bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Čau no Burunduka
Rizais_Burunduks
Jauniņais
Resnis
17 atbildes forumā
Online: 6h 28m 40s
Redzēts 2018. gada 16. novembrī, 14:20
Pievienots, 2016. gada 07. augustā, 22:32

Sveiki, mani sauc Mārtiņš. Ja kāda vēlas bildi, rakstat man privātajā. :D Tā tad , man ir 18 gadi. Beidzot ir pilgadības osta. Dzīvoju Rīgā (Pie mammas) :D Hobiji nav daudz, ir tikkai aizraušanās - Cs, rolleri un , protams , meitenes. Rolerus man patīk pajaukt ārā un tad atkal likt kopā. Tur ir kaut kas , kas mani aizrauj. 

Es spēlēju florbolu jau 10  gadu. Bez florbola nevaru iedomāties savu dzīvi. Šis gads bija pats sliktākais , kāds varēja būt. Spēlēju 3 komandas un no tām dabuju tikkai 1 medaļu. Kaut vai esam Latvija vien no TOP komandām! 

Mans moto am.... Uzvaru var skaitīt tikai tad, kad pretinieks ir to pats atzinis. Brīvajā laikā bieži spēlēju cs, bet protamas arī draugi un meitene neizpaliek. :D Bet tā basketbols , futbols u.c. 

Protams, ka esmu ceļojis. Patīk iepazīt citu kūltūru. Man liekas, ka visforšākā vieta ir Havaju salas. Tas ir wow. <3 

Par kick.lv uzzināju meklējot JB serverus Latvijā. Pirmais iespaids ir ;abs, tikkai būs jāpiešauj fiška. Tad jau viss aizies. :D  Sevi raksturoju, kā dzīvespriecīgu jaunieti, kam patīk izmeiģināt daudz ko jaunu, riskēt un protams seksīgs. :D 

Visur kur ej, tev ir jāsveicinās, kapēc lai šis būtu izņēmums. :P Es Jums visiem novēlu uzlikt kādu repčiku fonā, un baudīt dzīvi vai ar zaļiem labumiem, vai vienkārši. 

Mans niks ir Rizais Burunduks, pats nezinu kapēc tādu izdomāju. Bijušos nikus nezinu.  Spēlēju vairāk uz xbox sporta spēles. Man liekas, ka esmu spēlējis Kick.lv serveros, bet varbūt šaubos. 

Cs ir vienīgā spēle ko spēlēju jau kādus gadus 6 ?!? Parasti neēsmu ne pēdējais ne pirmais, bet kāds top 10 ir. 

Jūs mani redzēsiet vairāk JB protamas, bet nu būšu jau ari forumā :)

Visi turās. Bučas. 

Aleksandr_
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 1d 0h 37m
Redzēts 2019. gada 27. jūnijā, 17:08
Pievienots, 2016. gada 21. augustā, 09:24
0
post

Hello

Lietotāji skatās šo tēmu: 0