bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
4
0
topic
kārtējais pohuisms.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. augustā, 19:46

Nenāku sūdzēties vai ko pierādīt vienkārši, lai jūs zinat kāda te  politika...

Viss sākās ar to, ka es itkā nomelnoju projektu, uzjautājot MA1M par ss, vai kādu no šīs <projekta nomelnošana> satika tur, par ko es saņēmu banu uz 2 dienām bez aizrādījuma, bet mūsu adekvātajai administrācija pat neizteica ne mazāko aizrādīju par to, ka serverus nosauc par kaku - tik nesāksim tagad salīdzināt ka vārds kaka atšķiras no sūda... kaut gan, chemijs kārtējo reizi piesedzot administrāciju pat nekautrējas melot, sakot ka brīdinājums tika izzteikts čatā, bet nu screen redzams, kāds bija tas "brīdinājums". Tā nav pirmā reize, kad šitā tiek šķirots, ko banot un ko nē. Rakstot īpašniekam par šo lietu, kāpēc tā tiek šķirots, mani pasūta dirst un nobloķē skype. Tad man rodas jautājums, par kādu reputāciju te cīnās?

 

http://prnt.sc/bzu7wj

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 02. augustā, 19:55.

Fally
Lietotājs++
162 atbildes forumā
Online: 15d 1h 7m
Redzēts 2017. gada 18. decembrī, 07:03
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. augustā, 19:53
0
post
Vai tad te tik traki? :D
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. augustā, 19:57
0
post

1. Tu kickā nespēlē, tu neesi aktīvs forumā, tu ienāci forumā un uzreiz sāki gan projektu gan serverus nodirst. Kā tev nav kauna vēl sūdzēties par adminiem, tu vispār pats saproti ko raksti? Tu pat šajā sūdzībā paspēji projektu apsaukāt.

2. Evils man ir labi pazīstams un es saprotu ka viņš nedomāja par serviem to sliktā frāzē

3. Adminam ir teisības jebkuru sodu mīksināt atkarībā no apstākļiem vai pat nesodīt vispār ja apstākļi nav ļaunprātīgi vai citā veidā nelabvēlīgi kickam

Veru ciet topiku, tu esi slims cilvēks

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 02. augustā, 20:00.

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 19h 8m
Redzēts pirms 25 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. augustā, 20:00
0
post

Es gar zemi :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0