēc esmu ievietojis. Tāpat tur būs kkādi tizli pamatojumi, :D 

                            

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. jūnijā, 19:46
0
post

1. Kāpēc tevis prāt tas notiek? Tas notiek tāpēc ka neliek jēdzīgus video iekšā. :(

2. Ko mums vajadzētu darīt lai tas mainītos? Liktu jēdzīgus video un pievienotu jēdzīgus komentārus

3. Vai vispār ir jebkas ko tur varētu mainīt lai tu pats personīgi gribētu iet paskatīties galerijas katru dienu? Nevarētu mainīt, jo daudzi liek kakainus video, es to nesaku par visiem, bet ...

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 30. jūnijā, 19:48
0
post

1. Kāpēc tevis prāt tas notiek? Nezinu ,tpc ka challeng sāk izmirt :Dvai vnk neinteresē tas.

2. Ko mums vajadzētu darīt lai tas mainītos? Jādabū speciāli galeriju veidotāji ,kas atlasa labākās galerijas un ieliek viņas

3.  Vai vispār ir jebkas ko tur varētu mainīt lai tu pats personīgi gribētu iet paskatīties galerijas katru dienu? M pacelt tās galerijas uz augšu lai nav zēm tiem serveru monitoriem ,savādāk nepamanu ,kas jauns

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 01. jūlijā, 21:25
0
post

Nav ko ielikt galerija:( jo visi tikai ieiet galerija lai izpilditu challenge un piedodiet ka bet komatiem un miksitajumiem :(

 

 

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. jūlijā, 08:20
0
post

Chemij, varbuut iecel kadu/kadus cilvekus, kas pieskatas tas sadalas?

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 14h 26m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2016. gada 02. jūlijā, 18:17
0
post

Pieminēja blogus - ta tas ir jākontrolē. Es nelasu viņus, bet ir manīti mani komentāri dažos. Es esmu minējis un pārādijis no kurienes ņemti. Un pārsvarā tie ir pilnīgi veci spokiem raksti, no 2010 vai 2011 vai citiem gadiem. un dienā laikam tādus kādus 3 +/- izveido, un pārsvarā tas Raicis un Jackass to dara. coppy/paste. Ja liek vecus un kaut vai neinteresantus, tad vismaz, lai ir kāds limits.

 

Galerijām - es pārsvarā tik lieku dziesmas, kuras nesan esmu uzgājis un kuras patīk, bet beigās laikam man vienīgajam patīk, jo nu šeit nevienam nepatīk nekas smags, tikai kaut kādi reperi kuri aizvērties nevar un kaut kādi statisko trokšņu triperi.

Un ja es ieliktu kādu sev patīkama humora video, piemēram ko no animēm, visi ieheitotu. Jo liela daļa ir muļķi un "close minded" cilvēi, laigan arī viņi nesaprot un viņiem nepatīk tāds humors.

Pārsvarā es ievietoju kādus 2 video, šad tad. Pārsvarā mūzika.

Var pavērot, ka neviens vairs nepilda pārsvarā challenge, baigi nespamo, bet tomēr galerijās ievieto video, arī apmēram 2. Es tik nesaprotu kāpēc, un pietam garlaicīgus, kaut kādus ar sporta failiem vai cs montāžām. vai arī kaut kādas dziesmas.

Sen sen sen, kad nebija challengu, sen, minēju ka vajadzētu limitu galerijām, jo toreiz nobesija ka citreiz saspamo, bet Tu chemij pats teici ka nevajag.

Bet jāsaka, ka tas nebūs smuki, ja dzēsīs ārā video konkrētie cilvēki, jo mums katram ir sava gaume, un kā minēju, daudziem nepatīk tas ko es lieku, pat ja neko nesaka un neheito, tas ir zināms, tad nu viņiem pofig. Tad un beigās, ja kāds heiters ir pie galerijas konrtoles, vienkārši dzēsīs ārā kāda specifiskā lietotāja video ārā. Vai arī vienkārši, tev chemij patīk šis tas tu ievieto, bet man nepatīk un es izdzēšu. tā noteikti tas notiks.

Tākā tas ir strīdīgi, vai to vajag vai nē. Var jau ar pamēģināt.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2016. gada 02. jūlijā, 18:19.

            

Lietotāji skatās šo tēmu: 0