bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
war3 balanss
slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. jūlijā, 20:58

sveiki.

uzspēlējot war3 serverī, esmu novērojis dažas nepilnības. blood mage rase ir pārāk spēcīga, īpaši lielā līmenī. bieži ir tādas situācijas, ka banish nostrādā uz katru šāvienu, un tādā veidā pretinieku nošaut ir neiespējami. vēl trakāku to padara tas, ka blood mage jau tā saņem krietni mazākus bojājumus, un ja vēl tas tiek sakombinēts ar vip, tad nereti sanāk pašam sevi nošaut.

ja neticat, iesaku pavērot war3 topu, kurā visi top spēlētāji spēlē ar liela līmeņa blood mage. top1 spēlētāju vispār nereāli nošaut, lai arī cik labs spēlētājs tu būtu(es neuzskatu, ka kaut kādā ziņā sliktāk par viņu spēlētu). ar vienu šāvienu blood mage nošaut nevar nekādi(ja ir helms), iebaksti viņam vienu reizi pa 10 damage, iedarbojas banish, pa to laiku viņš jau ir pagriezies, uzmanīgi notēmējis un vienkārši nošauj tevi. iesaku nedaudz padomāt par balansu, lai nav tā, ka viena rase pilnībā dominē. 

cerams, tikšu sadzirdēts.

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. jūlijā, 21:05
1
post

tak viss ir sabalencets, ja tiks aizstitks viens ,bus ari citi jalabo,un tas nebutu labi...

Luk izlasi, un secini http://www.kick.lv/forums/topic/1080/war3-rases/

 

 

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. jūlijā, 21:59
0
post

jau ar diezgan zema līmeņa blood mage ir daudz vieglāk spēlēt, nekā ar citām rasēm. nu nepārliecināja man tavi "argumenti". paskaidro, kādēļ tad top spēlētāji spēlē ar blood mage? jo reāli vieglāk! mazāk nomirsti, mazāk zaudē punktus. citām rasēm nav tādi skili, kas salauž visu spēli. es jau nesaku, ka jāņem ārā un tamlīdzīgi. tas banish vienkārši stipri par daudz ieslēdzas lielajos līmeņos.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4796 atbildes forumā
Online: 121d 9h 27m
Redzēts Vakar, 22:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. jūlijā, 22:12
1
post
Top spēlētāji spēlē ar bm, jo tad ir daudz nauda un viņa nekad nebeidzas! Tākā, viss ir ok..
Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 9h 28m
Redzēts Vakar, 21:17
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 06. jūlijā, 11:11
1
post

Šis jau ļoti sen ir pierakstīts pie balansējamajiem, čemijs uzmeta, nebalansēja tad kad bija kompim, sazin cik daudz reizes kladzināju, taču nekā, viņam bija svarīgākas lietas ko darīt, tga kompis viņam nav un neko sabalansēt nevar. Aliek vien gaidīt un besīties. BM ir iemesls kādēļ es war3 vairs nespēlēju, nervi netur, ka pilnīgi loweri ar bm ir tik stipri, ka nevar neko viņiem padarīt. 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0