bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
4
topic
Sūdzība par piwrix
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts Vakar, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 01. augustā, 22:19

http://www.kick.lv/forums/topic…-sadarbosanas/

 

Tāk, sūdzība par banteam piwrix. Man tāds jautājums Tu vispār demo noskatījies?

Iedeva awp palēkāt? Viņam nebija awp, iegrūdu gr, viņu nešāva nost, nostājās malā.. Pēc tam paņēma awp un laikam izskrēja laukā, nu jebkurā gadījumā, pacēla awp.. Un jebkurā gadījuma, ja arī bija 0 lodes, tad šijā mapē ir iespējams arī dabūt lodes, pie laimes būra!!

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. augustā, 20:59
0
post

centīšos atbildēt īsi un konkrēti.

Demo noskatijos veselas divas reizes un to pārskatiju.

AWP tika iedots bez lodēm, Varbūt nekas netiks minēnts par to serverī, jo nezinu ko pats uniocrn teica, bet cik sapratu, tad komisārs viņam pateica to teamspeakā, kas īsti nav pārkapums, jo nav nekāds monitorings, kā arī tajā ts kanālā bija admins ventspilnieks un ja nemaldos tad pats sīrups. Un par tām 0 lodēm? Nu un viņš bija vienīgais dzīvais ct, ja viņu nošautu, pats jebkurā gadījumā būtu vainīgs. Kā jau tajā sūdzībā minēju, šitādi atgadijumi ir bijuši bieži, ne tikai viņiem, bet arī daudziem citiem spēlētājiem savā starpā un neviens nav par to banots.

 

acc tev tika noņemts par šitem diviem nepamatotajiem baniem, kā arī par iepriekšējiem baniem + spēlēšanos ar acc.

No manis tas viss, lai izsakas kāds no augstākstāvošajiem, ja ir ko piebilst.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. augustā, 22:58
0
post

Par tām lodēm, kuras var paņemt pie laimes būra, Unicorn varbūt aizmirsa, jeb nezināja. Kā teica piwrix, "pats jebkurā gadījumā būtu vainīgs" ja viņu nošautu Komucap4uk. Kad ZnT man stāstija, man likās pa visam savādāk tur būs, bet pēc demo noskatīšanās neredzu par ko te varētu banot.

Bani nepamatoti.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0